<<<1 - 11 з 4569>>>


24 Січня 2020 15:20Актуально

Як протидіяти насильству, обговорили на нараді за участі заступника міністра соцполітики Сергія Ніжинського

Міжвідомча нарада з питань запобігання та протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми в Чернігівській області відбулася вчора, 23 січня, у Ніжині під головуванням заступника міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергія Ніжинського.

 

Учасники наради обговорили взаємодію суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Акцентували й на проблематиці торгівлі людьми,

24 Січня 2020 09:30Подія

Слідчого поліції з Чернігівщини засуджено за корупцію

За матеріалами Служби безпеки України засуджено слідчого Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, який вимагав та отримав хабар від фігуранта кримінального провадження.

Співробітники СБУ задокументували, що слідчий вимагав кошти від місцевого мешканця за непритягнення до кримінальної

24 Січня 2020 08:00Подія

Розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Вчора, 23 січня, під головуванням голови  районної державної адміністрації  Анатолія Дупи відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації.

На колегії розглянуто  питання: Про стан виконавської дисципліни,

23 Січня 2020 08:40Президент

Президент: Україна повинна стати інвестиційною Меккою Східної та Центральної Європи

 

Виклики, що постали перед Україною, змушують нашу державу розвиватися швидше, а також надихають стати лідером Східної та Центральної Європи, наголосив Президент України Володимир Зеленський під час виступу на публічній сесії Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) у Давосі.

 

«Виклики, які постали перед нами, українцями, мобілізують нас і змушують рухатися швидше, надихають робити неймовірне й неможливе. Ми програмуємо себе на позитивне

23 Січня 2020 08:20Актуально

Програмою «теплих кредитів» минулого року скористалися 48 ОСББ області

 

У 2019 році на Чернігівщині видано 652 «теплі кредити» на 53 мільйони гривень за державною програмою енергоефективності. 586 позичальників отримали відшкодування з обласного бюджету на суму понад 984 тисячі гривень. Про це повідомили в Департаменті житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА.

 

У тому числі скористалися

22 Січня 2020 16:30Подія

«Україна єдина, неповторна, свята»

під такою назвою, 22 січня в районному будинку культури, відбулися урочисті заходи до Дня Соборності України.

 

Зі словами привітання до учасників заходу звернулися голова райдержадміністрації Анатолій Дупа,

22 Січня 2020 16:00Подія

Поклали квіти і вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

З нагоди Дня Соборності України та 101-ї річниці проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки  керівники району  поклали квіти до банеру  Героям Небесної Сотні.

 

22 Січня 2020 10:10Подія

Засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Сьогодні, 22 січня, відбулося засідання  тимчасової районної комісії з питань  погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій  стипендій та інших соціальних  виплат  під головуванням  голови районної державної адміністрації  Анатолія Дупи.

Розглянуто  питання: Про стан виплати заробітної плати  бюджетних організацій, установ району.

Інформувала: начальник

22 Січня 2020 08:10Актуально

До Дня Соборності України

Ідея соборності бере свій початок від об'єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві, а її філософське коріння сягає часів Візантії. Протягом віків її практичним втіленням займались українські гетьмани Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Дорошенко, Пилип Орлик. У ХVIIІ — початку ХХ ст., коли українські землі були поділені між сусідніми державами: Польщею, Московією, Румунією, Австро-Угорщиною, ця ідея знайшла своє відображення у працях кращих вітчизняних мислителів,

22 Січня 2020 08:00Вітання

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

22 січня ми відзначаємо День Соборності України — подію, що у далекому 1919 році заклала основи незалежності та суверенності нашої держави.

 

101 рік тому на Софійській площі у Києві проголосили Акт злуки

21 Січня 2020 16:30Актуально

Що таке УНЗР та де його взяти?

Питання заповнення декларацій наразі є досить актуальним для всіх державних службовців. Враховуючи зміни, які були внесені до Закону України «Про запобігання

<<<1 - 11 з 4569>>>