<<<1 - 11 з 2466>>>


24 Березня 2017 15:00декларація

Навчальне відео із заповнення декларацій у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого декларування»

24 Березня 2017 14:44декларація

Навчальне відео із зміни цифрового підпису у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого декларування»

24 Березня 2017 14:09декларація

Навчальне відео з реєстрації у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого декларування»

24 Березня 2017 12:41конкурс

ДО УВАГИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2008 року №1136, щорічний Всеукраїнський конкурс « Кращий державний службовець» (далі –Конкурс) віднесено до видів підвищення кваліфікації державних службовців.

Конкурс проводиться серед державних службовців державних органів відповідно до їх організаційно – правового статусу в номінаціях:

«Кращий керівник » ( у Конкурсі беруть участь керівники структурних підрозділів державного органу: управлінь, відділів, секторів);

«Кращий спеціаліст» (у Конкурсі беруть участь спеціалісти, провідні,

24 Березня 2017 11:31подія

"Хай повниться піснями Україна!"

З метою збереження, розвитку і популяризації національної культури, виховання патріотизму, активізації діяльності сільських клубних закладів, підтримки діяльності творчих колективів та талановитих виконавців, обміну досвідом 24 березня в районному будинку культури розпочалися творчі звіти.

Три дні, а саме 24, 25, 26 березня, пройдуть творчі звіти аматорських колективів сільських клубних закладів району «Хай повниться піснями Україна, хай буде мир і злагода в серцях!».

Впродовж звітів у фойє районного будинку культури будуть експонуватися виставки виробів місцевих майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

24 Березня 2017 11:10актуально

Увага! Нерест 2017!

Нерест – особливий та надзвичайно важливий період у житті риби, адже починається їх розмноження. Від того як пройде нерестовий період залежить біорізноманіття наших водойм і сталість популяцій риби. В цей час риба потребує тиші та спокою, насамперед від людини.

З метою охорони природного відтворення водних біоресурсів, наказом Чернігіврибоохорони від 17.03.2017 №20:

ЗАБОРОНЕНО :

1) будь-який лов водних біоресурсів та пересування будь - яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів,

23 Березня 2017 10:37актуально

До уваги суб’єктів Е-декларування!

З 1 січня 2017 року розпочався другий етап подачі декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який триватиме до 1 квітня цього року.

За попередніми підрахунками експертів Національного агентства з питань запобігання корупції, кількість суб’єктів декларування збільшиться до одного мільйона осіб. У зв’язку з цим зросла і кількість звернень до Національного агентства за методологічною та роз’яснювальною допомогою.

НАЗК пропонує роз’яснення стосовно найбільш поширених питань, що виникають у суб’єктів декларування.

Крім того, в Національному агентстві працюють гарячі лінії (довідка по заповненню е-декларацій +38(044)200-08-29; +38(044)200-06-88; технічна допомога з питань заповнення е-декларацій

23 Березня 2017 09:43подія

Йдемо у громаду, але не дружно

22 березня, розглянувши повторне звернення Талалаївського селищного голови про ініціювання створення територіальної громади з центром у селищі Талалаївка, враховуючи результати громадських обговорень щодо пропозиції увійти до складу Талалаївської об’єднаної територіальної громади, на засіданні 20 сесії Красноколядинської сільської ради 7 скликання депутати одноголосно вирішили дати згоду на добровільне об’єднання територіальної громади села Красний Колядин в Талалаївську селищну територіальну громаду із центром у смт Талалаївка.

Участь у роботі сесії взяли голова райдержадміністрації Анатолій Дупа та голова районної ради Юрій Дзюбан.

Нажаль, цього ж дня, депутати Української сільської ради відповідне рішення не підтримали.

22 Березня 2017 14:58подія

Засідання колегії райдержадміністрації

22 березня, під головуванням очільника районної державної адміністрації Анатолія Дупи, відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації.

У роботі колегії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Лариса Шевченко, голова районної ради Юрій Дзюбан, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, а також селищний та сільські голови.

На порядок денний засідання колегії виносилися ряд важливих питань. Розглядаючи кожне з них, Анатолій Петрович та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо усунення недоліків та покращення роботи.

Зокрема, велику увагу

22 Березня 2017 14:50актуально

До уваги підприємців та споживачів!

У зв’язку з надходженням скарг від жителів району до Талалаївської районної державної адміністрації щодо порушення прав споживачів підприємцями, що здійснюють свою діяльність на території Талалаївського району, в частині відсутності цінників на товарах, дати виробництва та перешкоджання прозорості зважування продукції, яка придбавається, сектор економічного розвитку районної державної адміністрації звертає увагу на відповідні вимоги чинного законодавства.

Відповідно до пункту 3 статті 15 Закону України «Про захист прав споживачів» продавець (виконавець), який реалізує продукцію, повинен обов'язково зазначати ціну кожної одиниці такої продукції або однієї категорії продукції та ціну однієї стандартної одиниці цієї продукції. Написи

22 Березня 2017 14:46децентралізація

<<<1 - 11 з 2466>>>