<<<1 - 11 з 4112>>>


19 Квітня 2019 16:10Актуально

Запрацювала інтерактивна мапа ремонтів на Чернігівщині

Ця інтерактивна мапа розміщена на он-лайн платформі «Відкритий бюджет». Вона дає можливість побачити інформацію про те, де саме на

19 Квітня 2019 14:40Актуально

Про проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»

Щорічно у третю суботу квітня в Україні проводиться День довкілля аби покращити санітарний стан населених пунктів, очистити прибудинкові території тощо. Ліквідовуються несанкціоновані сміттєзвалища, прибираються ділянки вздовж доріг у межах населених пунктів, висаджуються дерева, кущі та закладаються

19 Квітня 2019 14:00Подія

Виїзна приймальня голови районної державної адміністрації в с. Стара Талалаївка

19 квітня  голова районної державної адміністрації Анатолій Дупа провів виїзний  прийом громадян у Староталалаївській сільській раді.

 На виїзному прийомі голови райдержадміністрації

19 Квітня 2019 10:20Актуально

СБУ нагадує мешканцям та гостям Чернігівщини про необхідність бути пильними

 

         Перед проведенням та в день виборів Президента України  СБУ закликає мешканців та гостей Чернігівщини бути уважними та обережними.

 

         Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих

19 Квітня 2019 08:10Президент

Президент про забезпечення безперебійної роботи «Приватбанку»: Інтереси людей не мають постраждати. Ми маємо діяти швидко і ефективно

 

Президент України Петро Порошенко звернувся до Національного банку забезпечити безперебійну роботу усіх філіалів «Приватбанку», забезпечити їх необхідною кількість готівки і не допустити збоїв у функціонуванні банку. Про це Глава держави сказав за підсумками наради у Раді національної безпеки і оборони, присвяченої ситуації, що складався у зв’язку із прийняттям

18 Квітня 2019 10:00Актуально

СБУ припинила діяльність диверсійно-терористичної групи спецслужб РФ на території нашої держави – Василь Грицак (відео)

Співробітники Служби безпеки України припинили діяльність на території нашої держави диверсійно-терористичної групи спецслужб РФ. Про це на спільному брифінгу з Головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом повідомив Голова Служби Василь Грицак.

 

Оперативники контррозвідки Служби затримали сімох учасників групи, двоє з яких є кадровими офіцерами російських спецслужб. «Сьогодні зранку був затриманий ще один спільник диверсантів», ‒ додав Голова СБУ.

 

З початку 2017 року на

18 Квітня 2019 09:40Подія

«Нафтогаз» з травня підвищує ціну газу для населення на 1,14 грн за куб. м

НАК «Нафтогаз України» з 1 травня підвищує оптову ціну газу для населення на 15%. В результаті такого підвищення роздрібна ціна газу зросте з 8,55 грн до 9,72 грн за куб.м.

НАК «Нафтогаз України» надіслав на адресу «Чернігівгаз Збуту» проект

18 Квітня 2019 09:20Актуально

Три роки роботи Уряду у цифрах і фактах. Інфографіка

 

Кабінет Міністрів України оприлюднив ключові досягнення результатів трирічної роботи Уряду за стратегічними пріоритетами, серед яких: економічне зростання, ефективне врядування, відновлення соціальної справедливості, безпека та оборона, верховенство права і боротьба з корупцією тощо.

 

 

 

Департамент інформації та комунікацій

17 Квітня 2019 15:20Подія

Засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

17 квітня було проведено засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при районній державній адміністрації.

 

На порядок денний було винесено такі питання:

  1. Забезпечення проведення тематичних змін з національно-патріотичного
17 Квітня 2019 14:50Актуально

Легалізація заробітної плати – основа стабільного майбутнього

На даний час виплата заробітної плати в «конверті» та нелегальна робота стали, нажаль, нормою життя. Виплати у «конвертах» стали одною із складових тіньової економіки. Недоліки тіньової заробітної плати, як і тіньової зайнятості не тільки в тому, що бюджет недоотримає кошти, використання найманої праці без оформлення трудових відносин

17 Квітня 2019 09:50Подія

Голова ОДА Олександр Мисник відвідав з робочим візитом Талалаївський район

Вчора відбулась подія у Талалаївському районі - це тестування ліфта у Талалаївській ЦРЛ,  за участі голови облдержадміністрації Олександра Мисника, голови райдержадміністрації Анатолія Дупи, голови райради Юрія Дзюбана, селищного голови Юрія Величка.

– Знаю, як радіють цій події
<<<1 - 11 з 4112>>>