<<<1 - 11 з 4395>>>


15 Жовтня 2019 10:20Актуально

Земельна реформа врахує інтереси всіх сторін

 

У Верховній Раді зареєстрували доповнений проєкт закону на основі урядового законопроєкту про обіг земель сільськогосподарського значення, який враховує всі зауваження та побажання суспільства.

 

Парламентарі та Уряд знайшли компроміс із суспільством щодо найбільш проблемних та болючих моментів реформи

15 Жовтня 2019 09:40Президент

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ: УКРАЇНА – НЕЗАЛЕЖНА, УНІТАРНА Й ДЕМОКРАТИЧНА ДЕРЖАВА, А ХТО НЕ ЗГОДЕН З ЦИМ – МАТИМЕ СПРАВУ З НАШИМИ ЗАХИСНИКАМИ

 

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки у Донецьку область відвідав штаб Операції об’єднаних сил, де привітав усіх воїнів з Днем захисника України.

 

Виступаючи перед військовослужбовцями, Президент зазначив, що це свято є справді

11 Жовтня 2019 15:30Актуально

Звіт начальника Талалаївського ВП про роботу відділення поліції за 9 місяців 2019 року

Про криміногенну ситуацію в районі та заходи, які вживаються для її поліпшення працівниками підрозділу поліції, проінформував заступник начальника Талалаївського відділення поліції Петро Скляр.

Підсумки

10 Жовтня 2019 12:20Подія

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

10 жовтня під головуванням голови районної державної адміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Анатолія Дупи відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії розглядалося  питання:

 

1. Про стан пожежної безпеки та заходи щодо посилення протипожежного захисту населених пунктів і об’єктів господарювання в осінньо-зимовий

10 Жовтня 2019 11:00Подія

Семінар-нарада з сільськими головами

10 жовтня під головуванням голови районної державної адміністрації Анатолія Дупи відбувся семінар-нарада з сільськими головами. На семінарі розглянуто ряд важливих питань:

10 Жовтня 2019 08:30Президент

Володимир Зеленський обговорив з аграріями впровадження земельної реформи в Україні

Президент України Володимир Зеленський обговорив з представниками аграрної галузі питання запровадження ринку сільськогосподарської землі в нашій державі та проведення земельної реформи.

 

Зустріч відбулася в Офісі Президента України з ініціативи аграріїв. У ній взяли участь представники

09 Жовтня 2019 15:00Подія

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

09 жовтня  головою райдержадміністрації Анатолієм Дупою проведено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Розглянуто питання надання матеріальної допомоги учасникам бойових

09 Жовтня 2019 11:30Актуально

Уряд розробив законопроект, що спрощує процедуру затвердження перспективних планів формування громад

 

На сайті Верховної ради України опублікований текст урядового законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)».

 

У разі прийняття цього документу, об’єднані громади створюватимуться виключно за перспективним планом, який, як і тепер, розроблятиметься обласною державною адміністрацією

09 Жовтня 2019 11:00Актуально

Про державну реєстрацію нормативно-правового акта

30 вересня 2019 року за №113/1373 Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області зареєстрований наказ служби у справах дітей Талалаївської районної державної адміністрації від 18 вересня 2019 року №34 „Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в службі у справах дітей Талалаївської районної державної адміністрації”.

 

         З повним текстом наказу можна ознайомитись за посиланням http://taladm.cg.gov.ua/index.php?id=360149&tp=page

<<<1 - 11 з 4395>>>