<<<1 - 11 з 3792>>>


11 Грудня 2018 12:40Подія

У рамках акції «16 днів проти насилля»

З метою привернення уваги  населення до проблеми насильства щорічно Талалаївським РЦСССДМ проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насилля». Дати проведення акції (із 25 листопада  по 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний  ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.

Фахівцями центру на базі ЗОШ району та Талалаївської селищної ради, сільських рад проведено бесіди та лекції на тему «Насильство в сім’ї: як діяти, щоб захиститися», «Насильство: попередити та зупинити», «Насильство: види, причини, шляхи подолання». Розповсюджено буклети «Сім’я – це простір без насильства», «Боятися не треба –

11 Грудня 2018 08:00Президент

Президент підписав Закон про припинення дії договору про дружбу з Росією

 

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією».

«Непродовження договору з Росією слід розглядати не як епізод, а як частину нашої стратегії на остаточний розрив з колоніальним минулим і переорієнтацію на Європу», - підкреслив Президент.

«Інші складові цієї стратегії: це є безвіз, Угода про асоціацію з ЄС, Томос про створення автокефальної незалежної української церкви, вихід з СНД, закріплення в Конституції курсу на вступ до НАТО та Євросоюзу, створення потужної, патріотичної і професійної української армії, підтримка української мови, власна історія і зміцнення

10 Грудня 2018 10:10Актуально

До уваги водіїв! На Чернігівщині погіршення погодних умов

 

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає водіїв про погіршення погодних умов з 8 грудня, що можуть стати причиною ускладнення ситуації на шляхах. За прогнозами Укргідрометцентру, в області очікується мокрий сніг та дощ. Фіксуватиметься перехід температурних показників через

07 Грудня 2018 16:00Подія

Патріарх Філарет у Чернігові: Після Собору ми будемо Православною Автокефальною Українською Церквою

 

Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет перебував сьогодні у Чернігові. Десятий рік поспіль у Катерининській церкві Чернігова Патріарх служить урочисту Божественну літургію, присвячену відзначенню Дня святої

07 Грудня 2018 09:00Подія

Про розвиток освітньої галузі — на Раді регіонального розвитку

 

«Крім того, що ми побудували нову армію, крім того, що ми захистили країну, нашим пріоритетом має бути освіта. Бо освіта — це не видатки державного бюджету. Освіта — це інвестиції держави у майбутнє», — словами Президента України розпочав свою доповідь на першому засіданні Ради регіонального розвитку Чернігівської області начальник Управління освіти і науки ОДА Микола Конопацький.

— Освіта є одним із найбільших секторів публічних послуг, якими користується населення, починаючи з рівня громади, — зазначив голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник. — Тож ця галузь потребує особливої уваги, адже при низькому рівні освіти чи обмеженому доступі до неї країна не може бути успішною.

Цьогоріч саме з початкової ланки

07 Грудня 2018 08:20Подія

Рада регіонального розвитку: найкращим підґрунтям для реформ є міцна економіка

 

У 2018 році Чернігівщина увійшла до топ-10 областей за сприятливістю ведення бізнесу, посівши 6-7 місце в регіональному рейтингу Doing Business. Про це на засіданні Ради регіонального розвитку доповіла присутнім директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик.

Серед цьогорічних позитивних тенденцій соціально-економічного розвитку області Олександра Хомик відзначила зростання виробництва продукції сільського господарства на 18,4 % (5 місце по країні); залучених капітальних інвестицій на 33,1% (5 місце в Україні) та експорту

07 Грудня 2018 08:00Вітання

7 грудня – День місцевого самоврядування

Щиро вітаю працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування, депутатів всіх рівнів та жителів Талалаївщини з Днем місцевого самоврядування!

Успішна та злагоджена робота органів місцевого самоврядування — запорука стабільності та впевненого поступу у майбутнє, адже наша спільна справа базується на активності та ініціативі людей, і є важливим засобом реалізації інтересів громад Талалаївщини. Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з місцевими громадами вдається вирішувати чимало непростих проблем, реалізовувати багато задумів на благо нашого району.

Глибока вдячність усім, хто має причетність до місцевого самоврядування, за мудрість, виваженість, професіоналізм, відповідальність та активну громадянську позицію, кому громада довіряє

06 Грудня 2018 15:40Актуально

Мобілізації немає. Проводимо лише збори з резервістами оперативного резерву першої черги та підрозділами тероборони, – Міністр оборони

 

На цьому вчора, 6 грудня, під час прес-брифінгу наголосив Міністр оборони України Степан Полторак. Він підкреслив, що підготовка буде проводитися різнопланова і залежатиме від рівня підготовки військовослужбовця, його посади, плану розподілу в підрозділи, а також від інших чинників залежно від обстановки.

– Підготовка триватиме один день для військових, які мають досвід участі у бойових діях. Також це може бути 10 днів, може бути і два тижні. Максимальний термін проведення – 20 днів, – повідомив Степан Полторак.

Глава оборонного відомства поінформував про

06 Грудня 2018 14:00Подія

Усі зміни в області – лише для поліпшення життя людей, – голова ОДА

 

Чим живе Чернігівщина, що вже зроблено і на чому треба зосередити зусилля – обговорили учасники Ради регіонального розвитку області. Акцент: впровадження державної регіональної політики та децентралізаційної реформи.

Присутні – керівники районів, міст, об’єднаних територіальних громад, структурних підрозділів ОДА, депутати різних рівнів.

Голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр

06 Грудня 2018 10:15Актуально

В Україні розпочинається новий етап децентралізації

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив новий етап реформи децентралізації, який дає поштовх для розвитку України.

Реформа децентралізації — найуспішніша реформа в Україні. І так вважають не тільки авторитетні міжнародні експерти, а й жителі громад, які відчули на собі всі переваги децентралізації. Але є ризики для найважливішої реформи країни, тож завершити об’єднання громад слід до 2020 року.

На Форумі місцевого самоврядування Володимир Гройсман представив новий етап децентралізації, що зміцнить місцеве самоврядування і дасть поштовх для подальшого розвитку

06 Грудня 2018 08:00Вітання

Шановні військовослужбовці, воїни, ветерани війни і Збройних Сил!

Прийміть сердечні вітання з Днем Збройних Сил України!

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

Проте День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

<<<1 - 11 з 3792>>>