<<<1 - 11 з 4502>>>


11 Грудня 2019 14:20Актуально

Як уберегтись від грипу

На  думку українських медиків активізація епідемічного процесу грипу та гострих респіраторних  інфекцій ( ГРІ ) припадає на осінньо–зимову пору. Інфекція, як правило, передається повітряно–крапельним шляхом. Проте існує ймовірність

11 Грудня 2019 08:00Подія

Андрій Прокопенко ініціював створення антикорупційної гарячої лінії голови ОДА

 

9 грудня, у Міжнародний день боротьби з корупцією, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко ініціював створення антикорупційної гарячої лінії.

 

На своїй сторінці у Фейсбуці він звернувся

10 Грудня 2019 15:40Подія

16 днів проти насильства

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Дати проведення акції є символічними. Вони створюють своєрідний  ланцюжок, поєднуючи

10 Грудня 2019 15:00Подія

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

10 грудня  під головуванням голови районної державної адміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Анатолія Дупи відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії розглядалися такі питання:

 

1. Про профілактику пожеж та загибелі на них.

 

2. Про проведення позапланової перевірки стану техногенної стану техногенної і пожежної

10 Грудня 2019 08:20Президент

Володимир Зеленський: Для мене найголовніша перемога – ми домовилися про звільнення за принципом «всіх на всіх» до 31 грудня

 

Під час зустрічі лідерів країн «Нормандської четвірки» у Парижі сторони домовилися про сприяння звільненню утримуваних осіб до 31 грудня 2019 року за принципом «всіх на всіх», повідомив Президент України Володимир Зеленський.

 

«Сьогодні Україна, Німеччина, Франція та Російська Федерація обговорили чимало та погодили деякі дуже важливі речі. Країни-учасниці

10 Грудня 2019 08:10Президент

Україна ніколи не поступиться своєю територією й не дозволить впливати на вектор свого руху та розвитку – Президент

 

Президент України Володимир Зеленський за результатами зустрічі в Нормандському форматі в Парижі окреслив низку принципів, якими Україна не поступиться на шляху до встановлення миру на сході країни.

 

«Я хочу окреслити низку принципів, яких я ніколи не порушу як Президент України, бо з цим ніколи не погодиться

10 Грудня 2019 08:00Президент

Талалаївська громада відтепер має інклюзивно-ресурсний центр

 

У Талалаївській ОТГ нещодавно відкрили інклюзивно-ресурсний центр. Установа розміщена на базі селищної загальноосвітньої школи. Тут працюють вчитель-логопед, вчитель-дефектолог, практичний психолог. Тож тепер у громаді створені комфортні умови для розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

 

Освітнє середовище облаштоване за сучасними стандартами: забезпечене новими меблями, комп’ютерним та корекційно-розвитковим обладнанням. Простір організований компактно і зручно, з урахуванням

09 Грудня 2019 16:00Оголошення

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію громадських робіт у 2020 році»

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань, протягом 5 робочих днів з дня опублікування цього повідомлення буде оприлюднено розроблений  управлінням соціального захисту населення Талалаївської районної державної адміністрації проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію громадських робіт у 2020 році».

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Талалаївської райдержадміністрації у розділі «Регуляторна діяльність»:

 

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

 

09 Грудня 2019 15:30Подія

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

Сьогодні, 9 грудня, головою райдержадміністрації Анатолієм Дупою проведено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Розглянуто 4 заяви громадян про надання матеріальної допомоги для лікування.

09 Грудня 2019 08:20Президент

Україна та МВФ досягли домовленості щодо нової програми співпраці

 

Президент України Володимир Зеленський поспілкувався телефоном з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою. Глава держави розповів про реформи, які впроваджуються нині в Україні, та обговорив умови нової програми співпраці з Фондом. Керівниця МВФ високо оцінила економічні досягнення нової влади та прогрес у впровадженні реформ урядом під керівництвом Прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

 

За результатами

06 Грудня 2019 13:00Подія

Привітали з Днем місцевого самоврядування

Напередодні Дня місцевого самоврядування, сьогодні, 6 грудня голова районної ради Юрій Дзюбан, голова районної державної адміністрації Анатолій Дупа, заступник голови районної ради Станіслав Катрушенко привітали працівників місцевого самоврядування зі святом.

Почесною грамотою Чернігівської обласної ради  нагороджено:
<<<1 - 11 з 4502>>>