<<<1 - 11 з 3667>>>


23 Жовтня 2018 08:00Актуально

Чому зросла ціна на газ

 

Це вимушений крок, щоб Україна могла далі розвиватися. Україна має повертати борги за кредити, взяті у 2006-2013 роках. За наступні п’ять років треба віддати більше 30 мільярдів доларів.

Нинішній Уряд уже розпочав знижувати боргове навантаження – вперше за останні роки відсоток боргу до ВВП у доларовому виразі зменшився. А нещодавно прийнята стратегія передбачає конкретні кроки щодо досягнення фінансової незалежності України.

Проте наразі країні конче потрібна співпраця з Міжнародним валютним фондом, щоб не опинитися на межі банкротства. Переговори з МВФ були складними. Кредитори висували

22 Жовтня 2018 16:30Оголошення

Виїзний прийом громадян

23 жовтня 2018 року відбудеться виїзний прийом громадян у смт Талалаївка (в приміщенні Талалаївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області).

Прийом проводитиме начальник відділу «Талалаївське бюро правової допомоги» Яна Михайлівна Мудревська.

Початок прийому о 10-й годині.

 

24 жовтня 2018 року відбудеться виїзний прийом громадян у с. Болотниця (в приміщенні Болотницької сільської ради).

Прийом проводитиме начальник відділу «Талалаївське бюро правової допомоги»

22 Жовтня 2018 15:20Президент

Ми маємо захистити людей – Президент поставив завдання Уряду розширити програму субсидій у зв’язку із підвищенням тарифів на газ

 

Президент Петро Порошенко на зустрічі з нагоди 22-ї річниці створення Рахункової палати України закликав захистити людей.

«Як Президент я поставив Уряду дуже жорстку вимогу – ми маємо захистити людей, розширити програму субсидій, збільшити кошти на виконання цієї програми, аби від зростання тарифів не постраждали найменш захищені верстви населення і взагалі будь-хто, для кого це підвищення є критичним», - зазначив Глава держави, коментуючи рішення Уряду.

Президент нагадав ситуацію з підвищенням ціни на газ минулого разу, коли завдяки запровадженню субсидій вдалося компенсувати витрати для найменш захищених верств населення та «зняти острах»

22 Жовтня 2018 14:00Подія

Відбулася сесія районної ради

19 жовтня 2018 року у присутності 22 районних депутатів під головуванням  голови районної ради Юрія Дзюбана проведено чергову 23 сесію районної ради та прийнято відповідні рішення.

На сесії внесено зміни до Регламенту роботи Талалаївської районної ради 7 скликання, обрано голову постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного

22 Жовтня 2018 10:10Актуально

Сім основних змін у програмі житлових субсидій

 

За результатами першого етапу верифікації субсидіантів Уряд вдосконалив умови оформлення державної допомоги у сплаті житло-комунальних послуг. Відповідні зміни внесені Кабінетом Міністрів України в постанову № 329.

З 1 жовтня 2018 року при розрахунку житлової субсидії не враховуються до сукупного доходу сплачені аліменти та спеціальна бюджетна дотація

22 Жовтня 2018 08:20Президент

Президент привітав Патріарха Філарета з 23-річчям інтронізації

 

Президент Петро Порошенко зустрівся з архієреями Української Православної Церкви Київського Патріархату і привітав Патріарха УПЦ КП Філарета з 23-ю річницею його інтронізації.

Зустріч відбулася в резиденції Патріархії Української Православної церкви Київського Патріархату в Києві.

Глава держави подякував

19 Жовтня 2018 12:40Актуально

Верховна Рада підтримала урядовий бюджет розвитку країни на 2019 рік

Вчасне ухвалення бюджету дозволить наступного року підвищити зарплати і пенсії, продовжити важливі реформи та інфраструктурні проекти.

18 жовтня Парламент підтримав ініціативи Кабінету Міністрів щодо запровадження середньострокового бюджетного планування та ухвалив у першому читанні законопроект «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Уряд Володимира Гройсмана виконав свій обов’язок і вчасно подав до Парламенту збалансований проект бюджету на наступний рік, а також запропонував механізм підготовки прогнозованих бюджетів за рахунок трирічного планування (законопроекти №№ 8043, 8044).

Що дає таке планування? Бюджетна політика держави стає прогнозованою. Тобто бізнес

18 Жовтня 2018 10:00Подія

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

18 жовтня під головуванням начальника Талалаївського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області, заступника голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Геннадія Зірки відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії розглядались такі питання: про уточнення та затвердження місць знищення вибухонебезпечних предметів; про підготовку до дій в екстремальних зимових умовах 2018/2019 року; про удосконалення організації гасіння пожеж у сільській місцевості.

З інформацією  по даних питаннях виступив начальник Талалаївського районного сектору Управління Державної

17 Жовтня 2018 16:00Оголошення

До уваги представників громадськості, підприємств агровиробників! Відбудеться робоча зустріч з питань надання нотаріальних та реєстраційних послуг для населення сільської місцевості!

 

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області з метою забезпечення доступності для населення сільської місцевості, де відсутні державні та приватні нотаріуси, нотаріальних та реєстраційних послуг, планується проведення робочої зустрічі та обговорення проблемних питань в смт Талалаївка Талалаївського району з населенням району.

Проведення виїзного заходу планується на 18 жовтня 2018 року, з 11.00 год. в приміщені Талалаївської селищної ради (вул. Вокзальна, 3, смт Талалаївка, Талалаївський р-н).

Робочу зустріч буде проведено за участю представника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

В ході заходу заплановано проведення прийому громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій.

У зв’язку викладеним запрошуємо прийняти участь у проведенні вказаних заходів представників громадськості, підприємств агровиробників, а також всіх бажаючих.

 

 

16 Жовтня 2018 10:00Повідомлення

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про організацію громадських робіт у 2019 році»

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднено розроблений  відділом сприяння зайнятості у Талалаївському районі Срібнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію громадських робіт у 2019 році».

Проектом розпорядження визначається перелік видів громадських робіт, що мають економічну, соціальну та екологічну користь та відповідають потребам громади району на 2019 рік.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу  розміщено у розділі «Регуляторна діяльність»:

Строк отримання пропозицій та зауважень

16 Жовтня 2018 09:00Подія

«Сини української землі»

 

під такою назвою 12 жовтня в районному будинку культури відбулася тематично-концертна програма присвячена Дню захисника України.

Захисників всіх поколінь привітали голова районної державної адміністрації Анатолій Дупа, голова районної

<<<1 - 11 з 3667>>>