<<<1 - 11 з 4220>>>


26 Червня 2019 08:10Президент

Володимир Зеленський висловив розчарування рішенням ПАРЄ щодо делегації РФ та нагадав про необхідність звільнення полонених українських моряків

 

Президент України Володимир Зеленський висловив розчарування у зв’язку з рішенням Парламентської Асамблеї Ради Європи затвердити без обмежень повноваження делегації Російської Федерації. Глава держави підкреслив, що минулого тижня під час офіційних візитів до Франції та Німеччини особисто

25 Червня 2019 12:00Подія

Нарада з питань забезпечення в районі законності та правопорядку

25 червня в районній державній адміністрації за головуванням голови райдержадміністрації Анатолія Дупи проведено нараду з питань забезпечення в районі законності та правопорядку за участю керівництва райдержадміністрації, представника Талалаївського відділення поліції Прилуцького відділу поліції ГУНП України в Чернігівській області, керівників деяких структурних підрозділів райдержадміністрації й районних установ та працівників апарату райдержадміністрації.

Про забезпечення в районі законності та правопорядку, захисту прав і свобод громадян на нараді проінформував старший дільничний офіцер поліції сектору превенції Талалаївського відділення поліції Прилуцького відділу поліції ГУНП України в Чернігівській області Вадим Когут.

В обговоренні питання виступила заступник

25 Червня 2019 11:30Подія

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

25 червня  головою райдержадміністрації Анатолієм Дупою проведено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Розглянуто 2 заяви громадян про надання матеріальної допомоги для

25 Червня 2019 11:00Оголошення

Виїзний прийом громадян

26 червня 2019 року відбудеться виїзний прийом громадян у с. Красний Колядин (в приміщенні Красноколядинського старостинського округу Талалаївської селищної ради).

 

Прийом проводитиме начальник відділу «Талалаївське бюро правової допомоги» Яна Михайлівна Мудревська.

 

Початок прийому о 10-й годині.

25 Червня 2019 10:00Енергоефективність

Уряд виділив додатково 380 млн грн на «теплі кредити» для ОСББ у цьому році

19 червня ц.р. на засіданні Уряду під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана cхвалено рішення щодо додаткового виділення 380,6 млн грн на програму «теплі кредити» для ОСББ у 2019 році.

За попередніми розрахунками, завдяки цьому рішенню ще близько 3 тисяч ОСББ, а це понад 230 тис. сімей, зможуть залучити

24 Червня 2019 13:00Енергоефективність

Україна та Італія розглядають перспективи для спільних проектів із енергоефективності, «зеленої» енергетики та енергетичної утилізації сміття

Широкий горизонт інвестиційного партнерства України та Італії – ключова тема двостороннього бізнес-форуму у м. Рим, що відбувся у рамках візиту офіційної делегації України на чолі із Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі Степаном Кубівим.

 

Зокрема, у секції «Енергетика та енергоефективність» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із італійським бізнесом та інвесторами

24 Червня 2019 12:30Енергоефективність

Держводагентство із ЕСКО-інвестором запустили 5 нових насосів на Новотроїцькій насосній станції у Херсонській області

На Новотроїцькій насосній станції Держводагентства, що на Херсонщині, розпочато реалізацію ЕСКО-проекту: за кошти інвестора встановлено 5 нових насосів.

 

Сучасні агрегати дозволять досягти значної економії електроенергії, що використовується під час постачання води із річки по каналах для поливу

24 Червня 2019 12:20Енергоефективність

Майже 900 млн грн «теплих кредитів» із прогнозованих 1,1 млрд грн вже залучено сім’ями у цьому році

Попит сімей на Урядову програму з енергоефективності не вщухає. За останній тиждень, із 10 по 16 червня ц.р., банками видано ще 35 млн грн населенню та ОСББ на утеплення осель.

 

Загалом, із березня до середини червня ц.р., сім’ї одержали в банках майже

24 Червня 2019 12:15Енергоефективність

Вже 200 будівель отримали сертифікати енергетичної ефективності

В Україні впроваджується енергетична сертифікація будівель. Лише за два тижні червня енергоаудитори надали до Держенергоефективності ще 36 енергетичні сертифікати.

 

Загалом, із вересня 2018 р. і по сьогодні вже сертифіковано 200 будівель, зокрема:

-       54 - навчальні заклади;

-       52

24 Червня 2019 11:00Актуально

На Чернігівщині відбувся День поля

 

День поля – 2019 пройшов минулого тижня на базі Носівської селекційно-дослідної станції Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України.

 

У заході взяли участь заступник голови обласної ради Арсен Дідур,

21 Червня 2019 15:20Актуально

Геннадій Зубко: Теплопостачальники зменшили споживання газу майже на 32 мільйони кубометрів

 

Сьогоднішню селекторну нараду щодо підготовки до нового опалювального сезону Віцепрем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко розпочав з приємної новини: за попередній опалювальний сезон обсяг споживання природного газу для виробництва теплової енергії скоротився майже на 32 мільйони кубічних метрів і склав 3,48 мільярда кубометрів.

 

Чернігівщину на засіданні представляли виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Наталія Романова, керівники профільних підрозділів і установ області, представники підприємств тепло-, водо-, газо- та електропостачання.

 

Також урядовець вказав на незадовільну імплементацію підприємствами

<<<1 - 11 з 4220>>>