<<<1 - 11 з 3788>>>


07 Грудня 2018 09:00Подія

Про розвиток освітньої галузі — на Раді регіонального розвитку

 

«Крім того, що ми побудували нову армію, крім того, що ми захистили країну, нашим пріоритетом має бути освіта. Бо освіта — це не видатки державного бюджету. Освіта — це інвестиції держави у майбутнє», — словами Президента України розпочав свою доповідь на першому засіданні Ради регіонального розвитку Чернігівської області начальник Управління освіти і науки ОДА Микола Конопацький.

— Освіта є одним із найбільших секторів публічних послуг, якими користується населення, починаючи з рівня громади, — зазначив голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник. — Тож ця галузь потребує особливої уваги, адже при низькому рівні освіти чи обмеженому доступі до неї країна не може бути успішною.

Цьогоріч саме з початкової ланки

07 Грудня 2018 08:20Подія

Рада регіонального розвитку: найкращим підґрунтям для реформ є міцна економіка

 

У 2018 році Чернігівщина увійшла до топ-10 областей за сприятливістю ведення бізнесу, посівши 6-7 місце в регіональному рейтингу Doing Business. Про це на засіданні Ради регіонального розвитку доповіла присутнім директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик.

Серед цьогорічних позитивних тенденцій соціально-економічного розвитку області Олександра Хомик відзначила зростання виробництва продукції сільського господарства на 18,4 % (5 місце по країні); залучених капітальних інвестицій на 33,1% (5 місце в Україні) та експорту

07 Грудня 2018 08:00Вітання

7 грудня – День місцевого самоврядування

Щиро вітаю працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування, депутатів всіх рівнів та жителів Талалаївщини з Днем місцевого самоврядування!

Успішна та злагоджена робота органів місцевого самоврядування — запорука стабільності та впевненого поступу у майбутнє, адже наша спільна справа базується на активності та ініціативі людей, і є важливим засобом реалізації інтересів громад Талалаївщини. Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з місцевими громадами вдається вирішувати чимало непростих проблем, реалізовувати багато задумів на благо нашого району.

Глибока вдячність усім, хто має причетність до місцевого самоврядування, за мудрість, виваженість, професіоналізм, відповідальність та активну громадянську позицію, кому громада довіряє

06 Грудня 2018 15:40Актуально

Мобілізації немає. Проводимо лише збори з резервістами оперативного резерву першої черги та підрозділами тероборони, – Міністр оборони

 

На цьому вчора, 6 грудня, під час прес-брифінгу наголосив Міністр оборони України Степан Полторак. Він підкреслив, що підготовка буде проводитися різнопланова і залежатиме від рівня підготовки військовослужбовця, його посади, плану розподілу в підрозділи, а також від інших чинників залежно від обстановки.

– Підготовка триватиме один день для військових, які мають досвід участі у бойових діях. Також це може бути 10 днів, може бути і два тижні. Максимальний термін проведення – 20 днів, – повідомив Степан Полторак.

Глава оборонного відомства поінформував про

06 Грудня 2018 14:00Подія

Усі зміни в області – лише для поліпшення життя людей, – голова ОДА

 

Чим живе Чернігівщина, що вже зроблено і на чому треба зосередити зусилля – обговорили учасники Ради регіонального розвитку області. Акцент: впровадження державної регіональної політики та децентралізаційної реформи.

Присутні – керівники районів, міст, об’єднаних територіальних громад, структурних підрозділів ОДА, депутати різних рівнів.

Голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр

06 Грудня 2018 10:15Актуально

В Україні розпочинається новий етап децентралізації

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив новий етап реформи децентралізації, який дає поштовх для розвитку України.

Реформа децентралізації — найуспішніша реформа в Україні. І так вважають не тільки авторитетні міжнародні експерти, а й жителі громад, які відчули на собі всі переваги децентралізації. Але є ризики для найважливішої реформи країни, тож завершити об’єднання громад слід до 2020 року.

На Форумі місцевого самоврядування Володимир Гройсман представив новий етап децентралізації, що зміцнить місцеве самоврядування і дасть поштовх для подальшого розвитку

06 Грудня 2018 08:00Вітання

Шановні військовослужбовці, воїни, ветерани війни і Збройних Сил!

Прийміть сердечні вітання з Днем Збройних Сил України!

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

Проте День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

05 Грудня 2018 14:40Президент

Об’єднавчий Собор, який має проголосити створення автокефальної помісної православної церкви, відбудеться 15 грудня – Президент

 

Президент Петро Порошенко повідомив, що об’єднавчий Собор, де буде проголошено про створення автокефальної помісної православної церкви, відбудеться 15 грудня 2018 року в Софійському соборі в Києві. Вселенський Патріарх Варфоломій направив відповідні листи із запрошеннями взяти участь у цьому Соборі ієрархам УПЦ Київського Патріархату, УАПЦ та ієрархам УПЦ Московського

05 Грудня 2018 11:00Подія

Круглий стіл з волонтерами

Міжнародне співтовариство відзначає 5 грудня Міжнародний День волонтера,  який проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 17 грудня 1985 року і відзначається щорічно у всіх країнах.

Волонтерський рух серед пенсіонерів в Україні – День волонтера, започаткований 21 рік поспіль у 1997 році за ініціативи Ради Організації ветеранів України, підтриманий Міністерством соціальної

05 Грудня 2018 09:40Подія

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  від 27.12.2018 №981-р  в області здійснюються заходи з організації та підготовки штабного тренування з органами управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо переведення ЄДСЦЗ з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

04 грудня під головуванням голови районної державної адміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Анатолія Дупи відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії розглядалося питання: дії органів

05 Грудня 2018 09:10Вітання

Шановні волонтери!

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди щиро вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

Волонтерство — надзвичайно важлива складова громадянського суспільства. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна. Тому це свято є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.

Сердечно вдячний вам за невичерпну

<<<1 - 11 з 3788>>>