<<<1 - 11 з 3526>>>


15 Серпня 2018 16:45Актуально

Впровадження медреформи без розбудови інфраструктури первинної ланки неможливе, — Геннадій Зубко

Реформа сільської медицини, яку ініціював Президент України Петро Порошенко, сьогодні є дуже вчасною й актуальною. Вона входить до загального пакету реформування всієї медичної галузі України. Впровадження цієї ініціативи, у першу чергу, має підвищити якість охорони здоров’я на первинному рівні в сільській місцевості, де проживає 33% українців. Уся медицина починається з первинки. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За його словами, цей показник кількості сільського населення не є загальним по країні, оскільки на сході проживає 20% сільського населення, на заході України — понад 50%.

– Впровадження медичної реформи без розбудови інфраструктури первинної ланки неможливе. Медична послуга не може бути диференційованою,

15 Серпня 2018 11:30Децентралізація

Чернігівська область – у трійці лідерів з децентралізації

За загальним рейтинговим показником щомісячного моніторингупроцесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування, що здійснює Мінрегіон, Чернігівщина покращила свої позиції і наразі вже посідає третю сходинку. У тому числі, має 2 місце за відсотком населення ОТГ до загальної кількості населення, четверте – по двох показниках: покриття громадами площі області, а також кількість ОТГ.

Нагадаємо, що в області вже функціонують 37 об’єднаних територіальних громад, у п’яти ОТГ мають відбутися перші вибори голів громад та місцевих депутатів.

Усього ж в Україні на призначення

15 Серпня 2018 10:55Актуально

Наразі Чернігівщина готова до опалювального сезону на 70%

Підготовка до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери області відбувається відповідно до комплексного плану.

По тепловому господарству, яке налічує 946 котелень, підготовлено 683До початку опалювального сезону заплановано перевірити 543 кілометрів теплових мереж у двотрубному обчисленні.

Не боятиметься холодів 3201 житловий будинок (70,4%), у тому числі — 2210 комунальної власності.

Комунальні підприємства вже

15 Серпня 2018 09:50Актуально

     ДО ВІДОМА ПЕНСІОНЕРІВ ТА ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ

Бахмацьке об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що Пенсійним фондом України запроваджується сучасний онлайн—сервіс інформування громадян шляхом смс—повідомлень.

Скористатися такою послугою можуть як пенсіонери, так і застраховані особи. Сервіс надається БЕЗКОШТОВНО.

За допомогою смс—повідомлень Пенсійний фонд інформуватиме громадян про результати розгляду звернення за призначенням, перерахунком  та поновленням пенсії; про утримання з пенсійної виплати; припинення виплати пенсії; про необхідність звернення до управління Пенсійного фонду для підтвердження даних про особу.

Для застрахованих осіб — про сплату страхових

15 Серпня 2018 08:30Президент

Президент України провів зустріч з Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Зєевом Елькіним.

Президент України відзначив активізацію політичного діалогу з Ізраїлем та висловив сподівання на його подальше продовження.

Співрозмовники обговорили інтенсивну торговельно-економічну співпрацю між двома країнами та відзначили значні перспективи для її подальшого розвитку. У зв’язку з цим домовились про необхідність якнайскорішого підписання Угоди

13 Серпня 2018 15:10Актуально

Малий та середній бізнес матиме ще одну інформаційну платформу в області

Центр підтримки підприємництва в області планують створити на базі Агенції регіонального розвитку. Досвід Чернігівщини поширюватимуть й на інші регіони. Напрацювання стануть основою Стратегії довгострокового планування розвитку малого та середнього підприємництва, розробленої експертами  FORBIZ. Про це повідомляють в Департаменті економічного розвитку облдержадміністрації.

Читати також: 

13 Серпня 2018 12:00Актуально

Корупційні ризики у будівельній галузі маємо усунути спільно з бізнесом, — Зубко

Ми дійсно зробили дуже багато корисних речей для розвитку будівельної галузі в Україні. Змінили законодавство, спростили дозвільні процедури і технічні вимоги у будівництві, переглянули ДБН, дерегулювали галузь. Ми піднялись в рейтингу «Doing Business» за напрямком отримання дозвільних процедур у будівництві. Але, сьогодні ми повинні також говорити про речі, які ще заважають розвитку будівельної галузі. І в першу чергу, це корупційні ризики.

Про це наголосив під час зустрічі з Конфедерацією будівельників України (КБУ) Віце-прем’єр-міністр

13 Серпня 2018 10:20Зовнішній товарообіг

Позитивне сальдо 99,1 мільйона доларів – показник зовнішньої торгівлі Чернігівщини за січень-травень

Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Чернігівській області. Так, у січні-травні цього року експорт товарів становив 304,8 мільйона доларів США. При цьому імпорт склав 205,7 мільйона доларів.

Порівняно із відповідним періодом минулого року експорт збільшився на 38,5%, імпорт – на 20%.

Зовнішньоторговельні операції проводилися з партнерами 119 країн світу (з них 28 країн Європейського Союзу).

Обсяг експорту товарів до країн ЄС сягнув майже 111 мільйонів доларів США (36,4% від загального обсягу експорту товарів). Цей показник збільшився

13 Серпня 2018 09:00Подія

Відбулася сесія районної ради

10 серпня з  дев’ятої години у Талалаївській  районній  раді перед черговою сесією проведені засідання трьох постійних комісій, на яких  були обговорені злободенні питання та надано рекомендації депутатам на пленарне засідання.  

В зв’язку з проведенням під будівлею районної державної адміністрації мітингу 22 сесія Талалаївської районної ради, в порушення регламенту, розпочала  свою роботу на півтори години пізніше.

На прохання громадської організації  «Талалаївська спілка учасників АТО»

13 Серпня 2018 08:10Президент

Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання cтворення та діяльності сімейних фермерських господарств».

Закон спрямований на отримання офіційного статусу сільським населенням, яке працює на своїй землі, що дозволить легально продавати свою продукцію і отримати соціальний захист та право на пенсію.

Документом вносяться зміни до Податкового кодексу України та законів України «Про фермерське господарство»,

10 Серпня 2018 14:20Енергоефективність

Заклади вищої освіти готові створювати комісії з атестації енергоаудиторів для сертифікації енергетичної ефективності будівель

Держенергоефективності закликає заклади вищої освіти створювати комісії для професійної атестації енергоаудиторів, які зможуть отримати право проводити сертифікацію енергоефективності будівель та обстеження інженерних систем.

 

Це передбачено Законом України «Про енергетичну ефективність будівель» (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/2118-19), що розроблено Держенергоефективності та прийнято Парламентом у 2017 році.

 

У процесі створення комісій варто користуватися низкою важливих підзаконних актів. Серед них - порядок проведення атестацій енергоаудиторів, порядок

<<<1 - 11 з 3526>>>