<<<1 - 11 з 2628>>>


27 Червня 2017 10:05вітання

Вітаю всіх вас з державним святом – Днем Конституції України.

28 червня 1996 року у Верховній Раді України переміг політичний компроміс і мудрість. Ухвалений Основний закон остаточно закріпив статус України як суверенної, незалежної, демократичної та правової держави.

Однак, із прийняттям Основного Закону процес конституційного становлення не завершився. Наразі ми долаємо складний шлях входження у європейське співтовариство.

У державі розпочато процес децентралізації, ведеться робота щодо об’єднання територіальних громад.

У теперішній

27 Червня 2017 09:29до уваги

Увага! Флюорографічне обстеження!!!

В останні роки намітилася тенденція до зростання кількості осіб, які страждають на таку соціально-небезпечну інфекційну хворобу як туберкульоз. На виконання Закону України "Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз", державної , обласної та районної цільових програм протидії захворюванню на туберкульоз з 19.06.2017 року в Талалаївському районі працює пересувний цифровий флюорограф. Особливістю даного флюорографа є те, що променеве навантаження на організм людини є в 10 разів меншим, ніж у звичайного флюорографа. Окрім того, якість обстеження та його інформативність теж в рази вища.

Флюорограф буде працювати в районі до 20 липня 2017 року згідно графіку:

с. Новоселівка - 03.07.2017,

с. Харькове , с.Лавіркове - 04.07.2017,

с. Слобідка, с.Основа -5.07.2017,

c. Стара Талалаївка

26 Червня 2017 11:04подія

День молоді у селищі

24 червня у Талалаївці відбулося святкування одного із найяскравіших свят у календарі — Дня молоді.

Привітав усіх присутніх із святом юності голова райдержадміністрації Анатолій Дупа, відзначивши, що молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім: «Приємно стверджувати, що сучасна молодь Талалаївщини бере активну участь у розбудові нашого району та держави, впевнено заявляє про себе в різних сферах життя». Саме такі активні, творчі, енергійні молоді люди були нагороджені грамотами та відзначені подяками районної державної адміністрації, сектору сім´ї, молоді та спорту, відділу культури та туризму райдержадміністрації.

Подяка голови районної державної адміністрації оголошена:

Бірін Юлії Вікторівні – головному спеціалісту

26 Червня 2017 10:50інформація

26 червня - Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним розповсюдженням

Історія наркотиків стара як людство. Наркотики були відомі і вживалися дуже давно, і боротьба з незаконним розповсюдженням та споживанням наркотиків в усьому світі ведеться вже протягом кількох десятків років. А наркозалежних людей стає з кожним роком усе більше.

У 80-ті роки нова забава разом із усіма західними цінностями прийшла в ряди і нашої молоді. Розповсюджуючись підвалами і темними вулицями міст, набула такого масштабу, що правоохоронці не змогли стримати потік завезення наркотиків, і смерть із величезним напором вилилася, перш за все, на підлітків і молодь! Адже основна частина наркоманів – підлітки і молоді люди, які набагато слабкіші психологічно, аніж дорослі.

26 Червня 2017 09:30подія

Шкільні випускні вечори

Шкільний випускний є найбільш значущим і урочистим днем в житті кожного учня. Його чекають довгі 11 років, як випускники, так і батьки з вчителями. У кожній школі в підготовці до випускного вечора підходять з усією відповідальністю. Тож і цього року ця важлива подія в житті випускників, батьків та вчителів відбулась урочисто та на високому рівні.

24-25 червня в школах району проведені випускні вечора.

56 випускників отримали путівки в самостійне життя. Цього року 5 учнів району отримали атестати з відзнакою й нагороджені за високі досягнення у навчанні «золотими медалями» 2 учнів, «срібними медалями» 3 учні.

Талалаївська ЗОШ І-ІІІст.:

1) Грабина Анна Юріївна - срібна медаль.

2) Омельяненко

23 Червня 2017 12:09вітання

Шановна молодь Талалаївщини!

Щиро вітаю із чудовим літнім святом – Днем молоді.

Молодість – фундамент всього майбутнього життя, це час пошуків та реалізації найсміливіших ідей. Тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів і обов’язково перемагайте!

Вже сьогодні ми по праву пишаємося вами як майбутніми чудовими фахівцями, прекрасними організаторами, талановитими митцями та успішними спортсменами.

Дорогі юнаки та дівчата!

Бажаю, щоб ви ніколи не зупинялися на досягнутому, максимально реалізовували свій творчий потенціал.

Щиро зичу міцного здоров’я, кохання, добра, впевненості

23 Червня 2017 11:32вітання

Дорогі випускники!

24 червня у вас знаменний день, урочиста і зворушлива подія – шкільний випускний вечір.

Це свято найкращої пори в житті людини – свято юності!

Сьогодні перед вами відкривається шлях у доросле життя, на якому важливо не розгубитися, не опустити рук. Ви – покоління нове, сильне й цілеспрямоване. Вам будувати майбутнє у нашій державі. Гідно долайте труднощі, здобувайте успіхів у самореалізації, вірте у себе, здійснюйте свої мрії.

Завжди пам’ятайте: ваші батьки, наставники покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи

23 Червня 2017 10:36подія

Вітання з нагоди дня державної служби

23 червня, з нагоди Дня державної служби, всіх державних службовців району привітали та побажали успіхів заступник голови райдержадміністрації Лариса Шевченко, голова районної ради Юрій Дзюбан.

Кращі державні службовці отримали відзнаки районної державної адміністрації та районної ради.

Почесною грамотою Талалаївської районної ради Талалаївської районної державної адміністрації нагороджений Литвиненко Анатолій Іванович, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, за тривалу сумлінну працю у державних органвх, професіоналізм та з нагоди Дня державної служби.

За сумлінну

23 Червня 2017 08:26вітання

Шановні працівники державної служби!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.

Довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом.

Від вас значною мірою залежать авторитет влади, відновлення у громадян довіри до державних органів, забезпечення відкритості і доступності послуг.

Бажаю вам здоров’я, мудрості, витримки у всіх життєвих ситуаціях, добра і добробуту та професійних успіхів.

З повагою

Анатолій Дупа, голова районної державної адміністрації

22 Червня 2017 11:02подія

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи. В цей день ми вшановуємо всіх жертв війни – бійців, які загинули на фронтах, закатованих в концтаборах, мирних жителів, яких не щадив фашистський агресор – всіх, кого забрала та кровопролитна війна.

22 червня віддати данину пам’яті тим, хто не повернувся з війни, покласти квіти до Вічного вогню зібралися голова райдержадміністрації Анатолій Дупа, голова районної ради Юрій Дзюбан, селищний голова Юрій Величко, голова районної ветеранської організації Григорій Костенко, працівники служб, установ, організацій, члени районної ради ветеранів, представники районних організацій політичних партій, депутати районної та селищної рад,

22 Червня 2017 07:57день скорботи

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Це день національної скорботи, бо ми віддаємо данину пам’яті загиблим під час найбільшого в історії людства збройного конфлікту.

76 років тому о четвертій ранку страшне слово «війна» увірвалося в життя людей. Розпочався найкривавіший період в історії Другої світової війни.

Ця війна завдала нашому народові страшних та непоправних втрат - забрала життя мільйонів українців, частково або повністю зруйнувала багато міст і сіл.

Кожна родина і кожна людина, незалежно від віку, статі і соціального стану, були втягнуті у надзвичайно жорстокий вир війни. Територія України була одним з вирішальних театрів бойових дій, де двічі прокотилися смертоносні

<<<1 - 11 з 2628>>>