<<<1 - 11 з 2927>>>


21 Листопада 2017 07:52вітання

Україна гідна свободи!

Сьогодні, 21 листопада, вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).

Ці дві революції дали старт формуванню нового загону Героїв, підняттю патріотичної свідомості, відкрили можливість жити в новій демократичній державі. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції

20 Листопада 2017 14:28українська революція

100 років тому проголошено Українську Народну Республіку

20 листопада 2017 року виповнюється 100 років від дати ухвалення ІІІ Універсалу, що проголосив Українську Народну Республіку. Відтоді розпочався активний етап розбудови держави. Події Української революції 1917–1921 років стали найважливішими з точки зору формування національної ідеї та державотворчих традицій – наш народ уперше в ХХ сторіччі створив незалежну державу, мобілізувавши національні сили. Сформована тоді ідея державної незалежності стала визначальною для українського визвольного руху. Утворенням і розбудовою Української Народної Республіки, Української Держави, Західноукраїнської Народної Республіки українці довели здатність і спроможність національного державотворення.

КЛЮЧОВІ ПОВІДОМЛЕННЯ:

1) Проголошення Української Народної Республіки стало вирішальним кроком у відродженні державності. Почався новий етап Української революції

17 Листопада 2017 14:41подія

Урочисті заходи до Дня працівників сільського господарства

17 листопада, з нагоди Дня працівників сільського господарства, в районному будинку культури відбулася тематично-концертна програма "Будь щаслива наша доле, щедрим співом і зерном!".

Уже вкотре першість по всіх показниках сільськогосподарського виробництва, вибороло СТОВ АФ «Горизонт», за що і отримала перехідний кубок.

Аграріїв району з професійним святом привітали голова райдержадміністрації Анатолій Дупа, голова районної ради Юрій Дзюбан, селищний голова Юрій Величко, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Сіренко, Заслужений працівник сільського господарства, директор групи господарств ТОВ «Красноколядинське» Павло Чмут, помічник-консультант народного депутата Валерія Давиденка

17 Листопада 2017 13:53актуально

Урядова ініціатива захисту бізнесу підтримана

Учора, 16 листопада, Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування», підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра України. Законопроект входить у пакет законодавчих актів, ухвалення яких сприятиме пожвавленню ділової активності в Україні та розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%. Напередодні голосування урядові ініціативи підтримали представники ділових кіл країни. Бізнес-асоціації визнали документ вкрай актуальним і здатним стати ефективним інструментом поліпшення умов ведення бізнесу в Україні та роботи з інвесторами. Новий закон зупинить вал незаконних обшуків бізнесу силовиками, детально регламентує процедуру досудового розслідування і посилить відповідальність представників – силових структур за порушення встановлених правил.

Як буде зупинено «маски-шоу»

Запроваджується обов’язкова звуко- та відеофіксація під час розгляду питань слідчим

17 Листопада 2017 09:51вітання

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом та з нагоди завершення сільськогосподарського року, який приніс для багатьох вас певні здобутки.

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну.

Дозвольте від щирого серця подякувати усім працівникам сільського господарства за самовіддану працю, наполегливість, терпіння і витримку.

Бажаю вам здоров’я, миру, щастя і злагоди в кожну домівку. Нехай втілюються в життя плани, задуми та сподівання !

З повагою

Анатолій Дупа, голова районної державної адміністрації

17 Листопада 2017 08:40подія

Консультативно-методичний день відділів апарату райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради в Болотницькій сільській раді

16 листопада відбувся консультативно-методичний день відділів апарату районної державної адміністрації та виконавчого апарату районної ради в Болотницькій сільській раді.

Працівниками апарату районної державної адміністрації та районної ради перевірена робота стану ведення діловодства, виконавської дисципліни щодо виконання документів органів влади вищого рівня та власних організаційно-розпорядчих документів, планування роботи виконкому. Також перевірено порядок організації роботи із зверненнями

16 Листопада 2017 10:39подія

Голосуйте за «Бригантину»!

18 листопада о 21.00 обласне телебачення демонструватиме 3 гру обласного чемпіонату «Віват,інтелект!» за участю команди «Бригантина» (Талалаївка). Переглянути гру можна буде також на сайті https://www.youtube.com/.

Голосування глядацьких симпатій по 3-й грі відбудеться з 22.00 18 листопада до 22.00 19 листопада на сайті обласного телебачення http://chodtrk.com.ua у рубриці «Віват, інтелект».

Підтримайте наших розумників!

Головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності

апарату райдержадміністрації

16 Листопада 2017 09:45до відома

РОЗ`ЯСНЕННЯ

вимог законодавства України стосовно створення робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю

В силу ст.19, 20 Закону №875-XII роботодавці в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб самостійно:

- реєструються у відповідних відділеннях Фонду;

- розраховують кількість робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю відповідно до нормативу, встановленого ч.1 ст.19 зазначеного Закону;

- забезпечують працевлаштування осіб з інвалідністю;

- подають Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів до відповідного відділення Фонду до 1 березня року,

16 Листопада 2017 09:11вітання

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Щиро вітаю з професійним святом!

У сфері зв’язку в районі працюють чимало висококваліфікованих спеціалістів, завдяки сумлінній і наполегливій праці яких жителі Талалаївщини мають можливість користуватися телефонним зв’язком, інтернетом, поштовими послугами.

Сьогодні неможливо уявити наше життя без засобів масової інформації та зв’язку. Адже без них неможливий суспільний прогрес, просування до європейських стандартів розвитку суспільства.

Бажаю вам міцного здоров’я, натхнення на здійснення задумів та мрій, професійних успіхів.

З повагою

Анатолій Дупа, голова районної державної

15 Листопада 2017 15:27актуально

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами. Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Реалізація проекту відбувається шляхом об’єднання зусиль та

15 Листопада 2017 14:44подія

Засідання районної комісії з питання надання житлових субсидій

15 литопада проведено засідання районної комісії з розгляду заяв і звернень громадян з питання надання житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям під головуванням заступника голови райдержадміністрації Лариси Шевченко.

Було розглянуто можливість призначення субсидії на житлово-комунальні послуги та тверде паливо сім’ям, в складі яких є особи, які зареєстровані, але фактично не проживають; в складі яких є особи, які не зареєстровані, але фактично проживають у житловому приміщенні (будинку) на підставі договору найму (оренди) житла, субсидію на житлово-комунальні

<<<1 - 11 з 2927>>>