<<<1 - 11 з 3370>>>


20 Червня 2018 10:51Актуально

Стережіться сонячного удару

 

Розпочалася літня спека. Тому для багатьох відпочинок на морі, на річці чи ставку стає панацеєю у вирішенні проблеми «боротьби» зі спекою. Але тут нас чекає нова небезпека – це тепловий або сонячний удар.

Тепловий удар — виникає в результаті сильного перегріву організму, коли прискорюються процеси теплоутворення з одночасним зниженням або уповільненням тепловіддачі в організмі.

Різновид теплового удару — сонячний удар, виникає, коли людина тривалий час перебуває під впливом прямих сонячних

20 Червня 2018 09:49Навчання резервістів

Чернігівська ОДА відпрацьовує організацію тероборони — в межах своїх повноважень

 

У рамках проведення тактичних навчань «Північна фортеця-2018», що нині тривають на теренах області, вчора, 19 червня, відбулися збори керівного складу територіальної оборони — голів районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад, координовані головою обласної держаної адміністрації Валерієм Кулічем.

Крім того, очільник виконавчої влади в області знайомився з умовами побуту резервістів, відвідав пункт прийому особового складу оперативного резерву. А голови РДА скористалися можливістю поспілкуватися з резервістами, призваними з районів області.

Керівники територіальної оброни переконалися, що для перебування і виконання резервістами поставлених завдань створено належні умови.

Оперативне командування «Північ» спільно

20 Червня 2018 09:20Президент

Президент підписав Закон, що заохочує громадян до військової служби

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби».

Реалізація нового Закону надасть можливість підвищити мотивацію громадян до проходження військової служби.

Згідно зі змінами підвищується з 23 до 30 років вік прийому громадян в курсанти вищих військових навчальних закладів, що дозволить учасникам АТО та операції Об’єднаних

19 Червня 2018 16:03Актуально

Спека – ризик для здоров’я!

Нарешті прийшла спека! Але не для всіх ця новина є приємною. Найближчими днями температура повітря буде підніматися все вище, що створить ризик для Вашого здоров’я. Особливо варто оберігатися людям похилого віку та людям, які мають проблеми із серцево-судинною системою. 

У спеку варто дотримуватися таких правил:

  • збільшити прийом рідини до 2-3 літрів на добу;
  • уникати перебування під прямими сонячними променями, більше перебувати в тіні;
  • обмежити час перебування надворі;
  • носити світлий просторий одяг;
  • прикривати голову та вдягати сонцезахисні окуляри;
  • обмежити фізичні навантаження;
  • надавати
19 Червня 2018 12:37Актуально

Нові міфи про субсидії: перебування за кордоном більш ніж 60 днів, дарування чи успадкування майна, сплата ЄСВ

З 1 травня 2018 року в Україні діє нова програма житлових субсидій. Вона є більш адресною і соціально справедливою. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії – її отримали.

Однак, за два місяці в суспільстві з’явилося чимало міфів навколо програми субсидій. Сьогодні розвінчуємо найбільш поширені.

  1. Кажуть, що субсидію тепер не дають безробітним?

Насправді, безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг.

Для тих, хто не стоїть на обліку в центрі зайнятості, запропоновано два варіанти:

  1. Чесно декларувати свої доходи, отримані за кордоном чи в тіньовому секторі економіки  та сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду.
  2. Або органи соцзахисту автоматом рахуватимуть таким людям працездатного
19 Червня 2018 10:24Подія

І знову «Веселка» зустрічає дітей!

18 червня розпочала роботу табірна зміна комунальної бюджетної установи «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Веселка» (с. Чернецьке). Перед початком роботи  заклад   відвідала заступник голови  районної державної адміністрації Лариса Шевченко.

У ході візиту Лариса Миколаївна  провела нараду з педагогічним колективом закладу. Особливу увагу вона звернула на забезпеченні безпечних умов перебування   дітей в закладі,  змістовного відпочинку,  організації оздоровлення дітей, їх творчого і духовного розвитку. У нараді  взяла участь головний спеціаліст

19 Червня 2018 10:00Актуально

Доходи місцевих бюджетів в результаті децентралізації зросли майже на чверть — дані моніторингу Мінрегіону

За даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, перспективні плани формування територій громад, затверджені урядом, покривають 76% території країни. Черговий щомісячний моніторинг процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування демонструє, у чому лідирують, а у чому відстають регіони, як розподіляються і використовуються кошти державної підтримки, що відбувається у секторах медицини, освіти, молодіжної та соціальної політики, адміністративних послуг тощо.

У загальному

19 Червня 2018 08:18Президент

Президент: Децентралізація – одна з найефективніших реформ в державі

Президент Петро Порошенко наголошує, що децентралізація є однією з найрезультативніших реформ з тих, що були проведені в країні останнім часом. «Децентралізація – це є моє дітище, і я наполегливо працюватиму над цим проектом рівно стільки, скільки мені відміряє бути при владі український народ»,  - сказав Президент під час виступу на XIV Українському муніципальному форумі.

Глава

18 Червня 2018 14:20Актуально

Увага!

Змінюється реквізити рахунків для зарахування доходів до державного

та місцевих бюджетів

 

Прилуцька ОДПІ звертає увагу платників податків на те, що з 2 липня 2018 року у зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів будуть відкрито на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998) в розрізі кодів бюджетної класифікації, бюджетів та адміністративно – територіальних одиниць України.

В зв’язку з цим, починаючи з 02.07.2018 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів.

З рахунками для зарахування до державного та місцевих бюджетів податків і зборів можна ознайомитися в приміщенні Талалаївського відділення Прилуцької ОДПІ та на субсайті ГУ ДФС у Чернігівській області в розділі «Бюджетні рахунки».

18 Червня 2018 09:10Подія

До Дня медичного працівника

15 червня, до Дня медичного працівника, в районному будинку культури відбулася тематична концертна програма, на якій всіх працівників медичної галузі району з професійним святом привітав голова райдержадміністрації Анатолій Дупа.

"Щоденна турбота про здоров’я населення, попередження захворювання, повернення хворих до повноцінного життя - все це придає особливий статус медичним працівникам, людям високого громадського обов’язку",- зазначив у вітальному виступі Анатолій Петрович.

18 Червня 2018 08:51Подія

На Чернігівщині розпочалось тактичне навчання з територіальної оборони «Північна фортеця»

Головна відмінність цього навчання в тому, що вперше в історії України навчання проводиться відразу повним складом бригади територіальної оборони.

Під час навчань будуть відпрацьовані питання застосування підрозділів територіальної оборони за основними завданнями: прикриття ділянки державного кордону, забезпечення руху військових колон, ізоляція району бойових дій, оборона важливих об’єктів, боротьба з диверсійно-розвідувальними

<<<1 - 11 з 3370>>>