<<<12 - 22 з 3794>>>


06 Грудня 2018 10:15Актуально

В Україні розпочинається новий етап децентралізації

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив новий етап реформи децентралізації, який дає поштовх для розвитку України.

Реформа децентралізації — найуспішніша реформа в Україні. І так вважають не тільки авторитетні міжнародні експерти, а й жителі громад, які відчули на собі всі переваги децентралізації. Але є ризики для найважливішої реформи країни, тож завершити об’єднання громад слід до 2020 року.

На Форумі місцевого самоврядування Володимир Гройсман представив новий етап децентралізації, що зміцнить місцеве самоврядування і дасть поштовх для подальшого розвитку

06 Грудня 2018 08:00Вітання

Шановні військовослужбовці, воїни, ветерани війни і Збройних Сил!

Прийміть сердечні вітання з Днем Збройних Сил України!

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

Проте День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

05 Грудня 2018 14:40Президент

Об’єднавчий Собор, який має проголосити створення автокефальної помісної православної церкви, відбудеться 15 грудня – Президент

 

Президент Петро Порошенко повідомив, що об’єднавчий Собор, де буде проголошено про створення автокефальної помісної православної церкви, відбудеться 15 грудня 2018 року в Софійському соборі в Києві. Вселенський Патріарх Варфоломій направив відповідні листи із запрошеннями взяти участь у цьому Соборі ієрархам УПЦ Київського Патріархату, УАПЦ та ієрархам УПЦ Московського

05 Грудня 2018 11:00Подія

Круглий стіл з волонтерами

Міжнародне співтовариство відзначає 5 грудня Міжнародний День волонтера,  який проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 17 грудня 1985 року і відзначається щорічно у всіх країнах.

Волонтерський рух серед пенсіонерів в Україні – День волонтера, започаткований 21 рік поспіль у 1997 році за ініціативи Ради Організації ветеранів України, підтриманий Міністерством соціальної

05 Грудня 2018 09:40Подія

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  від 27.12.2018 №981-р  в області здійснюються заходи з організації та підготовки штабного тренування з органами управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо переведення ЄДСЦЗ з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

04 грудня під головуванням голови районної державної адміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Анатолія Дупи відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії розглядалося питання: дії органів

05 Грудня 2018 09:10Вітання

Шановні волонтери!

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди щиро вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

Волонтерство — надзвичайно важлива складова громадянського суспільства. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна. Тому це свято є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.

Сердечно вдячний вам за невичерпну

05 Грудня 2018 09:00Вітання

Шановні працівники статистики!

5 грудня в Україні відзначається День працівників статистики. Це професійне свято було встановлено в Україні «...на підтримку ініціативи Державного комітету статистики України та враховуючи значний внесок працівників цієї галузі у розвиток економіки держави…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників статистики» від 2 грудня 2002 року № 1120/2002.

Статистика – це вид інформації, статистика – це вид діяльності, статистика – це наука, статистика – це мова цифр. Немає сильніших і вагоміших аргументів у руках спеціаліста, ніж статистичні дані. Так говорять про статистику ті, хто займається нею професійно. 

Бажаю вам міцного здоров'я, особистого щастя, достатку, миру, творчої наснаги та подальших

05 Грудня 2018 08:10Президент

Кожна територіальна громада має визначити свої пріоритети – Президент про планування розвитку територій на 2019-2021 роки

 

Президент Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Івано-Франківської області зазначив, що з урахуванням вже набутого досвіду, необхідно подолати непередбачуваність в  реалізації політики розвитку регіонів та затвердити чіткий план перспективного розвитку.

«Тому ставлю завдання всій регіональній владі, зокрема й на Івано-Франківщині – розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки. І не просто розробити, а обговорити їх із громадами, і прийняти їх до виконання на рівні громад», -

04 Грудня 2018 15:30Актуально

Прийшла субсидія. Як сплачувати свій обов’язковий платіж?

 

Як і в минулих опалювальних сезонах, зекономлену субсидію можна використати для оплати в наступному місяці спожитого понад виділену соціальну норму газу, води чи електроенергії.

До прикладу, сім’ї була нарахована жовтнева субсидія (неповний опалювальний місяць) у розмірі 550 гривень. Обов’язковий платіж домогосподарства

04 Грудня 2018 11:30Актуально

Запровадження нових ДБН зможе повернути втрачені можливості людям з інвалідністю

 

У Мінрегіоні під головуванням Президента України Петра Порошенка відбулася всеукраїнська нарада з питань створення безперешкодного середовища для осіб з інвалідністю. Глава держави наголосив, що важливим фактором доступності є універсальний дизайн або розумне пристосування об’єкта чи послуги.

За підрахунками міжнародних експертів, проектуючи об’єкти з урахуванням принципів універсального дизайну, на доступність у середньому витрачається декілька відсотків, а іноді й один відсоток від вартості об’єкта будівництва. Пристосування ж введеного

04 Грудня 2018 10:10Актуально

До уваги телерадіоорганізацій Чернігівської області

 

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення в умовах воєнного стану працюватиме у звичайному режимі, повідомляє Ірина Сенченко, представник Національної ради у Чернігівській області.

Ірина Сенченко звертається до всіх керівників телерадіоорганізацій регіону бути свідомими тієї відповідальності, яка лежить на ЗМІ за сьогоднішніх

<<<12 - 22 з 3794>>>