<<<12 - 22 з 3656>>>


01 Жовтня 2018 15:33Конкурс

Проведено засідання конкурсної комісії.

 

28 вересня 2018 року відбулося друге засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунальної організації (установи, закладу) «Талалаївська центральна районна лікарня».

Протокол проведення засідання конкурсної комісії додається.

протокол 2.pdf


 

Секретар комісії.

28 Вересня 2018 15:30Вітання

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку

Від усієї душі вітаю Вас з теплим і сердечним святом - Днем людей похилого віку та Днем ветерана! Цей день - символ єдності і спадкоємності

28 Вересня 2018 15:00Вітання

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури. З давніх часів бібліотеки були храмами книги, збирачами історичної і культурної спадщини, а їх працівники - лікарями людських душ. З книгою пов’язане все наше життя. З книгою ми вчимося, працюємо, відпочиваємо.

Сьогодні бібліотеки стають сучасними багатофункціональними культурними та інформаційними центрами, виконують функції збереження і передачі читацькій аудиторії знань, культури і пам'яті багатьох

28 Вересня 2018 14:30Вітання

30 вересня – День усиновлення

Усиновлення визнане в Україні пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Враховуючи важливість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання у сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення Указом Президента України від 27 листопада 2008 року в нашій державі щорічно 30 вересня відзначається День усиновлення, який співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Кожного дня все більше наших громадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей, обділених долею. Реальним свідченням дієвої уваги нашої держави до питань забезпечення конституційного права дитини, яка за різних обставин життя втратила рідних батьків, є підтримка сімейних форм виховання.

28 Вересня 2018 14:07Засідання комісії

Засідання комісії. 

27.09.2018 р.  проведено   засідання  тимчасової районної комісії з питань  погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій  стипендій та інших соціальних  виплат, де розглянуто наступні питання :

 

1.Про підприємства, які  нараховують  заробітну плату працівникам в розмірі менше мінімальної.

Інформував: заступник начальника начальник відділу праці управління соціального захисту населення

28 Вересня 2018 08:52День усиновлення

День усиновлення

Враховуючи важливість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання у сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення Указом Президента України від 27 листопада 2008 року в нашій державі щорічно 30 вересня відзначається День усиновлення.

Напередодні Дня усиновлення 27 вересня 2018 року в районній державній адміністрації відбулась зустріч керівництва райдержадміністрації з опікунами та піклувальниками.

Зі словами привітання та найкращими побажаннями виступили голова районної державної адміністрації Анатолій Дупа, заступник голови  районної державної адміністрації Лариса Шевченко. Також в заході взяли участь начальник служби у справах дітей РДА Людмила Сердюк, начальник управління соціального захисту населення РДА Людмила Карпенко, директор районного центру соціальних служб для

28 Вересня 2018 08:30Президент

Декларація США про невизнання анексії Криму Росією буде розміщена в офісі Президента України

Декларація про невизнання США анексії Криму Росією у 2014 року, буде розміщена в офісі Президента України Петра Порошенка. Документ було оприлюднено Державним департаментом США від імені Держсекретаря Майка Помпео у липні цього року, а під час 73-ї сесії Генеральної асамблеї ООН його примірник було передано Главі Української держави.

«Моя присутність тут у США та зустріч в Нью-Йорку (зустріч Президента України зі Спеціальним представником США по Україні Куртом Волкером - ред.), де ми мали величезну честь отримати декларацію щодо Криму, підписану Секретарем Помпео. Вона буде розміщена в президентському офісі. Я обіцяю вам», - сказав Петро Порошенко під час відвідування бази Берегової охорони

27 Вересня 2018 14:30Актуально

Онлайн-платформа «Прозора ДАБІ» усуває чиновника з дозвільних процедур у будівництві

Про це Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко наголосив під час презентації онлайн-платформи проходження дозвільних процедур у будівництві «Прозора ДАБІ».

– Сьогодні – знакова подія на будівельному ринку – запуск онлайн-платформи «Прозора ДАБІ», яка була розроблена за ініціативи Мінрегіону спільно з Державною архітектурно-будівельною інспекцією.

27 Вересня 2018 11:36Актуально

СИСТЕМА ДИСТАНЦІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ В ОРГАНАХ КАЗНАЧЕЙСТВА

Система казначейського обслуговування в Україні сформувалась під впливом постійних структурних змін у фінансовій сфері. На кожному етапі розвитку створювались нові передумови для подальшого удосконалення та ефективного управління державними фінансами країни. Одним із основних завдань органів Державного казначейства є спрощення та вдосконалення обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

Інформаційні технології широко проникли у всі сфери нашого життя, і банківська сфера також не стоїть осторонь. Тепер складно знайти банк без послуги дистанційного управління фінансами за допомогою інтернет-банкінгу. Державна казначейська служба України активно долучилася до цього процесу, запропонувавши своїм клієнтам систему дистанційного обслуговування (далі СДО).

СДО – це отримання казначейських послуг через Інтернет. Віртуальне спілкування працівника Казначейства і клієнта здійснюється в інтерактивному режимі. Після

27 Вересня 2018 08:40Президент

Виступ Президента України на загальних дебатах 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

Шановна пані Голово,

Вельмишановні гості,

Пані та панове!

Від імені України я щиро вітаю пані Марію Еспіносу з обранням на посаду Голови 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Ми підтримуємо визначені Вами пріоритети та готові зробити свій внесок у їхню реалізацію.

Наші дискусії відбуваються у визначальний момент для Організації.

Незважаючи на загальний заклик до миру та проголошене зобов’язання його  підтримувати, війни та збройні конфлікти залишаються нашою реальністю.

Конфлікти є основною причиною зростання числа біженців та переміщених

27 Вересня 2018 08:00Вітання

Дорогі вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів району!

Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини.  І саме вам, шановні працівники дошкільних установ, спільно з батьками та близькими наших дітей,  належить відповідальна місія – виховати справжніх здорових патріотів нашої України.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям,

<<<12 - 22 з 3656>>>