Талалаївська РДА
Анонси

Новини

Назад

В інтересах громади

4 червня у райдержадміністрації за головування і вступного слова нового очільника райдержадміністрації Сергія Коломайка відбулося чергове засідання робочої групи з питань територіальної реформи.

Пропозиції, полярні думки, зауваження, суперечки слугували єдиному – виробленню найоптимальнішої концепції формування спроможних територіальних утворень, які здатні себе фінансово утримувати і надавати населенню необхідний обсяг адміністративних і соціальних послуг.

Депутат районної ради Галина Круподеря запропонувала сформувати три таких громади із центрами в Талалаївці, Красному Колядині та Болотниці. Рябухівський сільський голова Олександр Прохорчук зауважив, що три громади, на його думку, не під силу утримувати із-за відсутності фахівців у відповідні служби (в кожній із громад має бути своя лікарня, школа, дитсадок, пожежна частина з належною їм інфраструктурою). Його колега із Сильченкового Василь Покришка вважає, що зразу треба вивчити думку людей на сільських сходах, а вже потім вирішувати чи ми готові до формування територіальних громад взагалі. До його думки у плані інформаційної непідготовленості населення до реформи приєднався начальник відділу туризму та культури райдержадміністрації Сергій Копилов. Своє бачення реформаторських процесів висловили сільські голови Любов Васюк із Липового і Лариса Тритинник з Українського, депутат районної ради Микола Бандурак: чи три громади, чи одна – головне, щоб такий територіальний поділ послужив на користь людям.

На засіданні виступили голова районної ради Юрій Дзюбан та директор Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації Олег Міщенко.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

______________________________________________________

Питання об'єднання територіальних громад – розглянули на нараді

13 травня проведено засідання робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Талалаївського району, на яке були запрошені селищний та сільські голови.

В результаті проведених консультацій та обговорення поступили пропозиції залишити територіальні громади в існуючих межах без ніяких змін або сформувати одну Талалаївську громаду у відповідності до Методики формування спроможних територіальних громад.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад18 Жовтня 2017 08:56
03 Жовтня 2017 16:25