Талалаївська РДА
Анонси

Відділ житлово-комунального господарства

Назад

Довідка ЖКГ, будівництва та розвитку інфраструктури за підсумками 9 місяців 2016 року

За 9 місяців 2016 року по впровадженню програми «Власний дім» обласним Фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі укладено 35 кредитних договорів та надано пільгових кредитів в сумі 1255,0 тис. грн індивідуальним сільським забудовникам, проведено реконструкцію 14 будинків, проведено водопостачання 14 будинків та опалення – 5 будинків.

На виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» сільськими радами у звітному періоді поводилася робота по розробці генеральних планів населених пунктів. На даний час проведена робота по Стараталалаївською, Юрківцівською, Красноколядинською, Українською, Рябухівською, Понорівською, Болотницькою, Березівською, Чернецькою та Харківською сільськими радами, щодо проплати роботи по проведенню топографічної зйомки, що предує проектній документації сіл. Стараталалаївською сільською радою оплачено роботи по виготовленню генерального плану забудови с. Стара Талалаївка на суму 69тис.грн.

Значна сума коштів освоєна на розбудову інфраструктури сільських населених пунктів.

Талалаївської селищною радою проведена робота по освітленню вул..Нафтовиків та вул..Геологів на загальну суму 105 тис грн.. Юрківцівською, Стараталалаївською та Болотницькою, Чернецькою, Українською сільськими радами проведена значна робота по будівництву вуличного освітлення: в с. Довгалівка – 2 км на суму 174 тис. грн., с. Стара Талалаївка – 1,9 км на суму 175 тис. грн, с. Болотниця –1,0 км на суму 45 тис. грн. с.Чернецьке -1,25 км на суму 75,5 тис.грн, с.Українське - 2 км на суму 107 тис.грн.. Красноколядинською, Українською, Понорівською, Рябухівською, Корінецькою, Стараталалаївською сільськими радами проплачено виготовлення ПКД на вуличне освітлення відповідно на суму 50 тис. грн, 66,1тис. грн., 8 тис. грн., 25,2 тис. грн, 8,8 тис.грн, 14 тис.грн. Планується проведення вуличного освітлення с. Красний Колядин протяжністю 4,9 км на суму 560,7 тис.грн.

Проводилися роботи по розбудові водопровідної мережі району: с.Українське – 2,5 км (130 тис.грн.) - кошти населення та спонсорські, с. Сильченкове – 1 км, за кошти населення, підведення води до ФП с. Обухове – за кошти спонсора депутата Качура – 2 тис.грн. Талалаївською селищною радою придбано насоси подачі холодної води на суму 28,9 тис. грн. Ремонт водопровідної мережі в с.Скороходове провела Липівська сільська рада на суму 10,8 тис.грн.

Проводився ямковий ремонт доріг комунальної власності по селах: Юрківці (2 км - 69 тис. грн – кошти с/р), Поповичка (2 км - 12 тис. грн – кошти СТОВ «Батьківщина»). Талалаївською селищною радою проведено поточний ремонт доріг вулиць Центральної, Енергетиків, Сковороди на суму 160 тис. грн. Українською сільською радою відремонтовано 1,2 км дороги на суму 149,6 тис.грн. Стараталалаївською та Корінецькою сільськими радами закуплено щебінь для ремонту доріг на суму 120 тис.грн. та 50 тис. грн відповідно.

Проведено ряд заходів, спрямованих на економію енергоносіїв. Зокрема, Болотницькою сільською радою забезпечено встановлення вікон в адмінприміщенні (5 шт) на суму 9,7 тис.грн. та будинку культури (18 шт) на суму 37 тис. грн., а також в амбулаторії заміна вікон (14 шт.) та дверей на суму 44 тис.грн.. Чернецькою сільською радою в приміщенні амбулаторії встановлено 2 вікна на суму 5,9 тис. грн..(кошти сільської ради) та вхідні двері на суму 12,5 тис грн.(кошти спонсора). Талалаївською селищною радою проплачено 17,1 тис. грн. за виготовлення ПКД на заміну вікон у дитячому ясла-садку «Сонечко». Стараталалаївською сільською радою забезпечено встановлення металопластикових вікон у ЗОШ І-ІІІ ст. у кількості 15 шт. на суму 80 тис. грн., а також у СБК за кошти сільської ради встановлено твердопаливний котел на суму 33 тис. грн та 2 твердопаливних котли у клубі та ФП с. Основа (19 тис. грн – кошти інвестора). Липівською сільською радою у дитячому садочку встановлено 6 вікон на суму 26 тис.грн. Болотницькою сільською радою проведено ремонт системи опалення на суму 30 тис грн. та встановлено твердопаливний котел на суму 12 тис. грн. а також Чернецькою сільською радою встановлено твердопаливний котел на суму 10,8 тис. грн. Березівською сільською радою оплачено проект на встановлення твердопаливних котлів у школі та дитячому садочку (45 тис. грн). Українська сільська рада провела реконструкцію системи опалення приміщення сільської ради на суму 15,1 тис. грн.

Також увага приділялася облаштуванню кладовищ населених пунктів: Рябухівською сільською радою закуплено паркани на суму 3,3 тис. грн. для огородження кладовищ сіл Грицівка та Плугатар; Понорівською с/р використано 25,7 тис. грн. на закупку арочних воріт та огорожі для кладовища; Талалаївською селищною радою придбано паркан і ворота на суму 24,5 тис. грн.

Красноколядинська, Понорівська та Корінецька сільські ради виділили кошти на ремонт СБК у сумі 13 тис грн., 16,8 тис. грн. та 8,6 тис.грн. відповідно. Понорівською сільською радою відремонтовано частину будівлі сільської ради на суму 16,8 тис.грн. Рябухівською сільською радою проведено ремонт ФАПу на суму 16 тис. грн. Корінецькою сільською радою відремонтовано ФАП на суму 2,4тис.грн. Юрківцівською сільською радою відремонтовано приміщення СБК с.Юрківці на суму 17,5 тис.грн. Приміщення СБК с.Довгалівки відремонтовано на суму 8тис.грн. (кошти СТОВ «Батьківщина»). Українська сільською радою здійснено ремонт СБК с.Українське на суму 2,5 тис.грн. та поточний ремонт дитячого садка на суму 2 тис.грн.. Поповичківською сільською радою відремонтовано приміщення СБК с.Обухове на суму 10 тис.грн.

Понорівською сільською радою придбано і встановлено автозупинку на суму 22,9 тис. грн. та проведено ремонт адмінприміщення на суму 16,8 тис. грн.

Сільські ради приділили увагу своїм найменшим жителям. А саме, в с. Красний Колядин на встановлення двох дитячих майданчиків витрачено 105 тис. грн. коштів с/ради, придбано холодильник в дитячий садок (7 тис грн.) та проведено ремонт приміщення (4 тис. грн.), в с. Довгалівка на купівлю та встановлення дитячого майданчика використано 47,5 тис. грн з сільського бюджету, 3 тис. грн використано на облаштування дитячого майданчика Липівською сільською радою. Харківська сільська рада витратила 25 тис. грн на ремонт дитсадочка. в с. Стара Талалаївка та с.Слобідка побудовано дитячі майданчики на суму 50 тис.грн. (кошти спонсора).

Завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Талалаївської районної державної адміністрації, головний архітектор району

В.М.Кононіченко

_________________________________________

Державна підтримка енергозбереження

Сьогодні питання енергетичної незалежності – це питання національної безпеки.

Вперше за багато років Держава запропонувала суспільству європейські підходи до реалізації проектів з енергозбереження.

Урядом запроваджено програму з утеплення житла, за якою держава відшкодовує частину суми кредиту на енергоефективне обладнання та матеріали для населення, ОСББ та ЖБК (від 20% до 70%).

Впровадження програми – це перший важливий крок, який має привести до проведення комплексної термомодернізації житлового фонду в Україні, 80% якого потребує повної термомодернізації.

Як свідчить досвід європейських країн, залучення держави, бізнесу та громадян сприяє ефективному розв’язанню цієї проблеми.

Державною програмою передбачено відшкодування:

20% суми кредиту (але не більше 12 тис. грн) – механізм заміни газових котлів для населення;

30% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн) – для фізичних осіб для впровадження енергоефективних заходів.

40% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн. в розрахунку на одну квартиру) - для ОСББ та ЖБК як юридичних осіб, для загальнобудинкових заходів.

Якщо позичальником є фізична особа-отримувач субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, йому відшкодовується 70%суми «енергоефективного» кредиту. Якщо в складі ОСББ є отримувачі субсидій, таке ОСББ отримує відшкодування у середньозваженому розмірі між 40% і 70% — залежно від кількості субсидіантів.

_________________________________________

Необхідність впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності в житловому секторі та механізм їх державної підтримки

Інформаційно-рекомендаційні матеріали з енергозбереження.pdf

_____________________________________________

Назад18 Жовтня 2017 08:56
03 Жовтня 2017 16:25