Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old

Талалаївський РС УДСНС України у Чернігівській області

Пожежа в Мигуровому

Вранці, 08 грудня до Служби порятунку "101" у Талалаївському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Мигурів. Будівля знаходилася на окраїні села, житлових будинків поблизу не було. Пожежу виявлено випадково водієм автомобіля, проїзджавшого дорогою. На момент виявлення, перекриття та покрівлю було вже знищено вогнем. Під час розбору конструкцій рятувальниками 21 Державної пожежно-рятувальної частини виявлено тіло 64-річного господаря без ознак життя, який проживав сам. З початку року виникло 33 пожежі, перед цим трагічний випадок трапився 28 лютого в с. Красний Колядин. Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій застерігають! Щоб уникнути лиха, необхідно постійно стежити за справністю приладів опалення, електрогосподарства, не залишати без нагляду прилади опалення! Завершувати опалення у будинках не менше ніж за дві години до сну!  

11-12-2018 | 09:18

Щодо набрання чинності постанов, які визначають періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки

З 5 вересня 2018 року набрали чинності постанови Кабінету Міністрів України № 715 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною  службою з надзвичайних ситуацій» (втратила чинність аналогічна постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1043) та № 716 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, у сфері надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, і встановлюється періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою з надзвичайних ситуацій» (втратила чинність аналогічна постанова Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 року № 246). 

15-11-2018 | 09:30