Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old

Оголошення

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України

18-04-2019 | 08:30

Про сприяння у реалізації Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018»

21-12-2018 | 14:40

До уваги представників громадськості, підприємств агровиробників! Відбудеться робоча зустріч з питань надання нотаріальних та реєстраційних послуг для населення сільської місцевості!

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області з метою забезпечення доступності для населення сільської місцевості, де відсутні державні та приватні нотаріуси, нотаріальних та реєстраційних послуг,  планується проведення робочої зустрічі та обговорення проблемних питань в смт Талалаївка Талалаївського району з населенням району. Проведення виїзного заходу планується на 18 жовтня 2018 року, з 11.00 год. в приміщені Талалаївської селищної ради (вул. Вокзальна, 3, смт Талалаївка, Талалаївський р-н). Робочу зустріч буде проведено за участю представника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області. В ході заходу заплановано проведення прийому громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій. У зв’язку викладеним запрошуємо прийняти участь у проведенні вказаних заходів представників громадськості, підприємств агровиробників, а також всіх бажаючих.

17-10-2018 | 11:00

Пересувне відділення Перелік послуг ПАТ "Укрпошта"

17-10-2018 | 10:00

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження в.о. голови райдержадміністрації «Про погодження розміру щомісячної плати за навчання в Талалаївській школі мистецтв»

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднено розроблений  у відділі культури та туризму райдержадміністрації проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про погодження розміру щомісячної плати за навчання в Талалаївській школі мистецтв». Проектом  розпорядження погоджується розмір щомісячної плати за навчання дітей у Талалаївській школі мистецтв на 2018-2019 навчальний рік та впровадження системи пільг. Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу  розміщено  у розділі «Регуляторна діяльність»: Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.         Зауваження та пропозиції прийматимуться електронною та звичайною поштою впродовж 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного акта: - сектором культури та туризму райдержадміністрації: 17200, смт. Талалаївка,  вул. Центральна, 3, е-mail: oly.panasenko@ukr.net, тел. 2-15-46

09-10-2018 | 09:00