Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old

24 листопада 2016

Про реалізацію в районі інфраструктурних проектів, що фінансуються за кошти субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

 

У 2018 році в районі продовжують реалізуватися 2 проекти за рахунок коштів субвенції на здійснення заходів щодо соціально економічного розвитку окремих територій, що були виділені у 2017 році.

Талалаївська селищна рада продовжує реалізувати проект «Будівництво водопровідної мережі по вул. Освіти, Молодіжна, Робітнича в смт. Талалаївка Чернігівської області» загальною вартістю 901,366 тис. грн. Даний проект внаслідок децентралізаційних процедур переданий до бюджету Талалаївської ОТГ.

Станом на 01 липня поточного року будівельні роботи виконані на 99,5%. Проводиться планіровка мережі водогону. Розпочато підготовку документів для вводу об'єкта в експлуатацію. У поточному році освоєно 212,0 тис. грн коштів субвенції
та 20,4 тис. грн співфінансування з місцевого бюджету.

Комунальним некомерційним підприємством "Центр первинної медико-санітарної допомоги Талалаївської районної ради" придбано медичне обладнання, інструменти та інвентар для Березівської сільської лікарської амбулаторії КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Талалаївської районної ради" на загальну суму 10,3 тис. грн, з них: 10,0 тис. грн – кошти субвенції, 3,0 тис. грн – співфінансування з місцевого бюджету.

 

За інформацією сектору економічного

розвитку районної державної адміністрації

___________________________________________

Про реалізацію в районі інфраструктурних проектів, що фінансуються за кошти субвенції

на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

Станом на 23 жовтня 2017 року в районі реалізуються 2 проекти за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку:

1. «Реконструкція будівлі Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів з впровадженням теплореновації по вул. Радянська, 38 в смт Талалаївка Чернігівської області» (ІІ черга) (599,483 тис. грн).

2. «Дільнича лікарня на 100 ліжок з поліклінікою на 200 відвідувань в смт Талалаївка Талалаївського району Чернігівської області – будівництво» (1,5 млн. грн).

З районного бюджету виділено кошти на співфінансування робіт по даних об’єктах: 66,610 тис. грн та 166,670 тис. грн відповідно. Також реалізуються 6 проектів, що фінансуються за кошти субвенції на здійснення заходів щодо соціально економічного розвитку окремих територій.

Талалаївська селищна рада реалізує проект «Будівництво водопровідної мережі по вул. Освіти, Молодіжна, Робітнича в смт. Талалаївка Чернігівської області» загальною вартістю 901,366 тис. грн.

Понорівська та Корінецька сільські ради реалізовують інфраструктурні проекти по реконструкції зовнішнього освітлення населених пунктів. Загальна вартість даних проектів складає 666,432 тис. грн.

Липівська сільська рада виконує 3 проекти, а саме: «Придбання дитячих майданчиків, лавочок, урн тощо для облаштування зон відпочинку та благоустрою в населених пунктах Талалаївського району Чернігівської області», «Будівництво мереж зовнішнього освітлення частини вул. Центральна, вул. Біла Гора від ТП-27 в с. Липове Талалаївского району Чернігівської області» та «Капітальний ремонт проїзної частини автомобільної дороги комунальної власності довжиною 1,2 км по вул. Якубовича із з’їздом у вул. Колгоспна довжиною 1,4 км в с. Липове Талалаївського району Чернігівської області».

Загальна вартість трьох проектів складає 1076,2 тис. грн.

Використання коштів субвенції з держбюджету на здійснення заходів щодо розвитку окремих територій на жовтень 2017 року.xls

Звіт_лікарня_9 місяців.xls

Звіт_школа_9 місяців.xls

За інформацією сектору економічного розвитку

районної державної адміністрації

____________________________________________

Інформація щодо використання коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій розпорядниками бюджетних коштів Талалаївського району станом на 19.12.2016 року.

Субвенція станом на 19.12.doc