Талалаївська РДА
АнонсиФонд соціального страхування

Назад

ПРО НОВИЙ ПОРЯДОК РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЛІКУВАННЯ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ

З 1 січня 2018 року змінилися умови отримання відновлюваного лікування після перенесених захворювань і травм осіб, застрахованих за загальнообов’язковим державним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, і членів їх сімей (далі - дітей) у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм (далі - реабілітаційне лікування) за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі - Фонд), за вибором застрахованої особи.

Відтепер застрахована особа має право самостійно обирати реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу за умови включення його до переліку таких закладів, які розміщені на підконтрольній території України, які мають ліцензію на провадження діяльності з медичної практики, вищу або першу категорії акредитації МОЗ України, мають оснащені необхідним медичним обладнанням реабілітаційні відділення та забезпечені фаховим медперсоналом.

Якщо застрахована особа перебуває на стаціонарному лікуванні у лікувальному закладі, за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарської-консультативної комісії закладу про потребу в подальшому доліковуванні в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу за визначеним профілем медичної реабілітації, спеціаліст органу Фонду за місцем лікування поінформує хворого про порядок забезпечення таким лікуванням та допоможе оформити заяву для отримання путівки. Протягом одного робочого дня працівник Фонду узгоджує з вибраним санаторно-курортним закладом можливість прийому на лікування та інформує застраховану особу про згоду або вмотивовану відмову щодо прийняття на лікування (в такому разі пропонується вибрати інший заклад).

Застрахована особа з порушенням перебігу вагітності може направлятися в реабілітаційне відділення санаторно-курортного закладу безпосередньо із жіночої консультації.

Застрахована особа, яка брала безпосередню участь в антитерористичній операції (далі - АТО), має право на лікування (у супроводі членів сім’ї: чоловік/дружина, неповнолітні діти) в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу за профілем медико-психологічна реабілітація за рахунок коштів Фонду один раз після демобілізації за наявності відповідних медичних показань.

Після узгодження терміну заїзду до санаторно-курортного закладу, оформлюється тристоронній договір (між застрахованою особою, органом Фонду та санаторно-курортним закладом) про відшкодування Фондом санаторно-курортному закладу витрат за надані послуги із реабілітаційного лікування. який передається застрахованою особою до санаторно-курортного закладу для оформлення.

Саме договір є документом, що надає право застрахованій особі на отримання послуг із реабілітаційного лікування в санаторно-курортному закладі за зазначеним профілем лікування, датою початку лікування та терміном лікування.

Орган Фонду відшкодовує санаторно-курортному закладу вартість фактично наданих послуг із реабілітаційного лікування застрахованих осіб та членів їх сімей (дітей).

З питань відновлювального лікування можете звертатися до сектору з організації медичної реабілітації Прилуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області за адресами:

- м. Прилуки, вул. Вокзальна, 46 кв. 1, тел. 3-22-85;

- смт Варва, вул. Миру, 8;

- смт Талалаївка, вул. Центральна, 5, тел. 3-18-50;

- смт Срібне, вул. Миру, 25, тел. 2-13-75.

Прилуцьке відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування

України в Чернігівській області

_______________________________________

РАДНИК, ПОМІЧНИК , КОНСУЛЬТАНТ…

Одними з основних завдань Фонду соціального страхування України та його робочих органів є реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, медичного страхування та профілактика нещасних випадків (п. 2.1.1. та п. 2.1.3 Статуту Фонду).

Проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасних випадків виробничого характеру та інших випадків небезпеки здоров’ю застрахованих, є більш важливим заходом та значно економить кошти, які необхідно в подальшому витрачати на реабілітацію потерпілого.

Вагомий внесок у попередження нещасних випадків вносить служба страхових експертів з охорони праці. Вони та посадові особи, на яких додатково покладено виконання обов’язків страхових експертів з охорони праці, працюють при відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та надають роботодавцям консультативну, методичну й інформаційну допомогу, сприяють у створенні та реалізації ними ефективної системи управління охороною праці. На запрошення страхувальника страховий експерт з охорони праці допоможе у розробленні нормативних актів та профілактичних заходів, надасть пропозиції щодо підвищення рівня безпеки виробництва тощо. Страховий експерт - радник помічник, консультант.

За 9 місяців 2017 року страхові експерти з охорони праці Чернігівської області надали 632 консультації, провели та взяли участь у 118 семінарах, 228 нарадах, 38 засіданнях круглого столу, 412 разів - в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці на підприємствах. За цей період опубліковано в засобах масової інформації 94 статті з питань охорони праці, 734 рази взято участь у розробленні інструкцій з охорони праці на підприємствах, 39 разів - у роботі комісій з питань охорони праці підприємств, розповсюджено 5 103 екземпляри інформаційних листків, пам’яток тощо. Також проводилися зустрічі з трудовими колективами, online - бесіди, відвідувалися відкриті уроки, засідання районних рад з безпеки життєдіяльності населення, велась робота по створенню та оновленню куточків з охорони праці і т.п.

Потрібно відмітити, що страховими експертами з охорони праці та особами, які виконують їх обов’язки постійно здійснюється контроль за своєчасністю і об’єктивністю розслідування нещасних випадків, їх документальним оформленням та обліком, виконанням заходів щодо усунення причин нещасних випадків відповідно до компетенції. Ведеться реєстр страхових випадків у програмному комплексі системи ОС ВТ та ПЗ.

Всі заходи, проведені страховими експертами з охорони праці та особами, які виконують їх обов’язки не потребують вкладання великих фінансових та матеріальних ресурсів. Методична праця щодо підвищення рівня знань, проведення інструктажів, дотримання норм законодавства дають гарантію на безпечну працю, збереження життя та здоров'я людей.

Працівники повинні знати, що в разі біди про них і їхні сім’ї буде кому подбати.

Микола Герасименко, головний спеціаліст

Прилуцького відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування

України в Чернігівській області

_______________________________________

ПАМ'ЯТКА

ЩОБ УБЕРЕГТИСЯ ВІД ТРАВМ ПІД ЧАС ОЖЕЛЕДИЦІ, ФАХІВЦІ ЗАКЛИКАЮТЬ ДОТРИМУВАТИСЯ ПЕВНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ:

• обирайте взуття на підошві з мікропористої чи іншої м’якої основи без підборів;

• натріть наждаковим папером підошву перед виходом;

• не тримайте руки в кишенях - це збільшує можливість падіння, а також важких травм, особливо переломів та струсів мозку;

• не поспішайте під час ходіння, не соромтесь «човгати» ногами, наступайте на всю підошву, коли робите крок, не піднімайте високо ноги (так краще відчувається рельєф покриття);

• при порушенні рівноваги відразу зігніть ноги в колінах, це також допоможе вам знизити висоту, якщо відчуваєте, що падіння не можна уникнути;

• при ходьбі під час ожеледиці центр тяжіння тіла спрямовуйте вперед;

• спускаючись чи піднімаючись сходами, тримайтеся за поручні, обов’язково ставте на сходинку обидві ноги;

• будьте морально готові до падіння;

• обходьте металеві кришки люків - як правило, вони покриті льодом;

• очікуючи на громадський транспорт, тримайтеся подалі від краю зупинки, адже ви, або хтось поруч, можете ненароком послизнутися та потрапити під колеса;

• будьте уважні на тротуарі - автомобіль може занести або водієві не вдасться вчасно загальмувати;

• враховуйте, що гальмівний шлях автомобіля на слизькій дорозі збільшується в 4-5 разів, тому варто переходити вулицю лише на зелене світло або через підземні переходи;

• небезпечними є прогулянки в ожеледицю в нетверезому стані, адже сповільнюється реакція та чутливість до болю, при наявності травми постраждалі своєчасно не звертаються до лікаря;

• людям похилого віку краще у «слизькі дні» не виходити на вулицю, проте за потреби вийти візьміть із собою палицю з гумовим наконечником або з шипом;

• якщо через деякий час після падіння ви відчули головний біль, нудоту, біль у суглобах, з’явилися набряки або різкий сильний біль у місці забиття, терміново зверніться до лікаря у травмпункт, щоб уникнути ускладнень.

Відділ профілактики виробничого травматизму

управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

_______________________________________

ПРО СУОП І НЕ ТІЛЬКИ…

Належна робота служб охорони праці на підприємстві є швидше винятком, ніж нормою. Ситуації, коли на підприємстві не діє ні кадрове, ні нормативне, ні фінансове забезпечення ще є досить частими. Спеціаліста по охороні праці, при скрутному фінансовому становищі, скорочують у першу чергу. Без глибоких змін у свідомості складно змінити ситуацію на краще. Це тривалий процес. Колись я навчався в Сумському національному аграрному університеті. Згадую, як одного однокурсника запитав викладач: «Що ти прочитав за минулий рік», на що той приємно відповів: «Інструкцію з охорони праці для слюсаря - ремонтника».

Країна не безнадійна в цьому питанні. З кожним роком все більше уваги приділяється безпеці праці і життю працівника в цілому. На прикладі Талалаївського району видно, що йде зменшення нещасних випадків на виробництві, а це, у свою чергу, економить вартість виробничої травми. І хоча обчислити вартість виробничої травми неможливо, оскільки немає методики її визначення, ясно одне, що подекуди витрати на відшкодування та ліквідацію наслідків травм приблизно у 20 разів перевищують витрати на заходи з охорони праці.

Із року в рік, за допомогою спеціалістів Фонду, іде удосконалення системи управління охороною праці (СУОП) на підприємствах, організаціях, у фізичних осіб - підприємців. За 11 місяців 2017 року удосконалення СУОП уже проведено 18 разів: у фізичних осіб підприємців 8 (44,5% від загальної кількості), юридичних осіб 10 (55,5%).

Найпоширеніші теми СУОП - «Розробка, затвердження та перегляд інструкцій з охорони праці», «Наочна агітація - безумовна складова охорони праці», «Державна політика в області охорони праці», «Проходження медичного огляду на підприємстві», «Розділ «Охорона праці» в колективному договорі підприємства» тощо.

Заходи по вдосконаленню СУОП дозволяють зробити висновок, що три основні складові охорони праці - це атестоване (безпечне) робоче місце, наявність безпечної технічної системи (технології), а також точне виконання працівником своєї інструкції з охорони праці.

На сьогодні систему охорони праці можна доповнити ще таким компонентом, як оцінювання та управління ризиками, тобто роботою з ідентифікацією небезпек. Ідентифікація небезпек полягає у визначенні всіх об’єктів ситуацій або дій, що несуть потенційну загрозу життю або здоров’ю працівників. При цьому розглядається діяльність усіх осіб, які мають доступ до робочого місця. Людський чинник слід враховувати кожного разу. Адже відкинути такі питання як взаємовідносини, стрес, втома, невпевненість під час виконання робіт, погіршене самопочуття неможливо.

Система управління охороною праці ще досить інертна. Вона підпорядковується керівнику і слабо діє в горизонтальній площині. Спостереження (відеоспостереження) робочих місць, своєчасне надання допомоги, оперативний контроль, коли можна відсторонити працівника від роботи за неналежне виконання інструкцій з охорони праці або за находження на робочому місці в стані алкогольного, наркотичного чи токсичного сп’яніння не тільки зменшить кількість нещасних випадків на виробництві, але й зменшить коефіцієнт тяжкості (Ктяж.), який в порівнянні з країнами Європейського союзу складає 4,5.

Не тільки підприємство, а й працівник повинен бути зацікавлений у безпечних умовах праці, дбаючи, при цьому, про свою безпеку і про безпеку своїх колег.

Микола Герасименко, головний спеціаліст

Прилуцького відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування

України в Чернігівській області

__________________________________________

Новий порядок направлення застрахованих осіб на лікування у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів після перенесення захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Презентація порядку направлення на лікування за рахунок коштів ФССУ.pptx

__________________________________________

До Міжнародного дня інвалідів

Інформує Прилуцьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Ставлення до людей з обмеженими фізичними можливостями є мірилом цивілізованості кожної держави. Щорічно, починаючи з 1992 року, 3 грудня за рішенням Генеральної асамблеї ООН відзначається Міжнародний день інвалідів. Це ще одне нагадування суспільству про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у наш непростий час. На сьогодні для України проблема захисту інвалідів набуває значення у зв’язку з постійним зростанням їх частки серед населення держави. Причиною цього є природні катаклізми, техногенні катастрофи, забруднення навколишнього середовища, дорожньо-транспортні пригоди, військовий конфлікт на Донбасі, вроджені патології і хронічні захворювання та інше. Серед інвалідів є значна кількість таких, що втратили професійну працездатність внаслідок виробничих травм та професійних захворювань.

Прилуцьке відділення Фонду соціального страхування України в Чернігівській області (далі - відділення), у відповідності до Закону України від 23.09.1999 № 1105- XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», продовжує свою діяльність по соціальному захисту потерпілих на виробництві на території м. Прилуки, Прилуцького, Варвинського, Срібнянського та Талалаївського районів.

Для профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань питання створення безпечних та не шкідливих умов праці були і залишаються одними з найважливіших для всіх роботодавців, а в разі коли трапився нещасний випадок, своєчасно, дієво і у повному обсязі надавати працівникові допомогу. Фахівці відділення завжди надають необхідні консультації з питань проведення страхових виплат, нормативних актів з охорони праці, допомагають у створенні системи управління охороною праці, поширюють позитивний досвід роботи, беруть участь у навчанні та перевірці знань з питань охорони праці найманих працівників, семінарах, нарадах, засіданнях «круглих столів», у розслідуванні всіх нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Сьогодні на обліку у відділенні налічується 809 особових справ потерпілих, з них 412 потерпілим проводяться страхові виплати, з яких майже 50 відсотків інваліди. Обсяг страхових виплат потерпілим складає більше 7 млн. гривень на рік, а середньомісячний розмір на одну особу складає біля 1,5 тис. грн. У разі смерті потерпілого від нещасного випадку на виробництві виплачується одноразова допомога його сім’ї у сумі, що дорівнює 100 розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Водночас, відділення проводить індексацію грошових доходів, внаслідок цього зростає середній розмір щомісячних страхових виплат.

З серпня 2014 року, до відділення звернулося 81 потерпілих, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції. Сьогодні під опікою відділення знаходиться 37 таких осіб. Наші працівники оперативно вирішують всі питання, щоб такі громадяни якнайшвидше отримали належні їм страхові виплати.

Важливим напрямом діяльності є медико-соціальна реабілітація, відновлення здоров’я та працездатності потерпілих на виробництві, яка приносить бажані результати. Медична реабілітація включає заходи з попередження інвалідності в період захворювання, профілактику ускладнень і рецидивів захворювання, допомогу інваліду в досягненні максимальної фізичної, психологічної, соціальної здібності для того, щоб допомогти самостійно вести активне життя.

Також, відділення забезпечує потерпілим лікування у лікувальних закладах та санаторно-курортне лікування, виплати на постійний сторонній догляд та побутове обслуговування, різні види протезування, надає палиці, милиці, інвалідні візки та автомобілі, відшкодовує витрати на бензин та на транспортне обслуговування. Підставою для цього є висновок МСЕК.

Працівники постійно підтримують зв'язок з інвалідами праці. Тим інвалідам, які відповідно до висновку МСЕК потребують санаторно-курортного лікування, пропонують отримати санаторно-курортні путівки відповідно до їх захворювань та рекомендацій лікарів. Їм надається можливість самостійно вибирати санаторно-курортні заклади з основного їхнього захворювання. Інваліди вже оздоровлювалися у санаторіях «Арктика» м. Бердянськ, «Слов’янський курорт» м. Слов’янськ та «Східницькі Карпати» Львівської області. Розміщуються вони у двомісних номерах з усіма зручностями. На медико-соціальні послуги відділення відшкодовує в середньому біля 600 тис. гривень на рік.

З метою сприяння інтеграції осіб з особливими потребами у сучасне суспільство, для самореалізації людей з обмеженими фізичними можливостями, повернення до повноцінного життя відділення залучає їх до участі у змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу».

В цьому році прилучанка Вікторія Сак здобула 1-е місце з настільного тенісу в обласних змаганнях. Ця спартакіада стала щорічною і проводилась вже вшосте. Із змагань потерпілі привозять цінні подарунки, медалі, кубки, грамоти. Але найбільшою нагородою для них стає віра у власні сили, в те що про них не забувають, що ними опікуються, можливість жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам.

Людмила Марусич, начальник відділу страхових

виплат та матеріального забезпечення Прилуцького

відділення Фонду соціального страхування України

в Чернігівській області

__________________________________________

Охорона праці на автотранспорті

Вивчаючи стан охорони праці під час виконання пасажирських перевезень, стикаєшся з недосконалістю організаційної роботи, яка проводиться керівниками автотранспортних підприємств. Це і неякісне складання, а подекуди відсутність інструкцій з охорони праці, не проведення або несвоєчасне проведення інструктажів з охорони праці водіїв, фіктивне проходження передрейсового медичного огляду та інше.

Щотижня засоби масової інформації повідомляють про резонансні випадки, на автомобільних дорогах країни продовжують гинути люди. За роки незалежності загинуло близько 160 тисяч чоловік, півтора мільйона травмованих. Такі дані голови парламентського комітету з питань транспорту. У Західній Європі щороку в дорожньо-транспортних пригодах гине четверо людей на кожні 100 тисяч населення, в Україні - втричі більше. В 2017 році по видах подій, що призвели до настання нещасного випадку, дорожньо - транспортна пригода склала 4,76 %.

Резонансне ДТП на вул. Сумська в м. Харків, коли автомобіль Lexus вилетів на тротуар та зім’яв пішоходів, вимагає від нас посилення роботи щодо охорони праці на підприємствах автомобільного транспорту, збільшення профілактичних заходів. Для попередження нещасних випадків на виробництві, які пов’язані з використанням автотранспортних засобів, роботодавець повинен враховувати вимоги «Положення про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 вересня 2010 року за № 811/18106, де зазначені вимоги щодо робочого часу, періоду керування, перерви, часу відпочинку, обліку робочого часу.

Водії також повинні знати Закон України «Про дорожній рух», «Правила дорожнього руху». Необхідно проводити перевірку водіями знань інструкцій з охорони праці, про що вони проінструктовані.

Кожний автотранспортний засіб, який використовується повинен бути в технічно справному стані і відповідно укомплектований, перед виїздом на лінію має бути перевірений на технічний стан та допущений до роботи відповідальною посадовою особою. Наряду з організаційними заходами, потрібно приділити увагу і пропаганді безпеки руху.

Більш продуктивно належить підійти до надання допомоги щодо удосконалення СУОП у фізичних осіб - підприємців, які займаються пасажирськими перевезеннями. Провести роботу по передачі позитивного досвіду профілактичної роботи, взяти участь у розробленні профілактичних заходів, розповсюдити нормативні акти, пам'ятки тощо.

Зараз в Україні діють «Правила охорони праці на автомобільному транспорті» (ДНАОП 0.00-1.28-97), які затверджені наказом Державного комітету України по нагляду за охороною праці від 13.01.97 р. № 5 та погоджені листом Міністерства транспорту України від 11.06.96 р. № 6/22-17-2907. Дія цих Правил поширюється на всі автотранспортні підприємства і організації, а також підприємства, до складу яких входять транспортні цехи, дільниці, майстерні, гаражі тощо незалежно від відомчої належності та форми власності. Безумовне виконання вимог цих Правил значно зменшить вірогідність настання нещасного випадку, пов’язаного з використанням автотранспорту.

Микола Герасименко, головний спеціаліст

Прилуцького відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування

України в Чернігівській області

__________________________________________

Зберігання сільськогосподарських машин

Сільськогосподарські трактори й агрегати використовуються сезонно, тому час від часу виникає необхідність у їхньому зберіганні.

Виділяють три способи зберігання сільськогосподарської техніки: відкритий – техніка зберігається на майданчиках без даху; закритий - (гараж або склад) і комбінований - під навісом. По тривалості розрізняють міжзмінне зберігання, коли перерва у використанні не перевищує 10 днів, короткочасне — від 10 днів до двох місяців та тривале, коли цей термін становить більше 2 місяців.

Звісно, що найкраща якість зимівлі машин забезпечується у закритих приміщеннях або під навісом. Однак допускається також зберігання і на відкритих обладнаних майданчиках за умови виконання робіт із консервації, герметизації і зняття складових частин машин для окремого складського зберігання.

При підготовці відкритих майданчиків для зберігання необхідно враховувати можливість їх затоплення (дощем, снігом). Тому відведена площа повинна мати ухил 2-3° для стоку води, а по периметру слід викопати канали водовідведень. Покриття такого майданчика має бути суцільним твердим або у вигляді твердих смуг.

Машини на відкритому просторі розміщують на позначених місцях по групах, видах і марках. Відстань між ними повинна забезпечувати проведення профілактичних оглядів, а також установку, огляд і зняття машин зі зберігання.

На міжзмінне і короткочасне зберігання техніку ставлять безпосередньо після закінчення робіт, а на довгострокове — не пізніше 10 днів з моменту закінчення робіт. Виняток становлять машини для приготування, внесення і транспортування добрив і пестицидів, які лаштують на зберігання відразу після закінчення робіт.

На короткочасне зберігання агротехніку також ставлять комплектною, не знімаючи складальні одиниці і деталі. Проте, якщо машини знаходитимуться на відкритих майданчиках довше місяця, необхідно зняти, скрутити в рулон і здати на склад транспортерні стрічки (полотняні і прогумовані). В цьому ж випадку або при зберіганні за низьких температур знімають і здають на склад також акумулятори.

Дуже важливим є виконання вимог, що пред'являються до зберігання деталей, приладів та устаткування, які здаються на склад. Насамперед, самі складські приміщення повинні відповідати діючим нормам протипожежної безпеки, мати громовідводи і протипожежний інвентар. Крім того, передбачають три ізольовані відділення або приміщення для зберігання складових частин машин (ланцюгів, електроустаткування тощо), акумуляторних батарей, складових частин з гуми і текстилю. Залежно від умов зберігання й виду упаковки складові частини, прилади й устаткування розміщують на підставках, стелажах, ящиках. Акумулятори ставлять на зберігання після проведення контрольно-регулювального циклу. Їх повністю заливають електролітом і зберігають зарядженими.

Ось що говорять про підготовку техніки до зими керівники господарств.

Директор ТОВ «Красноколядинське» Чмут П.М.: «З грудня по березень всі механізми та вся техніка, яка використовується на полі перебувають на консервації. Зараз до зими підготовлено деякі навісні та причіпні механізми. Деталі, після змащення, розміщено на стелажах. Камери вкладені всередину покришок і зберігаються вертикально. Кошти на підготовку техніки до зими виділяються».

Директор ПСП «Лан» Лукаш В.Г.: «Деяка техніка зберігається відкритим способом. Стан машин при відкритому способі зберігання перевіряється не рідше одного разу на місяць, а після сильного вітру, злив і снігопаду - не пізніше, ніж наступного дня. Виявлені дефекти зберігання негайно усуваються. Спеціальні вимоги висуваються до зберігання збиральних комбайнів, ґрунтообробних, посівних і посадочних машин, до техніки, призначеної для внесення добрив і пестицидів. Окремо від ремонтного фонду розміщують нові й ті, що були в експлуатації, але технічно справні, а також відремонтовані складальні одиниці і деталі».

Микола Герасименко, головний спеціаліст

Прилуцького відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування

України в Чернігівській області

__________________________________________

До уваги вагітних!

Прилуцьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області повідомляє про можливість отримання за рахунок коштів Фонду путівок на відновлювальне лікування порушень перебігу вагітності до санаторію «Карпати» у ІV кварталі 2017 року. Основним критерієм для відбору хворих на реабілітаційне лікування є наявність медичних показань. Термін такого лікування становить 24 дні. Путівки для працюючих осіб є безкоштовними, крім того, за період відновлювального лікування в оздоровниці надається допомога по тимчасовій непрацездатності за весь час перебування у санаторно-курортному закладі.

Для отримання більш детальної інформації звертатись до лікуючих лікарів або до Прилуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області за адресою: м. Прилуки, вул. Вокзальна, 46/1, тел. 3-22-85.

Прилуцьке відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування

України в Чернігівській області

_____________________________________

Про створення Прилуцького відділення Управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Повідомляємо, що 31 липня 2017 року припинили роботу Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Прилуки та Прилуцька міжрайонна виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, відповідно п. 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105.

З 01 серпня 2017 року почало працювати Прилуцьке відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, яке є їхнім правонаступником.

Прилуцьке відділення буде забезпечувати реалізацію усіх завдань та функцій, визначених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Так, кошти Фонду будуть використовуватися на виплату матеріального забезпечення, страхових виплат та надання соціальних послуг, фінансування заходів з профілактики страхових випадків. Працюючі особи отримають матеріальне забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю та пологами, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

Відділення розміщується у двох приміщеннях за адресами:

вул. Вокзальна, 46/1 (юридична адреса):

начальник відділення – Криворот Олександр Миколайович (тел. 7-13-36);

- заступник начальника відділення – Ярошенко Ганна Василівна (тел. 5-20-48);

- заступник начальника відділення – начальник відділу соціальних послуг – Чміль Лариса Михайлівна (тел.3-22-85);

- головний бухгалтер – Дончак Вікторія Олександрівна (тел. 3-21-94);

- працівники, які здійснюють роботу по страхуванню з тимчасової втрати працездатності (тел.3-15-53). вул. Київська, 216/4:

- працівники, які здійснюють роботу по страхуванню від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань (тел. 5-06-74);

- працівники, які ведуть облік страхувальників (тел. 5-03-89);

- страховий експерт з охорони праці (тел. 5-03-89).

Представники в Варвинському районі – тел. 2-11-09 (Галушка Тетяна Олександрівна та Галушка Андрій Миколайович), смт. Варва, вул. Миру, 4.

Представники в Талалаївському районі – тел. 2-15-56 (Павленко Віра Григорівна та Герасименко Микола Олександрович), смт Талалаївка, вул. Центральна, 5.

Представник в Срібнянському районі – тел. 2-13-75 (Кириндась Наталія Павлівна), смт. Срібне, вул. Миру, 25.

Прилуцьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування

України в Чернігівській області

Назад05 Січня 2018 09:35