06 листопада 2017

26 грудня 2018

__________________________________

Грантовий Дайджест_на Серпень.pdf

__________________________________

Грантова Програма від Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив
на 2018-2019 рік

Канадський Фонд підтримки місцевих ініціатив (КФМІ) підтримує малі, але високоефективні проекти, що відповідають напрямкам міжнародної допомоги Уряду Канади. Програма спрямована на підтримку ініціатив, розроблених переважно місцевими партнерами. Проекти відбираються та затверджуються Посольством Канади в Україні.

За допомогою КФМІ, Посольство Канади в Україні має змогу фінансувати проекти, націлені на наступні тематичні пріоритети:

 1. Гендерна рівність та розширення прав і можливостей жінок і дівчат;
 2. Інклюзивне врядування, повага до різноманітності, демократії, відстоювання прав людини і верховенства права;
 3. Підтримка стабільності і безпеки, спрямована на запобігання конфліктам та зміцнення миру;
 4. Стимулювання економічного зростання для всіх, включаючи економічні права жінок, гідні робочі місця та підприємництво, інвестування в найбідніші та найбільш вразливі верстви населення та забезпечення економічної стабільності.

Для отримання гранту Канадського Фонду апліканти повинні відповідати наступним базовим вимогам:

 1. Бути зареєстрованими як українське громадське об‘єднання чи організація, наприклад:
 • місцева неурядова, громадська і неприбуткова організація;
 • місцева освітня установа, що планує працювати над проектом на місцевому рівні;
 • міжнародна, міжурядова, багатонаціональна та регіональна організація та установа або агентство, яке працює над місцевими ініціативами розвитку;
 • муніципальний, регіональний або національний орган влади або агенція, яка працює над місцевими проектами розвитку.
 1. Мати змогу надати всі відповідні реєстраційні документи, видані українськими державними органами.
 2. Мати діючий банківський рахунок в українській фінансовій установі і мати змогу надати інформацію про рахунок.
 3. Подати заповнену заявку на фінансування (разом з бюджетом) у формі, передбаченій Посольством Канади.
 4. Бути спроможними продемонструвати реальну корисність для цільової аудиторії/клієнтів, особливо для жінок, дітей, молоді, меншин, інвалідів та/чи людей похилого віку.

Наступні організації не можуть отримати фінансування за рахунок Канадського фонду:

 • Політичні партії
 • Військові організації
 • Організації, що в законодавчому порядку не зареєстровані українськими органами влади
 • Комерційні інституції та підприємці.

Фінансування

Максимальна сума внеску становить 50 тис. канадських доларів (еквівалент в українських гривнях, що залежить від коливань обмінного курсу). Внаслідок обмежених ресурсів Фонду та великої кількості заяв на фінансування, слід відзначити, що  внески з максимальною сумою можуть бути ухвалені лише за надзвичайних обставин. Зазвичай, кошти надаються у сумі від 5 до 35 тис. канадських доларів. Апліканти повинні продемонструвати зобов’язання щодо проекту через залучення додаткових грошових та/чи матеріальних ресурсів. Зверніть увагу, що проекти повинні розподілити всі кошти до кінцевої дати завершення проекту.

Подання пропозицій та критерії оцінювання

Заявки на фінансування мають подаватися англійською мовою, згідно аплікаційної форми (CFLI Project Application for Funding Form 2018-2019) та додатку до неї (CFLI Budget Form 2018-2019). Заявки мають бути подані електронною поштою та в друкованому вигляді поштою до Посольства Канади в Україні.

У разі питань щодо процесу подання заявки, будь-ласка, пишіть на електронну адресу cfli.coordinator@gmail.com.

Дедлайн – 20 квітня 2018 року (не пізніше 17.00).

Детальна інформація: http://canadainternational.gc.ca/ukraine/ та https://sbiz.club/10174/grantova-programa-vid-kanadskogo-fondu-pidtrymky-mistsevyh-initsiatyv-na-2018-2019-rik/

 

__________________________________

 

Конкурс грантів «Адвокації заходів зі сприяння торгівлі та спрощення торговельних процедур»

Конкурс грантів «Адвокації заходів зі сприяння торгівлі та спрощення торговельних процедур» реалізує Громадська організація «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) у рамках проекту «Діалог зі сприяння торгівлі» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Метою конкурсу є покращення умов здійснення зовнішньоекономічної діяльності, зокрема шляхом удосконалення практики реалізації відповідних нормативно-правових актів та посилення прозорості діяльності органів влади, через забезпечення участі широкого кола громадських організацій в адвокації питань, пов’язаних із сприянням та спрощенням процедур торгівлі.

До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, які мають:

• статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше ніж 1 рік на дату завершення конкурсу;

• спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування);

• досвід практичної роботи у сфері сприяння міжнародній торгівлі та спрощення відповідних процедур; 

• веб-сайт організації та/або сторінку у фейсбуці.

Для участі у Проекті заявник  має  заповнити  та  надіслати  грантову  заявку,  яка  складається  з  аплікаційної форми, бюджету  проекту,   сканкопії  реєстраційної  картки проекту, підписаної  й  завіреної  печаткою  організації  та  супровідних  документів,  на  ел.  адресу  ІЕД tfd_grant@ier.kiev.ua.  Аплікаційну форму та  форму  бюджету  проекту можна отримати на веб-сайті  http://tfd.ier.com.ua  або www.ier.com.ua

Кінцевий термін подання заявок до 18.00 год. 22.02.2018.

Конкурс не передбачає надання грантів політичним партіям, релігійним громадам, органам державної влади та пов’язаним із ними громадським організаціям.

Детальну інформацію можна отримати за посиланням http://tfd.ier.com.ua/wordpress/uk/2018/01/30/1516/  

або за тел.+38 044 278-63-42,  Михайличенко Костянтин, менеджер грантів та контрактів.

______________________________________

 

Грантова Програма підтримки мікропроектів від Посольства Німеччини

Посольство Федеративної Республіки Німеччина надає фінансову підтримку для реалізації мікропроектів, спрямованих на покращення основних потреб бідних та вразливих верств населення, які мають довгострокову дієвість.

Дедлайн – 23 лютого 2018 року.

Мікропроекти – це заходи/проекти з коротким терміном реалізації (проект повинен бути реалізований до 15.10.2018), спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і вразливих верств населення та на забезпечення довгострокового ефекту від проекту.

Максимальна сума грантового сприяння, що надається Посольством, становить, як правило, 8 000 євро.

Хто може подавати заявку:

Організації/установи/спілки/неурядові організації (крім підприємств і ОСББ), які не спроможні самостійно профінансувати свій проект. Це означає у будь-якому випадку обов’язкову наявність власного внеску заявника (також і нефінансового, наприклад, у формі виконання робіт власними силами, надання транспортних послуг чи приміщень, технічного нагляду або сервісних послуг). Можливе часткове фінансування третіми сторонами (приватними донорами, громадами, місцевими підприємцями).

Для участі у Програмі необхідно використовувати лише наданий Посольством формуляр заявки (за посиланням), який має бути заповнений повністю. При цьому долучений короткий опис проекту (пункт 5а) необхідно скласти лише німецькою чи англійською мовою (макс. 500 знаків), після чого формуляр має бути підписаний двома відповідальними особами організації-заявника. Заявка і долучений до неї план фінансування (див. зразок в кінці формуляра) мають бути зрозумілі та переконливі. Особливо це стосується мети проекту в рамках реалізації політики співпраці задля розвитку (пункт 5 b заявки):

– Які дефіцити/проблеми мають бути вирішені? Покриті цим проектом?

– Які цілі переслідує цей проект?

– На кого розрахований проект/кому він принесе користь?

– За допомогою яких заходів мають бути досягнуті його цілі?

Надішліть цю заявку з планом фінансування ВИКЛЮЧНО поштою на адресу: Посольство Німеччини в Україні, Економічний відділ (wi-13), вул. Богдана Хмельницького, 25, 01901 Київ.

У разі виникнення запитань, надсилайте їх електронною поштою на адресу: wi-13@kiew.diplo.de, тел.: 044 2811 166.

Детально:

http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/04/Entwicklungspol__

Zusammenarbeit/Kleinstprojekte__2017/Kleinstprojekte__2018.html

та http://www.kiew.diplo.de/contentblob/5195118/Daten/8074022/Merkblatt_Kleinstprojekte.pdf

________________________________________

Надання грантів для фінансування інноваційних рішень і винаходів

за програмою «Expo-Live»

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14.12.2017 № 4602-05/46862-03 повідомляємо, що у період з 20 жовтня 2020 р. по 10 квітня 2021 р. у м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) заплановано проведення Всесвітньої виставки «Експо – 2020», яка стане найбільшою виставковою подією у світі, основною темою якої визначено «Об’єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє». Попередньо передбачається, що захід відвідає приблизно 25 млн. осіб зі 180 країн.

Виставка буде присвячена пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин для розвитку інновацій і нових ідей для створення кращого майбутнього.

Організаторами Всесвітньої виставки «Експо – 2020» було анонсовано програму «Expo-Live», якою передбачено проведення конкурсів на надання грантів, що будуть виділятися для фінансування інноваційних рішень і винаходів, які поліпшують якість життя і мають суспільну цінність.

Програма «Expo-Live» передбачає надання грантового фінансування переможцям конкурсів у розмірі до 100 тис. дол. США для розвитку та підтримки проектів малих та середніх підприємств, стартапів і перспективних початківців з усього світу.

Прийом заявок на участь у програмі відкривається двічі на рік (наступний етап розпочинається у квітні 2018 р.). Подати заявку на отримання гранту можуть підприємства будь якої форми власності, наукові установи, урядові та неурядові організації тощо.

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті виставки:

https://www.expo2020dubai.ae/en/Expo-Live/Innovation, а також звернувшись за адресою електронної пошти: expolive@expo2020.ae.

______________________________________

Міжнародний форум бізнес-інновацій Future Business Forum

Інформуємо Вас, що 30 листопада – 1 грудня 2017 року в Києві (Столичне шосе, 103, Ramada Encore Kiev), пройде міжнародний форум бізнес-інновацій FUTURE Business Forum.

У столиці зберуться більш ніж 500 підприємців, власників бізнесу, топ-менеджерів корпорацій, представників недержавного сектору з метою ознайомитися з правилами сталого розвитку свого бізнесу, а також розбудовою за такими принципами усієї держави.

Спікерами FUTURE Business Forum стануть топ-експерти у сфері систематизації бізнесу та впровадження інновацій, серед яких – Кирило Куницький, Ваче Давтян, Петро Синегуб, Євген Василенко, Сергій Позняк, які розкажуть:

• про переваги та міжнародні практики прозорого бізнесу;

• про стратегічне управління процесами для створення взаємовигідних і міцних відносин з партнерами, постачальниками та підрядниками;

• про беззбитковий розвиток і масштабування бізнесу;

• про створення умов, у яких співробітники максимально розкриють свій потенціал, підвищуючи ефективність і доходи компанії;

• про підвищення привабливості бізнесу для інвесторів.

Кожна доповідь супроводжуватиметься обговоренням успішних рішень українських власників і міжнародних корпорацій, завдяки чому учасники форуму зможуть отримати практичні знання і навички. Невід’ємною частиною заходу стане нетворкінг, пошук нових партнерів та бізнес-можливостей.

Реєстрація на форум за посиланням: https://2event.com/ru/events/1008352 Вартість участі: - для бізнесу: 1 день – 700 грн., 2 дня – 1100 грн. - для неурядових організацій: 1 день – 600 грн., 2 дня – 900 грн. Діють знижки для соціально відповідального бізнесу.

Додаткова інформація за телефоном: +380964617666.

Програма форуму: https://fbf.globalcompact.org.ua/ Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/events/129002407828891

Ініціатор FUTURE Business Forum: – Мережа Глобального Договору ООН в Україні, організатори – European Profiles S.A. Ukraine, Соціальний консалтинг «Параграф» за підтримки Платформи зеленої економіки.

______________________________________

Міжнародні програми для бізнесу

З метою стимулювання експорту та розширення послуг для підприємців, інформуємо про можливість участі для підприємств у міжнародних програмах та проектах:

1. Австрійська програма партнерства “Україна-Австрія: експорт у країни ЄС”, яка включає в себе навчання у Києві з австрійськими партнерами (3 модулі, тестування та диплом), з перекладом та матеріалами, сприяння пошуку партнерів, розробка індивідуальної програми візиту у Відень.

2. Служба старших експертів (SES, Бонн) – надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку, з їхньої допомоги підприємства можуть запросити для вирішення певних технологічних та комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від трьох тижнів до декількох місяців на добровільній та безоплатній основі.

За більш детальною інформацією просимо звертатись у Центр бізнес-освіти Київської ТПП. Контактна особа: Леся Засульська, т. (044)235-82-96.

e-mail: lesya.z@kiev-chamber.com.ua

______________________________________

Конкурс міні-грантів програми "Старший брат" БО «Львівська освітня фундація» для роботи з дітьми героїв АТО

Основна мета програми - підтримати дитину героя АТО через регулярні цікаві освітні заходи, корисне дозвілля та спілкування з наставником, а також залучення до соціально корисної діяльності.

Програма є міні-ґрантовою: наставнику покриваються витрати на закупівлю всіх необхідних для роботи з дитиною матеріалів.

Ви маєте змогу подати заявку на конкурс міні-ґрантів до 1 грудня 2017 року.

Для участі у конкурсі міні-ґрантової програми просимо заповнити аплікаційну форму –

https://docs.google.com/forms/d/1E6PtMmdbX3yw_hA71X7F8-7kzydrbvBlhhpDByFdc_A/edit .

та надіслати скан на bigbrotherlef@gmail.com.

Результати конкурсу будуть повідомлені після 20 грудня цього року листом на Вашу електронну скриньку.

Більше інформації про проект можна знайти на сторінці "Львівської освітньої фундації", а також у групі Facebook - "Старший брат" - наставництво для дітей героїв АТО.

Контакти: Координатор програми: Маріанна Білик

+380985771131, skype: marianna.kaspryshyn

e-mail: bigbrother@gmail.com , big_brother@lef.org.ua

Детально: https://biggggidea.com/opportunities/konkurs-mini-rantiv-dlya-roboti-z-ditinoyu-geroya-ato-starshij-brat/

та http://www.lef.org.ua/ua/proekty/programa-starshyj-brat/ .

_________________________________________

 

Грантова програма прямої допомоги від Посольства Австралії в Україні

Фінансування здійснюється на некомерційній основі особам, громадським групам, неурядовим організаціям, школам, органам місцевого самоврядування та іншим організаціям, що займаються розвитком.

Дедлайн – 18 вересня 2017 року (київський час).

Максимальна сума гранту – 60,000 AUD (Австралійських доларів).

Пріоритетні напрямки:

• Освіта;

• Охорона здоров’я;

• Розширення прав і можливостей жінок та гендерна рівність;

• Підтримка людей з обмеженими можливостями;

• Допомога людям, що постраждали від конфлікту на Сході України (ВПО);

• Економічні засоби існування;

• Продовольча безпека та права людини.

Заявку необхідно відправляти на AustEmbKyiv@dfat.gov.au з написом “Заява Програми прямої допомоги та назву організації, що подає заявку” у темі електронного листа.

У 2016-2017 роках посольством Австралії в Україні було профінансовано 7 проектів в Україні.

Детально: http://dfat.gov.au/people-to-people/direct-aid-program/Pages/direct-aid-program.aspx та http://sbiz.club/9179/60-000-avstralijskyh-dolariv-na-realizatsiyu-proektu-grantova-programa-vid-posolstva-avstraliyi-v-ukrayini/

________________________________________

Конкурс грантів від COSME в напрямках інноваційного дизайну та туризму

Конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу (МСП) СOSМЕ «С0S-ЕINЕТ-2017-3-04: С0S-ЕNЕТ-2017-3-04: «Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність».

Метою конкурсу є налагодження зв'язків та співпраці між бізнес- інкубаторами та бізнес-акселераторами, які надають підтримку МСП та стартапам в таких напрямах як інноваційний дизайн та туризм.

Відповідно до умов конкурсу до участі допускаються:

- неприбуткові організації (приватні чи громадські);

- бізнес-інкубатори, бізнес-акселератори, лабораторії, університети, науково-дослідні центри;

- державні органи (національні, регіональні, місцеві);

- комерційні організації, які надають підтримку малому та середньому бізнесу.

Кінцевий термін подання заявки для участі в конкурсі - 19.10.2017

Для отримання додаткової інформації по заявці, перейдіть за посиланням https://ec.europa.eu/easme/en/cos-einet-2017-3-04-european-incubation-networks-creativity-driven-innovation

___________________________________________

Другий український форум Шовкового шляху

16 листопада 2017 року в місті Києві відбудеться Другий український форум Шовкового шляху.

Другий рік поспіль ділові та політичні кола України та Китаю зустрінуться на В2В2G-майданчику щоб обговорити можливості для спільної реалізації проектів, розширення торгівлі, розбудови інфраструктурних об’єктів, розвитку електронної комерції та виходу українських компаній на китайський ринок.

В рамках Форуму планується проведення 6 галузевих панельних сесій (транпортно-логістична, торгово-економічна, інвестиційно-фінансова, науково-технічна, культурна та туристична сфери).

Крім того, під час роботи Форуму буде організована Алея інвестиційних проектів, що презентуватиме інвестиційний потенціал регіонів України. Участь в Алеї інвестиційних проектів сприятиме встановленню прямих ділових контактів, залученню фінансування та розширенню партнерської мережі між бізнесом України та Китаю.

Участь у роботі зазначеного заходу візьмуть представники українського Уряду та Верховної Ради України, три Президенти України (Л. Кравчук, Л. Кучма, В.Ющенко), Посольство КНР в Україні й китайські бізнес кола, а також представники ЗМІ. Цьогоріч поряд із українськими політиками та підприємцями вперше до числа ключових спікерів Форуму увійдуть відомі в Китаї інвестори та представники великого бізнесу. Планується, що в рамках Форуму відбудеться В2В-зустрічі з китайськими інвесторами, які мають тверді наміри реалізувати українсько-китайські спільні проекти.

Програма Форуму та деталі участі – за посиланням: http://forum.silklink.org.

Контактна особа – Похилько Тетяна Євгенівна, тел. +38 067 3821760, e-mail: t.pokhylko@silklink.pro).

___________________________________________

Будівництво сонячної електростанції в Україні китайським інвестором

Інформуємо, що до Українського торговельного представництва в Китаї звернувся представник китайської компанії, яка випускає обладнання для сонячних електростанцій.

Китайська компанія планує реалізувати на території України проекти щодо генерації електроенергії шляхом перетворення енергії сонячного випромінювання у постійний електричний струм з використанням напівпровідникових матеріалів, які проявляють фотоелектричний ефект (фотовольтаїки). З метою впровадження проектів китайський інвестор розглядає наступні варіанти співробітництва:

1. Китайська компанія будує сонячну електростанцію в Україні, надає необхідне обладнання, прилади та допоміжні пристрої, а українська компанія оплачує виконані роботи.

2. Китайська компанія може співпрацювати з українською компанією для реалізації спільного проекту з будівництва сонячної електростанції, а після завершення проекту дохід може бути розділений на акції спільного підприємства.

3. Китайська компанія може безпосередньо інвестувати в проект будівництва сонячної електростанції в Україні, отримавши після виконання проекту вигоду від комерційної діяльності.

______________________________________________

Гранти_Спільні наукові проекти.doc

______________________________________________

Бізнес-можливості для експортерів області.doc

______________________________________________

Премія для юних підприємців від компанії Uniliver.doc

______________________________________________

Конкурс Громадська школа дієвих практик ЄС.doc

______________________________________________

Конкурс єврокомісії Мери за економічне зростання.doc

______________________________________________

Грантова програма_Агросільрозвиток.doc

______________________________________________

Освітній проект від Київстар.doc

______________________________________________

Програма КФМІ_Канада.doc

______________________________________________

Гранти європейська програма Косме.doc

______________________________________________

Гранти USAID Агросільрозвиток.doc

______________________________________________

Грант вимушеним переселенцям, учасникам АТО, мешканцям Чернігівської області на власний бізнес.pdf

______________________________________________

Грант підтримки ініціатив переселенців.doc

______________________________________________

Конкурс громада, що навчається трансформація конфліктів в Україні та Молдові.doc

______________________________________________

Гранти_Міжнародного фонду культурного розмаїття.doc

______________________________________________

Гранти для письменників.doc

______________________________________________

Симпозіум для молоді від WIIS у Вашингтоні.doc

______________________________________________

Всеукраїнський конкурс Неймовірні села України 2017.doc

______________________________________________

Стажування у Німеччині за програмою CrossCulture.doc

______________________________________________

Міні гранти програми Старший брат для роботи наставника з дітьми, які втратили батька в АТО.DOC

______________________________________________

Конкурс на отримання грантів підтримки ініціатив громадянської освіти.doc

______________________________________________

Гранти ЄС Молодіжне вікно Східного партнерства.doc

______________________________________________

Конкурс від фонду Глобальна Британія для підтримки демократичного розвитку України.doc

______________________________________________

Стипендіальна програма Німецького федерального фонду екології (DBU).doc

______________________________________________

Конкурс мікропроектів від Посольства Німеччини в Україні.doc

______________________________________________

Конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів.doc

______________________________________________

Проект сприяння вирішенню проблем внутрішньо переміщених осіб.doc

______________________________________________

Програма ЄС Creative Europe для творчих та культурних організацій.doc

______________________________________________

Малі гранти на підтримку культурних та освітніх проектів.doc