Талалаївська РДА
Анонси
Назад

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

17 березня під головуванням голови районної державної адміністрації Анатолія Дупи відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В ході засідання комісії було заслухано ряд важливих питань.

Зокрема, головний інспектор Талалаївського районного сектора Управління ДСНС України у Чернігівській області Євгеній Мартіян виступив з доповіддю про стан готовності районних управлінь, організацій і підприємств, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у весняно-літній пожежонебезпечний період 2017 року. Заслухавши та обговоривши доповідь, комісією був затверджений Комплексний план заходів та створений районний оперативний штаб для координації дій місцевих органів виконавчої влади, районних управлінь, організацій і підприємств з попередження, локалізації і гасіння великих пожеж у лісових масивах, на сільгоспугіддях і торфовищах Талалаївського району у весняно-літній пожежонебезпечний період 2017 року.

Також члени комісії обговорювалися питання про створення, утримання та забезпечення боєздатності місцевих пожежних команд, добровільної пожежної охорони в сільській місцевості, про забезпечення стабільної санітарно-епідеміологічної ситуації в Талалаївському районі та заходи профілактики на 2017 рік та інші.

Голова районної комісії Анатолій Дупа наголосив на важливості питання про створення місцевих пожежних команд у районі та підтримання боєготовності діючого підрозділу місцевої пожежної охорони. Адже це сприятиме побудові ефективної системи цивільного захисту в об’єднаній територіальній громаді та ефективності виконання завдань із забезпечення пожежної безпеки на її території.

В ході засідання комісії прийнято ряд важливих рішень, спрямованих на недопущення загибелі людей та профілактику виникнення надзвичайних подій і ситуацій різного характеру.

За інформацією сектору мобілізаційної, оборонної роботи

та цивільного захисту апарату райдержадміністрації

Назад23 Квітня 2018 11:34
17 Квітня 2018 15:38
17 Квітня 2018 12:20
13 Квітня 2018 12:13