Талалаївська РДА
Анонси
Назад

Вибір професії у майбутньому

Днями фахівцями відділу сприяння зайнятості у Талалаївському районі було проведено День відкритих дверей для учнів Талалаївської ЗОШ І- ІІІ ст.

Метою проведення заходу було ознайомлення школярів з професіями, які користуються попитом на ринку праці, з послугами центру зайнятості для школярів, формування позитивного іміджу робітничих професій.

Учні отримали інформацію щодо послуг які надає служба зайнятості з питань вибору професії в сучасних соціально-економічних умовах з урахуванням особистісних характеристик людини та попиту на ринку праці, про те, що для правильного та усвідомленого вибору професії у службі зайнятості пропонують пройти тестування на визначення сфери діяльності. Також фахівець центру зайнятості ознайомила присутніх з описами професіїй, з інформацією про те, де можна пройти навчання за певною професією.

Учням нагадали формулу вибору професії : «хочу- можу- треба», а також те що всі професії діляться на п’ять типів. Бажаючі мали можливість пройти тестування із застосуванням профдіагностичних методик, використовуючи тести та анкетування щодо вибору професії.

За інформацією відділу сприяння зайнятості

у Талалаївському районі

Назад23 Квітня 2018 11:34
17 Квітня 2018 15:38
17 Квітня 2018 12:20
13 Квітня 2018 12:13