Талалаївська РДА
Анонси
Назад

Робоча поїздка голови районної державної адміністрації

18 квітня голова районної державної адміністрації Анатолій Дупа разом з головою районної ради Юрієм Дзюбаном здійснив робочу поїдку на завод «Техно - Біо – Енерго - Сервіс» м.Ромни, який випускає обладнання для альтернативної енергетики.

Вони ознайомилися з роботою підприємства та асортиментом продукції, а саме котлами на альтернативних видах палива (технологічна і топливна щепа, тирса), подрібнюючими машинами для переробки деревини - рубальні машини та дробарки, а також цікавилися умовами обслуговування даного обладнання. Адже в цьому році планується переведення більшості котелень в районі на котли з використанням альтернативних видів палива, що сприятиме значній економії коштів.

Довідково

ТОВ «Техно-Біо-Енерго-Сервіс» - спеціалізоване підприємство з проектування та виготовлення теплогенеруючого обладнання і систем, які використовують в якості енергоносія біомасу. Компанія є виробником високоефективних твердопаливних водогрійних котлів потужністю від 100 кВт до 1 МВт та модульних котелень.

Мета альтернативного теплопостачаня - відмова від теплової енергії, отриманої внаслідок спалювання природного газу, на користь більш дешевої теплової енергії, джерелом якої є біомаса (дрова, відходи сільськогосподарського виробництва, щепа та ін.)

Відділ організаційної роботи, інформаційної

діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації

Назад23 Квітня 2018 11:34
17 Квітня 2018 15:38
17 Квітня 2018 12:20
13 Квітня 2018 12:13