Талалаївська РДА
Анонси
Назад

Жителька району відзначила свій 100-й ювілей

100-річчя відзначила Любов Хомівна Гурба, жителька села Макаренкове, Чернецької сільської ради. 19 квітня, у день свого народження, ювілярка отримала стільки привітань, скільки, мабуть, не отримувала і за всі окремо взяті свої дні народження. Це вперше вона святкує свій ювілей. Все своє життя працювала на землі, робила в колгоспі. Пізніше стала працювати у початковій школі прибиральницею…

Привітали ювілярку голова районної державної адміністрації Анатолій Дупа, голова районної ради Юрій Дзюбан. Керівники району побажали старенькій міцного здоров’я, бадьорості духу, підтримки від рідних, дякували за невтомну працю і добре серце, та вручили подарунок, вітальну листівку з квітами.

Вітали ювілярку сільський голова Чернецького Сергій Дмитрюк, помічник народного депутата Валерія Давиденка Микола Коновал, генеральний директор ТОВ «Агрофірма «Обрій» ЛТД» Олег Фіщук та директор цієї ж агрофірми Валерій Бугай, голови районної ветеранської організації Григорій Костенко та сільської — Іван Примак. Квіти, подарунки, обійми, побажання… Як не просто побажати чи подарувати щось людині, у якої вже все є, вже все склалося, як склалося, бо прожила вона 100 років! У свою чергу іменинниця відповідала взаємними побажаннями.

Детальніше про долю Любов Хомівни читайте в районній газеті «Трибуна хлібороба» №17, 22.04.2017 року.

За матеріалами редактора районної газети «Трибуна хлібороба» Олександри Гострої

Назад23 Квітня 2018 11:34
17 Квітня 2018 15:38
17 Квітня 2018 12:20
13 Квітня 2018 12:13