Талалаївська РДА
Анонси
Назад

Про оприлюднення проекту розпорядження в.о. голови райдержадміністрації «Про погодження розміру щомісячної плати за навчання в Талалаївській школі мистецтв»

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднено розроблений у відділі культури та туризму райдержадміністрації проект розпорядження в.о. голови райдержадміністрації «Про погодження розміру щомісячної плати за навчання в Талалаївській школі мистецтв».

Проектом розпорядження погоджується розмір щомісячної плати за навчання дітей у Талалаївській школі мистецтв на 2017-2018 навчальний рік та впровадження системи пільг.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу розміщено у розділі «Регуляторна діяльність».

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції прийматимуться електронною та звичайною поштою впродовж 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного акта: - відділом культури та туризму райдержадміністрації: 17200, смт. Талалаївка, вул. Центральна, 3, е-mail: taladm_kult@cg.gov.ua тел. 2-15-47.

За інформацією відділу культури та туризму райдержадміністрації

Назад15 Лютого 2018 09:28
05 Лютого 2018 12:34
05 Січня 2018 09:35