Талалаївська РДА
Анонси

Назад

Підприємців Чернігівщини кличуть на фестиваль бізнесу

Бізнес-фест «Разом до успіху» пролунає у Чернігові 2 вересня. Фестиваль, приурочений до Дня підприємця, має допомогти учасникам у розвитку бізнесу, просуванні власної справи та взаємній комунікації. Понад те — подарувати нові враження та емоції. Організовують захід Чернігівська облдержадміністрація, міська рада та громадська організація «Сяйво Сіверщини».

— Чернігівщині є чим похвалитися. Фест — хороша можливість налагодити ділові контакти та прорекламувати власну продукцію. До того ж, ми маємо пам’ятати, що малий та середній бізнес — основа економіки регіону. Саме бізнесмени почасти є і меценатами. Це свято — не лише активне дозвілля, а й нова можливість напрацювати щось на перспективу, — наголосив перший заступник голови Чернігівської ОДА Леонід Сахневич під час наради з підготовки до фестивалю.

У програмі заходів — святкова кавалькада, виставка-ярмарок «Бізнес Чернігівщини», секція «Вікно допомоги» (консультації з актуальних питань державних органів та бізнесу), нагородження кращих підприємців області, ярмаркові розваги та концерт.

Наразі організатори запрошують підприємців та керівників підприємств Чернігівщини реєструватися для участі у фестивалі.

— Усі разом ми зможемо зробити справді яскраве свято, на яке заслуговують підприємці Чернігівщини і яке буде цікавим для всіх містян. Учасники зможуть презентувати свою продукцію чи послуги, креативно прорекламуватися та зміцнити корпоративний дух у колективі. Фестиваль також стане майданчиком для дискусій, обміну досвідом та спілкування, — зазначила депутат Чернігівської міськради Ірина Березинець.

Участь у фестивалі для підприємців — безкоштовна. Не вагайтеся — звертайтеся для реєстрації до Ірини Черенько: у Facebook, поштою ngoapelsin@gmail.com чи за телефонами (063) 706-26-60, (067) 94-58-330, (0462) 93-00-13. Сторінка бізнес-фесту у Facebook— www.fb.com/businessfestcn.

Партнери фестивалю — Чернігівське обласне об’єднання організацій роботодавців «Сіверщина», Асоціація підприємців та підприємств малого і середнього бізнесу Городнянського району, громадська організація «Центр «Апельсин»».

Бізнес-фест «Разом до успіху» розпочнеться зі святкової кавалькади — урочистої ходи підприємців від Красної площі до Центрального парку культури та відпочинку Чернігова. У цей час учасники зможуть роздавати рекламу, проводити фотосесії із зустрічними містянами. Креатив вітається, тож брендований одяг, прапори, незвичайні зачіски, яскраві фарби, маски та костюми стануть невід’ємними атрибутами свята. У кавалькаді зможуть взяти участь не лише працівники підприємства, а й члени їх сімей або навіть клієнти. Що більша делегація — то ближче місце до голови ходи!

Виставка-ярмарок «Бізнес Чернігівщини» працюватиме у Центральному парку з 10 години ранку на 7 локаціях: громадське харчування (ресторанна локація), торгівля продуктами харчування (продуктова локація), промислова група, народні ремесла, сільськогосподарська група (рослини, квіти та супутні товари), виробництво та послуги. На виставці-ярмарку підприємства зможуть реалізувати свої товари, провести промоакції у самостійно визначеному форматі та включитися в активності відвідувачів. Також тут демонструватимуть свої вміння, проводитимуть покази та майстер-класи студенти чернігівських профтехучилищ.

З 11:30 до 13:00 відбудеться офіційна частина заходу до Дня підприємця. Кращі бізнесмени та громадські організації підприємців області отримують заслужені нагороди.

До 14 години працюватиме «Вікно допомоги». Консультації з актуальних питань надаватимуть спеціалісти податкової, пенсійного фонду, служби зайнятості, охорони праці та юстиції. У цей же час можна буде отримати пораду і від представників бізнесу: юристів, аудиторів та бухгалтерів, агентів з нерухомості, фахівців у галузях освіти, туризму, авторемонту та багатьох інших.

Діятиме окрема секція «Бізнес за енергоефективність».

До вечора триватимуть ярмаркові розваги з активностями для дітей і молоді, виступами творчих колективів, а о 17 годині розпочнеться концертна програма.

Для реєстрації у бізнес-фесті необхідно надати логотип своєї компанії (до 20 серпня) для виготовлення «Бізнес-карти Чернігівської області» та повідомити про:

 повну назву суб’єкта підприємницької діяльності;

 кількість учасників у кавалькаді;

 необхідну виставкову площу (кількість та розмір наметів, столів з парасолями і стільцями, інше обладнання)

 параметри підключення до електромереж, кВт/год (у разі потреби);

 асортимент продукції;

 контакти відповідальних осіб;

 заплановані промоакції та рекламні кампанії.

І звісно ж, варто продумати креативну презентацію свого підприємства у святковій кавалькаді! Можна використовувати коней, тварин, машини, велосипеди, самокати та все, на що вистачить фантазії.

СВЯТКОВА КАВАЛЬКАДА БІЗНЕСУ

9:30 – 11:30 Святкова хода по вулиці Шевченка від Красної площі до Центрального парку культури та відпочинку Чернігова.

Прапор 1х1,5 м на дерев’яному древку довжиною 2 м, фірмовий одяг та костюми є обов’язковим атрибутом представленої компанії. Під час ходи кожна компанія, фірма, магазин, виробник, фермер, чи власник туристичного бізнесу зможе яскраво й оригінально презентувати свою справу. В ході дозволяється участь машин, тварин, велосипедів тощо (креатив вітається).

ОФІЦІЙНА ЧАСТИНА ЗАХОДУ ДО ДНЯ ПІДПРИЄМЦЯ

11:30 – 13:00 Нагородження кращих підприємців та громадських організацій підприємців області

Концертна програма для підприємців на сцені Центрального парку культури та відпочинку

ВИСТАВКА – ЯРМАРОК «Бізнес Чернігівщини»

10:00 – 17:00 Громадське харчування (ресторанна локація); торгівля продуктами харчування (продуктова локація); промислова група; народні ремесла; сільськогосподарська група (рослини, квіти та супутні товари); виробництво та послуги, майстер-класи і покази від профтехучилищ.

11:30–14:00 «ВІКНО ДОПОМОГИ»

консультації з актуальних питань державних органів та бізнесу

Представники державних органів: податківці, представники Пенсійного фонду, інспекції з питань праці та служби зайнятості, головного територіального управління юстиції в області.

Представники бізнесу: юристи, аудитори та бухгалтери, ІТ – компанії; агенції нерухомості; фітнес –центри; перукарі; весільні салони; ательє; фахівці з туристичної галузі; позашкільної освіти; альтернативної освіти; виготовлення меблів; авторемонтні та автомийні послуги

11:30–15:00 «БІЗНЕС ЗА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ»

Представлення технологій енергозбереження; квести для дітей та підлітків, презентація електромобілів тощо

13:00 - 17:00 РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА

Ярмаркові розваги, виступи колективів; активності для дітей та молоді; бізнес-класи для дітей та підлітків; виступи бізнесу з рекламою, концертними номерам тощо

17:00 - 19:00 СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ

За інформацією відділу співпраці зі ЗМІ

Департаменту інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю

Чернігівської обласної державної адміністрації

Назад11 Червня 2018 16:13
06 Червня 2018 09:56
26 Квітня 2018 09:28