Талалаївська РДА
Анонси

Назад

Семінар-нарада селищного, сільських голів

10 серпня в райдержадміністрації відбувся семінар-нарада сільських, селищного голів та секретарів виконавчих комітетів селищної, сільських рад під головуванням голови районної державної адміністрації Анатолія Дупи.

На нараді обговорили ряд важливих питань. Зокрема, заступник начальника Талалаївського районного сектору Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області Валентин Прокопенко виступив перед присутніми з питанням про заходи щодо попередження пожеж у сільській місцевості.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Горкавенко доповіла про виконання дохідної частини сільських та селищного бюджетів.

Про соціальний захист дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах інформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Людмила Сердюк.Особливу увагу сільських голів Людмила Вікторівна акцентувала на ранньому виявленні дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Про оформлення паспортів готовності приміщень до роботи в осінньо-зимовий період інформувала головний спеціаліст сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Світлана Шумило.

Головний спеціаліст з питань організаційної роботи апарату райдержадміністрації Тетяна Урвач повідомила про випадки телефонного шахрайства від імені ОДА.

Начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Таміла Мань акцентувала увагу присутніх на сучасному антикорупційному законодавстві України та дотриманні Закону України "Про запобігання корупції".

Після розгляду та обговорення питань Анатолій Дупа підвів підсумки роботи семінару – наради.

У семінарі взяв участь голова районної ради Юрій Дзюбан.

Головний спеціаліст з питань

організаційної роботи апарату райдержадміністрації

Назад11 Червня 2018 16:13
06 Червня 2018 09:56
26 Квітня 2018 09:28