Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

10 січня 2018

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

  10 січня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини за участі голови райдержадміністрації Анатолія Дупи. На порядок денний були винесені 3 питання: доцільність позбавлення матері батьківських прав відносно дочки, розгляд звітів про стан виховання, утримання та розвитку дітей, які виховуються у прийомних сім’ях та перегляд і затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування.

 На засіданні комісії начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Людмилою Сердюк відмічалось, що відповідно до наявних матеріалів маються всі підстави для прийняття рішення комісією про доцільність позбавлення матері батьківських прав. Вона ознайомила присутніх з обставинами, які склалися у даній сім’ї та зауважила, що попри проведену роботу з родиною, ситуація на краще не змінилася і тому виникла потреба виносити дане питання на розгляд комісії.

По другому питанню спеціаліст служби у справах дітей Наталія Клименко повідомила присутнім про те, що у районі функціонує 2 прийомні сім’ї, у яких виховується 4 статусних дітей. Працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації складені звіти про стан утримання, виховання та розвитку прийомних дітей у прийомних сім’ях на підставі інформацій, наданих центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центральною районною лікарнею, навчальним закладом, де навчаються діти та районним відділенням поліції. Порушень прав дітей та зауважень щодо прийомних батьків висловлено не було. Всі прийомні батьки добросовісно виконують свої обов’язки. Було запропоновано щороку виносити звіти про стан виховання, утримання та розвитку прийомних дітей у прийомних сім’ях на розгляд комісії з питань захисту прав дитини.

 По третьому питанню інформувала спеціаліст служби у справах дітей Наталія Клименко, яка зазначила, що індивідуальний план соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування, складений відповідно до потреб дитини, щорічно переглядається та затверджується на комісії з питань захисту прав дитини відповідно до наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 18.11.2008 року №4591 „Про затвердження Порядку ведення особової справи дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування та форми індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування”.

На комісії були прийняті відповідні рішення.

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації