Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

07 лютого 2018

Медична реформа. Договір з лікарем

 Згідно плану впровадження медичної реформи з 1 квітня стартує кампанія з вибору лікаря з надання первинної допомоги, під час якої пацієнти підписуватимуть декларації з обраними лікарями. Кожен пацієнт має право заключити договір з тим лікарем, у якого він хоче лікуватися, і, відповідно, гроші, які виділяє держава на пацієнта, будуть напряму поступати до того закладу, в якому працює цей лікар.

На даний час Талалаївський РЦ ПМСД має ліцензію на медичну практику, зареєстрований в системі e-Health та  розпочав роботу по заключенню договорів в тестовому режимі.

 Процес підписання декларацій нескладний, але потребує часу та дотримання певних умов, а саме:

  • кожен пацієнт повинен особисто з’явитися в Талалаївську амбулаторію сімейної медицини (у виключних випадках питання будуть вирішуватися індивідуально, в залежності від обставин);
  • при собі потрібно мати: паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон, а також контактні дані особи на випадок екстреної ситуації з пацієнтом (прізвище, ім’я, по-батькові, номер мобільного телефону);
  • для підписання декларації для неповнолітніх дітей необхідно мати:  свідоцтво про народження дитини, документи батьків або законного представника, опікуна чи піклувальника.

 Враховуючи, що за квітень - червень лікарю потрібно заключити до 2000 договорів, щоденне навантаження по підписанню договорів складатиме 28-30 за робочий день, а це може призвести до черг, витрат часу.

 Тому Талалаївський центр первинної медичної допомоги звертається до своїх потенційних пацієнтів, які будуть заключати договір з сімейним лікарем Дем’яненко В.М., з проханням звертатися в терапевтичний та дитячий кабінети амбулаторії у вільний час або у разі звернення з приводу хвороби з необхідними документами для попереднього заключення договорів. Попереднє заключення надасть змогу значно скоротити час підписання договорів після 1 квітня.

 Звертатися можна щоденно з 8-30 до 16-00, обідня перерва 13-00 до14-00 (окрім суботи та неділі).

 

  За інформацією Талалаївського  РЦ  ПМСД