Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

08 лютого 2018

Розпочалися сходи громадян

 З метою забезпечення  якісного діалогу між владою та громадськістю, щорічно, протягом лютого-березня, в населених пунктах району проводяться загальні збори громадян (сходи).  

При райдержадміністрації та районній раді створені групи до складу яких входять керівники і спеціалісти районних служб, які виїжджають на збори громадян і готові дати відповіді на запитання та допомогти вирішити проблеми.

 Очолюють  групи  голова райдержадміністрації Анатолій Дупа та голова районної ради Юрій Дзюбан.

 Перщі загальні збори громади пройшли 7 лютого в селі Стара Талалаївка (близько 140 осіб).

 Сільський голова Василь Покришка  прозвітував про  проведену роботу протягом 2017 року. Розповів про витрати та надходження до бюджету, про роботу та утримання об’єктів соціальної сфери, також ознайомив присутніх з планами на майбутнє. Керівники сільгосптовариств ( ТОВ АФ «Обрій» LTD,  Олег Фіщук та ТОВ АФ "Сильченкове", Андрій Юзюк)   в свою чергу, дали роз’яснення по виплатам орендної плати  за земельні паї.

 Учасники зборів визначили питання, які найбільше турбують жителів села.

Передусім – це надання    у власність  земельних ділянок учасниками АТО    для ведення особистого селянського господарства; оформлення окремих земельних ділянок на 2-х власників одночасно; руйнування доріг, спричинене рухом великоваговим транспортом під час збиранні та перевезенні врожаю; продовження робіт по проведенню вуличного освітлення.

 

 

Головний спеціаліст з питань

інформаційної діяльності

 апарату райдержадміністрації