Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

01 березня 2018

 Про припинення поштового обслуговування

Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі з 01 березня 2018 року припиняється доставка кореспонденції відділеннями ПАТ «Укрпошта», адресованої Національному банку України, за адресою:  вул. Кирпоноса, 16, м. Чернігів, 14000.

Для місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування,соціального забезпечення, судів та правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб (у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників Національного банку) Чернігівського регіону листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійснюватиметься за поштовою адресою юридичної особи: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601.

Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінності, доходиі майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, суб’єктів підприємницької діяльності Чернігівської області та м. Чернігова здійснюватиметьсяу м. Києві за адресою:пл. Контрактова, 2-б, 2 під’їзд, тел.(044) 230-17-69 (адреса для листування:Національний банк України, вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601).

 

Департамент забезпечення діяльності

Національного банку України