Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

09 березня 2018

Привітали із святом весни

7 березня, в переддень Міжнародного жіночого дня, голова районної державної адміністрації Анатолій Дупа, голова районної ради Юрій Дзюбан та військовий комісар Срібнянського ОРВК Сергій Дитюк завітали до матерів та дружини загиблих воїнів АТО.

Керівники району привітали жінок з наступаючим святом 8 Березня квітами і солодащами, подякували за те, що вони виховали національно свідомих героїв, побажали здоров'я, достатку, довгих років життя та поцікавились проблемними питаннями.

Цього ж дня до стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Болотниця завітали заступник голови райдержадміністрації Лариса Шевченко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Карпенко та директор територіального центру соціального обслуговування Володимир Марченко.

Теплими словами привітань та щирими побажаннями здоров’я, добра, довголіття та гарного настрою не тільки в свята посадовці засвідчили повагу та шану людям, за плечима яких нелегке життя.

Головний спеціаліст з питань

організаційної роботи апарату райдержадміністрації