Талалаївська РДА
Анонси

Назад

 

Про проведення відбірних змагань спартакіади

 

З метою сприяння інтеграції людей з обмеженими фізичними можливостями до повноцінного життя та для самореалізації Прилуцьке  відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області залучає потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві до участі у змаганнях Всеукраїнської спартакіади «Сила духу».

14 червня в місті Чернігів відбулися відбірні змагання VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» в Чернігівській області у шести видах спорту: армспорт, гирьовий спорт, бомбаскет, дартс, настільний теніс, шахи. Від відділення 11 потерпілих взяли участь у відбірних змаганнях та були представлені у всіх видах спорту. Змагання проводилися у доброзичливій та невимушеній атмосфері.

Прилучанка Вікторія Сак виборола 1 місце з настільного тенісу, а прилучанин  Будько Микола – 1 місце з бомбаскету. Щербина Олександр з Прилуцького району у відбірних змаганнях виборов 2 місце з армспорту.  Переможці поїдуть до міста Ужгород у вересні цього року, де будуть проводитись Всеукраїнські фінальні змагання.

Усі потерпілі з радістю брали участь у цих змаганнях. Ця спартакіада стала щорічною і проводилась вже вшосте. Із змагань потерпілі привозять не тільки  медалі, кубки, грамоти, але і гарний настрій, позитивні відчуття, віру у власні сили.

 

                                                                               Л.Є. Марусич,  начальник відділу роботи з потерпілими

                                                                               Прилуцького відділення управління виконавчої  

                                                                               дирекції Фонду соціального страхування

                                                                               України в Чернігівській області

Назад11 Червня 2018 16:13
06 Червня 2018 09:56
26 Квітня 2018 09:28