Талалаївська РДА
Анонси

  Назад

  «Чернігівгаз» виборов срібло у півфіналі Всеукраїнського конкурсу профмайстерності аварійних служб

  З 4 по 6 липня на Хмельниччині відбулися ІІ Всеукраїнські змагання газових аварійних служб. На навчально-тренувальному полігоні міста Кам`янець-Подільський зустрілися бригади екстреної служби «104» із семи газорозподільних компаній Центральної України. Серед них і бригада ПАТ «Чернігівгаз». Загалом у конкурсі візьмуть участь кращі фахівці із 21 облгазу.

  Свою професійну майстерність бригада служби «104» із Чернігова демонструвала у другий конкурсний день. Вона зійшлася з командами із ПАТ «Миколаївгаз» і ПАТ «Черкасигаз». Показавши високу оперативність та якість роботи в екстрених ситуаціях, команда «Чернігівгазу» посіла друге місце.

  Під час змагань чернігівська бригада аварійників на чолі з майстром Сергієм Приходьком проходила перевірку по шістьом дисциплінам. Кожнен етап оцінювала конкурсна комісія.

  Подібні масштабні змагання газових аварійних служб проводяться вдруге. В цьому році організаторами першості виступили група компаній РГК та «Укргазпрофспілка». Гасло турніру: «Наша майстерність – Ваша безпека». Проміжні тури пройдуть у трьох регіонах – Центральному, Східному та Західному. Переможці, три кращі бригади, на початку серпня боротимуться за першість у фіналі у м. Чернігові.

  Згідно жеребкування команді «Чернігівгазу» випало першими показати вправність на практиці, яка вважається найскладнішим етапом в змаганнях. Задання - виявити і локалізувати витоки на надземному газопроводі і обладнанні, підземному сталевому і поліетиленовому газогонах.

  Усім учасникам конкурсу для практичних дій з локалізації аварійної ситуації по ввідній «Запах газу на вулиці» встановлено єдиний час – 60 хвилин. Саме за одну годину фахівці повинні усунути всі витоки і при цьому показати не тільки оперативність роботи, а й правильність і послідовність дій команди, вміння вправлятися з приладами та теоретичні знання, дотримання правил охорони праці та техніки безпеки.

  «Такий конкурс важливий тим, що газовики можуть не лише показати свою фаховість на всеукраїнському рівні, але й обмінятися досвідом із колегами з інших регіонів, отримати нові знання та мотивацію на подальше вдосконалення професійних навичок. Це реальний шанс побачити недоліки в роботі і можливість у майбутньому їх виправити» - говорить майстер аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Чернігівгаз» Сергій Приходько.

  Наступним випробуванням було гасіння загоряння газу в приямку з подальшим усуненням витоку, а також демонстрація вміння надати першу медичну допомогу постраждалим. І насамкінець суддівська комісія перевірила теоретичні знання, вміння застосовувати засоби індивідуального захисту, технічний стан та оснащення автомобіля, наявність необхідної документації.

  За результатами 3-х конкурсних днів комісія надала першість команді «Хмельницькгазу», із загальним підсумком 346,5 балів бригада ПАТ «Чернігівгаз» отримала срібло, а третю сходинку посіли спеціалісти із ПАТ «Черкасигаз».

   

   

  Довідка: Основною сферою діяльності ПАТ «Чернігівгаз» є розподіл природного газу. Щорічний обсяг транспортування становить близько 600 млн. куб. м. природного газу. Система газопостачання Чернігівщини складається з 13,8 тисяч км газопроводів. Нашими споживачами є понад 355 тисяч сімей, близько 2,5 тисяч підприємств та установ Чернігівської області.

  Найкрупнішими клієнтами ПАТ «Чернігівгаз» є Чернігівська ТЕЦ, Облтеплокомуненерго, САН ІнБев Україна, Чернігівський молокозавод, Корюківська фабрика технічних паперів.

  Компанія є одним з найкрупніших платників податків регіону. Щорічно до бюджетів усіх рівнів сплачується понад 98 мільйонів гривень податків і зборів.

  За додатковою інформацією звертатися

  до фахівця із зв`язків з громадськістю та пресою

  Наталії Свириденко

  Тел./факс: +380 462 65 20 07

  Моб.: +380 67 244 96 46

  E-mail: press@cngas.com.ua

  http://cn.104.ua/

   

   

  Назад  19 Вересня 2018 11:00
  17 Вересня 2018 16:00
  11 Вересня 2018 15:00
  06 Вересня 2018 10:30
  05 Вересня 2018 14:00
  05 Вересня 2018 10:00
  20 Серпня 2018 11:30
  15 Серпня 2018 16:00
  06 Червня 2018 09:56
  26 Квітня 2018 09:28