Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

28 вересня 2018

30 вересня – День усиновлення

Усиновлення визнане в Україні пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Враховуючи важливість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання у сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення Указом Президента України від 27 листопада 2008 року в нашій державі щорічно 30 вересня відзначається День усиновлення, який співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Кожного дня все більше наших громадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей, обділених долею. Реальним свідченням дієвої уваги нашої держави до питань забезпечення конституційного права дитини, яка за різних обставин життя втратила рідних батьків, є підтримка сімейних форм виховання.

На території нашого району проживає 4 усиновлених дітей, функціонує 2 прийомні сім’ї, у яких виховується 4 прийомних дітей, 20 статусних дітей перебувають під опікою (піклуванням).

Тому саме напередодні такого свята вітаю батьків, які здійснили цей відповідальний крок і взяли дитину в свою родину, побажати їм розуміння, доброти, терпіння та здоров’я. Нехай повняться дитячим щасливим сміхом ваші оселі, а діти ростуть слухняними і успішними. Нехай щедрість і милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не залишають Ваші серця.

 

З повагою

Анатолій Дупа, голова районної державної адміністрації