Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження в.о. голови райдержадміністрації «Про погодження розміру щомісячної плати за навчання в Талалаївській школі мистецтв»

09 жовтня 2018

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднено розроблений  у відділі культури та туризму райдержадміністрації проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про погодження розміру щомісячної плати за навчання в Талалаївській школі мистецтв».

Проектом  розпорядження погоджується розмір щомісячної плати за навчання дітей у Талалаївській школі мистецтв на 2018-2019 навчальний рік та впровадження системи пільг.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу  розміщено  у розділі «Регуляторна діяльність»:

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.        

Зауваження та пропозиції прийматимуться електронною та звичайною поштою впродовж 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного акта:

- сектором культури та туризму райдержадміністрації: 17200, смт. Талалаївка,  вул. Центральна, 3, е-mail: oly.panasenko@ukr.net, тел. 2-15-46