Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

Відбувся семінар-нарада з сільськими головами

08 листопада 2018

 

08 листопада під головуванням голови районної державної адміністрації Анатолія Дупи відбувся семінар-нарада з сільськими та селищним головами. На семінарі розглянуто ряд важливих питань.

Про подання до органу ведення Державного реєстру виборців відомостей про виборців відповідними органами, закладами, установами періодичного поновлення інформував Іван Можневський – головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

Про сплату послуг фізичними особами без комісій, фінансування бізнесу та приватизація доручення інформував Віталій Білик - керуючий відділенням Ощадного банку. Віталій Михайлович також звернув увагу присутніх на надання державної підтримки фермерським господарствам та підприємствам агропромислового розвитку.

Людмила Сердюк – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, акцентувала увагу на питанні захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Акцент на виявленні сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах у своємі виступі зробила Людмила Рябчун – директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

З інформацією щодо комплектації посад дільничних Талалаївського відділення поліції Прилуцького відділу ГУНП в Чернігівській області виступив Вадим Когут – дільничний Талалаївського відділення поліції Прилуцького відділу ГУНП в Чернігівській області.

Особлива увага присутніх була звернена на виступ військового комісара Срібнянського об’єднаного районного військового комісаріатуВолодимира Артеменка, який інформував про призов громадян України на строкову військову службу у 2018 році. Дане питання продовжив у своєму виступі Геннадій Байда – заступник військового комісара Срібнянського об’єднаного районного військового комісаріату.

До відома учасників семінару інформацію про проведення профілактичного флюорографічного обстеження населення району довів Олексій Шалений– головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Талалаївської районної ради».

На завершення виступила заступник голови районної державної адміністрації Лариса Шевченко щодо відзначення професійного свята працівників культури – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

У семінарі взяли участь заступник голови районної ради Станіслав Катрушенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, сільські голови.

Підводячи підсумки наради, голова райдержадміністрації А.Дупа зауважив, що потрібно відноситись особливо відповідально до проблем, які виникають в районі та вирішувати їх спільними зусиллями виконавчої та представницької влади.