Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

Круглий стіл з волонтерами

05 грудня 2018

Міжнародне співтовариство відзначає 5 грудня Міжнародний День волонтера,  який проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 17 грудня 1985 року і відзначається щорічно у всіх країнах.

Волонтерський рух серед пенсіонерів в Україні – День волонтера, започаткований 21 рік поспіль у 1997 році за ініціативи Ради Організації ветеранів України, підтриманий Міністерством соціальної політики України, прийнятий державною Програмою, затвердженою Президентом України (Указ №4347/97 від 10.12.1997).

Сьогодні, 5 грудня, голова районної державної адміністрації Анатолій Дупа, голова районної ради Юрій Дзюбан, заступник голови районної ради Станіслав Катрушенко, голова районної організації ветеранів Григорій Костенко за круглим столом  привітали волонтерів району, і побажали міцного здоров’я,  добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячать вам добром і повагою.

Грамотою Талалаївської районної організації ветеранів були нагороджені та цінними подарунками:

  • Галаган Ніну Іванівну - за активну громадянську позицію, підтримку волонтерського руху в районі та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера;
  • Прохоровича Дениса Михайловича - за активну громадянську позицію, підтримку волонтерського руху в районі та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера.

 

Грамотою районної ради нагороджено та цінними подарунками:

  • Кравчук Віру Павлівну - за активну громадянську позицію, підтримку волонтерського руху в районі та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера.

Цінним подарунком було нагороджено:

  • Смалька Олександра Сергійовича - за активну громадянську позицію, підтримку волонтерського руху в районі та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера.