Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

На святі «Головна ялинка області»

10 січня 2019

09 січня свято «Головної ялинки області» зібрало в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

 

Це близько 750 дітей з Чернігівщини, серед яких діти-сироти, діти-інваліди, діти, позбавлені батьківського піклування та батьки яких загинули у районі проведення антитерористичної операції, діти учасників АТО на сході країни, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також обдаровані та талановиті діти.

 

Дітлахів біля ялинки розважали аніматори, «символи» нового року - свинки. З гостями свята вони водили хороводи, брали участь у конкурсах та розвагах, співали пісень, а також малеча отримала солодкі подарунки. Для бажаючих проводилися майстер-класи з аплікацій та малювання. На  новорічному святі побували і учні нашого району. Це Кунденко Владислав, Кунденко В'ячеслав та Мірошниченко Ярослав.

 

 На свято головної ялинки завітав  голова облдержадміністрації Олександр Мисник. Він привітав гостей з Новорічними та Різдвяними святами, побажав гарного настрою, успіхів у навчанні, і здійснення бажань.

 
За інформацією відділу освіти,
молоді та спорту Талалаївської РДА