Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

Засідання спостережної комісії

10 квітня 2019

09 квітня  проведено чергове засідання спостережної комісії під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Оксани Вебер, за участю членів комісії та Юлії Карпенко, начальника Талалаївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Чернігівській області.

Розглянуто питання співпраці у напрямку реалізації пенітенціарної пробації, зокрема щодо підготовки до звільнення та соціальної адаптації засудженого, який після звільнення обрав місце проживання с. Красний Колядин, Талалаївського району, Чернігівської області, а також про профілактичну роботу з особами, які притягувалися до кримінальної відповідальності на території Талалаївського району, про пенітенціарну пробацію як механізм профілактики вчинення повторних злочинів.

Юлією Карпенко надано інформацію, що спільно з працівниками правоохоронних органів Талалаївського відділення поліції був здійснений виїзд за вказаною у повідомленні-запиті адресою. Опитана мати засудженого, не заперечувала проти подальшого спільного проживання із сином.

 

Під час засідання обговорено заходи щодо співпраці у напрямку реалізації пенітенціарної пробації, підготовки до звільнення та соціальної адаптації засуджених та надання їм освітніх, правових, соціальних, медичних послуг, допомога у працевлаштуванні.

 

За інформацією секретаря комісії