Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

«Моя професія: консультаційна мережа»

11 квітня 2019

Перед кожним випускником школи постає питання: ким бути, яку професію чи спеціальність обрати, з чого почати, в якій сфері діяльності себе реалізувати? Зазвичай, вибір професії молоді люди роблять на основі зовнішньої привабливості, наприклад, за рівнем зарплати, іміджу установи, престижності професії, за прикладом батьків, друзів. Але при цьому часто ігнорують, нехтують якості власної особистості. І коли вибір професії помилковий, то він призводить до незадоволення собою, неефективності праці, невдалої кар’єри, безробіття та страждань від професійних хвороб. Тому питання вибору професії є надзвичайно важливим і непростим. 

На допомогу старшокласникам у професійному самовизначенні, приходить онлайн-сервіс Державної служби зайнятості «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно пройти профдіагностиче тестування в он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості.

Онлайн сервіс дає можливість створити власний профіль з особистим паролем, тобто ніхто інший не зможе переглянути результати тестування. Запропоновані тести допоможуть визначити: швидкість мислення, аналітичні здібності, здатність до логічного мислення, лідерські та управлінські якості, стресостійкість та адаптивність, здатність до командної роботи, емоційний інтелект, підходящу сферу зайнятості, комунікаційні та організаторські здібності, здатність до підприємницької діяльності, орієнтацію на результат чи процес тощо.

 

Скористалися послугами та пройшли тестування на Веб-базовій платформі «Моя професія: консультаційна мережа» і учні шкіл Талалаївського району.

 

Веб-базована платформа «Моя професія: консультаційна мережа» розташована за адресою: http://myprofession.com.ua/.

 

За інформацією відділу сприяння зайнятості у

Талалаївському районі Срібнянської районної філії

Чернігівського обласного центру зайнятості