Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

Засідання міжвідомчої наради

12 квітня 2019

11 квітня під головуванням заступника голови  райдержадміністрації Лариси Шевченко відбулося засідання міжвідомчої наради, на якому розглядалися питання влаштування дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах до інтернатних закладів та проведення правоосвітньої роботи в закладах загальної середньої освіти.

По першому питанню було заслухано начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Людмилу Сердюк та директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмилу Рябчун, які проінформували присутніх про розвиток у районі сімейних форм виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створення патронатних сімей. Про роботу з профілактики злочинів та правопорушень у закладах загальної середньої освіти району прозвітували спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Клименко та інспектор ювенальної превенції Талалаївського відділення поліції Ірина Бабенко. В обговоренні питань взяли участь директори загальноосвітніх закладів, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Жанна Зайкова та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Оксана Плюта.

Підсумок наради підвела заступник голови райдержадміністрації Лариса Шевченко, яка наголосила на посиленні контролю за дітьми в період навчання та позаурочний час, проведенні профілактичних бесід з батьками та дітьми по запобіганню дитячому травматизму, нещасним випадкам, недопущенні булінгу в школах. За підсумками обговорення були надані протокольні доручення.

 

За інформацією начальника служби у

справах дітей Л.СЕРДЮК