Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08 травня 2019

08 - 09 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  Сьогодні, 8 травня, біля Меморіалу слави віддали шану тим, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацистськими загарбниками, зібралися громадськість та представники органів влади.

У покладанні квітів до пам’ятного знаку взяли участь заступник голови райдержадміністрації Лариса Шевченко, заступник голови районної ради Станіслав Катрушенко, голова селищної ради Юрій Величко. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять мирних жителів, загиблих у роки Другої світової війни.

Також традиційно, напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні заступник голови райдержадміністрації Лариса Шевченко, заступник голови районної ради Станіслав Катрушенко та начальник управління соціального захисту  Людмила Карпенко відвідали ветеранів війни. Посадовці привітали їх із святом Перемоги та вручили листівки, квіти та  подарунки.

Сьогодні з нагоди свят керівництво району відвідали підопічних стаціонарного відділення територіального центру по обслуговуванню одиноких та непрацездатних громадян в с. Болотниця.


Також  за участю керівництва району відбулось  покладання квітів до пам'ятника Загиблим героям  у Другій світовій війні в с. Плугатар.

За інформацією сектору культури та туризму РДА