Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

Дорогі ветерани та жителі нашого району

08 травня 2019

8 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення, 9 травня - День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! В ці дні ми згадуємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Вона стала найбільш кривавою в історії людства. Україна понесла надзвичайні втрати внаслідок війни. Найтяжчі – демографічні.

Війна й окупація призвели до різкого, катастрофічного зменшення кількості населення, значних деформацій у його національному, статевому, віковому та професійному складі. Україна вшановує пам’ять про кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв. Ми повинні завжди пам’ятати, що перемагає той, хто захищає свою землю. Українці зробили надзвичайно вагомий внесок у перемогу над нацизмом, ставши однією з націй-переможниць.

У ці дні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Тому з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення й Дня Перемоги прийміть, шановні ветерани, побажання довгих років життя, міцного здоров’я, незламності духу, щастя у родинному колі, достатку, віри і впевненості у завтрашньому дні. Хай життя дарує вам побільше посмішок і радості, а нові покоління свято бережуть пам’ять про ваш безсмертний подвиг!