Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

Урочистості з нагоди Дня Перемоги над нацизмом

09 травня 2019

Цей особливий і знаменний для українського народу травневий день є символом мужності та героїчної боротьби, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини.

І цьогоріч, 9 травня, керівники району, ветерани, представники  установ, організацій, політичних партій, громадських організацій, учні навчальних закладів та небайдужа громадськість району урочисто відзначили 74-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Вітали присутніх та ветеранів селищний голова Юрій Величко, заступник голови районної держадміністрації Лариса Шевченко, заступник голови районної ради Станіслав Катрушенко,  голова районної ради ветеранів Григорій Костенко, голова громадської організації учасників АТО Богуслав Борсук, слова вдячності ветеранам лунали від учениці Талалаївської ЗОШ І-ІІІ Аліни Мокій.

Учасники заходу вшанували полеглих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника воїнів-земляків, що не повернулися з фронтів Другої світової війни. Творчі колективи району подарували ветеранам та гостям заходу чудову концертну програму.

Також в Святоварваринському храмі відбулась панахида за жертвами Другої світової війни, молебень за мир та злагоду в Україні, за захисників Вітчизни.

Цього ж дня на селищному стадіоні відбулися змагання з футболу.

Пам’ятні та урочисті заходи, святкові концерти, зустрічі з нагоди 74-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні відбулися на території всіх сільських рад району.