Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

Підсумки обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»

06 червня 2019

29 травня поточного року завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці», який проходив протягом лютого–травня 2019 року на  шкільному, районному (міському) рівні.

 

Основна мета Конкурсу – це формування у дітей та учнівської молоді культури безпечної життєдіяльності, патріотичного виховання та привернення уваги громадськості до проблем безпеки дітей в умовах сьогодення.

 

Роботи переможців в районах, містах, об’єднаних територіальних громадах на обласний етап подавалися органами управління освітою. Всього було представлено 242 роботи: в номінації мистецького напряму 188 малюнків, плакатів соціальної реклами, рукоділля та 54 роботи літературного напряму в жанрі оповідання, віршованих творів, казок, кросвордів.

 

Журі організаторів та співорганізаторів конкурсу, а саме від Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, Управління ДСНС України у Чернігівській області, Управління освіти та науки Чернігівської облдержадміністрації, Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації провели ретельний аналіз представлених творів юних митців та визначили переможців.

 

Особлива увага зверталась на такі критерії, як змістовність та повнота розкриття обраної теми, рівень майстерності, техніка виконання, творчий підхід до виконання роботи, органічність та гармонійність роботи, відповідність віковій категорії, завершеність та зрозумілість змісту і сюжету, культура оформлення роботи.

 

Діти в основному відповідально підійшли до поставленого завдання та проявили максимум старання, майстерності, винахідливості, наполегливості та свого бачення проблеми.

В результаті роботи журі визначило переможців Конкурсу:

1.     В номінації мистецького напряму переможцями стали:

-         малюнок:

старша вікова категорія (15-17 років)

1 місце: Безручко Анна, ЗНЗ №29 м.Чернігова

2 місце: Ігнатенко Карина, ЗОШ №14 м.Чернігова

3 місце: Вітченко Микола, Ріпкинська ЗОШ №2

середня вікова категорія (11-14 років)

1 місце: Гриценко Юлія, Ніжинська гімназія №3

2 місце: Духно Володимир, Чернігівська ЗОШ №34

3 місце: Півень Анастасія, Чернігівський колегіум №11

              Новик Олена, ЗНЗ №13 м.Чернігова

молодша вікова категорія (6-10 років)

1 місце: Джулай Анастасія, Мринська ЗОШ

2 місце: Пінчук Вероніка, Куликівський ЗЗСО

3 місце: Галатинюк Еліна, Бахмацька ЗОШ №5 

              Орешко Роман, Ріпкинський районний центр дитячої та юнацької творчості

-         плакат соціальної реклами: старша вікова категорія (15-17 років), переможець Мамедов Тімур, ліцей №15 м.Чернігова

-         рукоділля:

старша вікова категорія (15-17 років)

1 місце: Насилівська Ольга, Ніжинський обласний педагогічний ліцей

середня вікова категорія (11-14 років)

1 місце: Шарикіна Анастасія, опорний заклад – Остерська гімназія

2 місце: Тригуб Максим, Коропський Центр дитячої та юнацької творчості

3 місце: Мойсіяш Марія, Сновський Центр дитячої та юнацької творчості

молодша вікова категорія (6-10 років)

1 місце: Айзенціммер Тетяна, Коропський Центр дитячої та юнацької творчості

2 місце: КТД учнів 2-4 класів, Смолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

3 місце: Прибиль Регіна, Ріпкинський районний центр дитячої та юнацької творчості.

2.      В номінації літературного напряму переможцями стали:

-         оповідання:

старша вікова категорія (15-17 років)

1 місце: Полегенько Суламіта, Козилівська ЗОШ

     Книга Катерина, Чернігівський колегіум №11

2 місце: Деркач Надія, Петрівський НВК

середня вікова категорія (11-14 років)

1 місце: Шкалаберда Богдан, Стахорщинська ЗОШ

     Кураш Ольга, Бахмацька ЗОШ №5

2 місце: Башук Дарина, Бахмацька ЗОШ №5 

3 місце: Глазкова Вікторія, Ніжинська гімназія №3

молодша вікова категорія (6-10 років)

1 місце: Меньшикова Анастасія, Новгород-Сіверська ЗОШ №2

2 місце: Сиз Михайло, ліцей №15 м.Чернігова

3       місце: Гуз Оксана, Куликівський ЗЗСО

-         казка:

старша вікова категорія (15-17 років)

1 місце: Месевра Роман, Липівська ЗОШ

середня вікова категорія (11-14 років)

1 місце: Мацепура Олена, Новгород-Сіверська гімназія №1

2 місце: Леденко Наталія, Коропський центр дитячої та юнацької творчості

молодша вікова категорія (6-10 років)

1 місце: Яковенко Дарина, Карильська ЗОШ

     Нескуба Анастасія, Рубанська ЗОШ

2 місце: Зорко Марія, Сновський Центр дитячої та юнацької творчості

3       місце: Хівренко Аліса, Чернігівська ЗОШ №2

 

 

-         вірш (поетичний твір):

старша вікова категорія (15-17 років)

1 місце: Рула Олеся, Рубанська ЗОШ

2 місце: Кузьменко Мар’яна, Коропська ЗОШ

3 місце: Овчіннікова Єлизавета, Ніжинська ЗОШ №12

середня вікова категорія (11-14 років)

1 місце: Ловцова Анастасія, Районний Будинок школяра Прилуцької районної ради

2 місце: Горяйнова Вікторія, Районний Будинок школяра Прилуцької районної ради

3 місце: Марініна Вікторія, Районний Будинок школяра Прилуцької районної ради

молодша вікова категорія (6-10 років)

1 місце: Смовський Максим, Остерська ЗОШ

2 місце: Черненко Вікторія,  

Чернігівська спеціалізована ЗОШ №2

3       місце: Бушко Анастасія, Куликівський ЗЗСО

-         кросворд (ребус):

старша вікова категорія (15-17 років)

1 місце: Калайда Ірина, Ріпкинська гімназія           

середня вікова категорія (11-14 років)

1 місце: Курач Владислав, Чернігівська ЗОШ №5

2 місце: Колективна робота учнів 6 класу, Прохорська ЗОШ

3 місце: Булюк Іван, Коропська ЗОШ

     Книш Ірина, Остерська ЗОШ

молодша вікова категорія (6-10 років)

1 місце: Могильний Сергій, Ріпкинська гімназія

 

Щиро вітаємо всіх переможців Конкурсу, кращі роботи яких будуть представлені на Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці». Бажаємо гідно представити Чернігівщину на Всеукраїнському етапі.

 

Методист НМЦ ЦЗ та БЖД  С.В.Михайленко

Чернігівської області