Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

«Ми обираємо здоровий спосіб життя»

07 червня 2019

З 28 травня на території Талалаївського району діють пришкільні табори відпочинку,  де діти мають змогу цікаво провести свій час, оздоровитися, набратися нових позитивних вражень. До роботи у таборах відпочинку долучилися фахівці із соціальної роботи Талалаївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Основним завданням фахівців із соціальної роботи центру СССДМ є зацікавлення дітей у необхідності ведення ними здорового способу життя. Фахівці із соціальної роботи в таборах відпочинку, які функціонують на базі загальноосвітніх шкіл, провели заходи з питань профілактики шкідливих звичок, пропаганди здорового способу життя.

Метою і завданням даних заходів було більш детально ознайомити дітей з актуальністю проблеми тютюнопаління, алкоголізму та наркоманії в нашій країні, сформувати стійку мотивацію щодо уникнення вживання будь-яких психоактивних речовин.

Заходи були насичені цікавою корисною інформацією, яка доносилась до дітей у цікавій, доступній, ігровій формі. Діти активно обговорювали тему здорового способу життя і вплив шкідливих звичок на здоров’я.

 

За інформацією районного центру СССДМ