back

Відбулася 29 сесія 7 скликання Талалаївської районної ради

27 листопада 2019

26 листопада 2019 року у присутності 15 районних депутатів під головуванням  голови районної ради Юрія Дзюбана проведено чергову 29 сесію районної ради сьомого скликання та прийнято відповідні рішення.

У сесії взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Дупа, заступник голови райдержадміністрації Лариса Шевченко, сільські голови, керівники установ та організацій району, представник районної газети «Трибуна хлібороба».

Розгляд питань порядку денного розпочався зі звіту голови районної ради Юрія Дзюбана про роботу ради за 2019 рік.  Голова районої ради подякував всім за співпрацю. Також про роботу ради доповіли голови постійних комісій.

   На сесії внесені зміни до рішення двадцять четвертої  сесії районної ради 7 скликання від 19 грудня 2018 року „Про районний бюджет на 2019 рік”»,   заслухано звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року, доповідачем по яких була начальник фінансового відділу райдержадміністрації Валентина Горкавенко.

    Депутатами також прийнято Програму економічного і соціального розвитку району на 2020 рік , підтримано рішення «Про надання дозволу на безкоштовну здачу на зберігання архівних справ Талалаївської ПШМК» та інші.

В обговоренні  питань порядку денного активну участь приймали  депутати Коломайко С.О., Круподеря Г.М., Матвієнко В.І., Огій О.М.

 

За інформацією організаційного

відділу районної ради