Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

Їм потрібна наша увага

03 грудня 2019

З нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю та з метою привернення уваги до проблем осіб з інвалідністю 3 грудня в читальній залі районної бібліотеки відбулося засідання за круглим столом за участі керівників району, керівників структурних підрозділів  райдержадміністрації та осіб з інвалідністю.

Голова районної державної адміністрації Анатолій Дупа присутнім побажав теплих стосунків з близькими, творчої наснаги, бадьорості духу та міцного здоров’я і надалі залишатися для нас прикладом безмежних людських можливостей  та міцної сили волі. Нехай справдяться всі ваші бажання, мрії та задуми!

Під час спілкування особи з обмеженими фізичними можливостями мали змогу отримати відповіді на хвилюючі їх питання.

 

З 02 грудня 2019 року в Талалаївському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочалася  виставка під назвою «Життя без обмежень», на ній роботи дітей з інвалідністю - картини, вишивки, вироби з бісеру та інших матеріалів.

Всі  юні учасники отримають подарунки від районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Сьогодні за традицією  керіництво району голова районної державної адміністрації Анатолій Дупа, заступник голови районної ради Станіслав Катрушенко, директор Талалаївського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир Марченко,начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Карпенко відвідали стаціонарне відділення постіного проживання одиноких громадян територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів в с.Болотниці.

Побажали міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє та вручили подарунки.  

Гарний настрій учасникам заходу подарували працівники РБК.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з особливими потребами і вони потребують нашої допомоги та уваги.