back

Круглий стіл з волонтерами

05 грудня 2019

Міжнародне співтовариство відзначає 5 грудня Міжнародний День волонтера,  який проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 17 грудня 1985 року і відзначається щорічно у всіх країнах.

 

Волонтерський рух серед пенсіонерів в Україні – День волонтера, започаткований 22 рік поспіль у 1997 році за ініціативи Ради Організації ветеранів України, підтриманий Міністерством соціальної політики України, прийнятий державною Програмою, затвердженою Президентом України (Указ №4347/97 від 10.12.1997).

 

Згідно статистичних даних, оприлюднених ООН, по всьому світові нараховується близько 140 млн. волонтерів, що допомагають на безоплатній основі всім людям, які цього потребують.

 

Сьогодні, 5 грудня, голова районної державної адміністрації Анатолій Дупа, голова районної ради Юрій Дзюбан, заступник голови районної ради Станіслав Катрушенко, голова районної організації ветеранів Григорій Костенко за круглим столом  привітали волонтерів району, і побажали міцного здоров’я,  добробуту,  успіхів у всіх  починаннях, будьте щасливі і наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

 

Почесною грамотою Талалаївської районної ради за активну волонтерську діяльність, направлену на соціальний захист людей, 

та з нагоди відзначення Міжнародного Дня добровольців  в ім’я економічного і соціального розвитку (Всесвітнього дня волонтера) нагороджено:

 

  • П’янову  Ганну Миколаївну, ветерана  праці;

 

  • Папету Віру Іванівну, ветерана  праці.