Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old
back

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію громадських робіт у 2020 році»

09 грудня 2019

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань, протягом 5 робочих днів з дня опублікування цього повідомлення буде оприлюднено розроблений  управлінням соціального захисту населення Талалаївської районної державної адміністрації проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію громадських робіт у 2020 році».

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Талалаївської райдержадміністрації у розділі «Регуляторна діяльність»:

 

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

 

 Зауваження та пропозиції прийматимуться електронною та звичайною поштою впродовж 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного акта:

 

- управлінням соціального захисту населення Талалаївської районної державної адміністрації: 17200, смт. Талалаївка, вул. Центральна, 5, електронна адреса: taladm_soft@cg.gov.ua

 

 тел. (0462) 2- 22- 19