back

16 днів проти насильства

10 грудня 2019

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Дати проведення акції є символічними. Вони створюють своєрідний  ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.

В ці дні фахівцями  районного центру  СССДМ на базі загальноосвітніх шкіл району проведено бесіди та тренінги на теми: «Насильство в сім’ї: як діяти, щоб захиститися», «Попередження домашнього насильства», «Насильство: види, причини, шляхи подолання».  Здобувачі освіти ознайомилися з видами насильства та їх характеристиками, збагатили свої знання з правової освіти.

Під час  заходів розповсюджено буклети «16 днів проти насильства», «Боятися не треба – треба знати».

Особлива увага під час проведення акції приділяється питанням домашнього насильства,  тому акція спрямовується проти насильства у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої  його форми.  Саме тому серед сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах також були проведені заходи щодо попередження насильства в сім’ї та відповідального батьківства.

 Проведені заходи стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню  людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги  до гідності іншої людини.

 

За інформацією районного центру СССДМ