Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old

01 січня 1970

План – графік

Святкування Новорічних та Різдвяних свят

 в районному Будинку культури (клубних закладах району), Талалаївській ЦБС та в   загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів Талалаївського району

 грудень 2019 – січень 2020рр.

 

Дата проведення

Час проведення

Місце проведення

Назва заходу

18.12.2019

10.00

Центральна дитяча бібліотека

«Він вночі до нас мандрує, сном і казкою чарує» свято

18.12.2019

11.00

Українська сільська бібліотека

«Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить»  свято

18.12.2019

11.00

Поповичківська сільська бібліотека

Святкова зустріч «На Святого Миколая щастя іскорка палає»

 

19.12.2019

 

16.00

 

Центральна площа селища

 «На порозі свято» урочисте відкриття Новорічної ялинки

19.12.2019

10.00

Юрківцівська сільська бібліотека

Святково-розважальна година «Ой, хто, хто Миколая любить»

19.12.2019

11.00

Староталалаївська сільська біблітека

Свято-сюрприз «У Миколая в торбинці найкращі гостинці»

19.12.2019

11.00

Березівська ЗОШ I-III ст.

Гра-подорож «Історія Святого Миколая»

24.12.2019

10.00

Харківська ЗОШ I-III ст.

Новорічний ранок

24.12.2019

10.00

Українська сільська бібліотека

Пізнавальна година «Традиції святкування Нового року у світі»

25.12.2019

11.00

Довгалівська ЗОШ  I-III ст.

Проведення загальношкільної виставки малюнків «Новорічні герої»

 

26.12.2019

 

15.00

 

Талалаївський РБК

«Новорічні викрутаси»   Новорічний ранок для дітей

26.12.2019

10.00

Центральна дитяча бібліотека

Новорічне свято «Знову казка прийшла новорічна»

26.12.2019

11.00

Довгалівська ЗОШ  I-III ст.

Квест «Новорічні пригоди»

26.12.2019

10.00

Плугатарська ЗОШ  I-III ст.

Новорічний ранок «Як рятували Діда Мороза»

26.12.2019

11.00

Плугатарська ЗОШ  I-III ст.

Різдвяна історія

26.12.2019

10.00

Українська ЗОШ  I-III ст.

Новорічний  ранок «В гостях у новорічної казки»

27.12.2019

11.00

Український сільський клуб

«Новорічна казка» дитячий новорічний ранок

27.12.2019

11.00

Юрківцівський сільський будинок культури

«У лісі, лісі темному» дитячий ранок

27.12.2019

10.00

Березівська ЗОШ  I-III ст.

Новорічний ранок, театралізована  «Мишачий гороскоп»

27.12.2019

10.00

Довгалівська ЗОШ  I-III ст.

Новорічний ранок «Новий рік вже на порозі»

27.12.2019

11.00

Чернецька ЗОШ  I-III ст.

Новорічна програма «Рік Новий чекає на порозі»

27.12.2019

11.00

Поповичківська сільська бібліотека

Новорічне свято «З передзвоном на поріг вже ступає Новий рік»

27.12.2019

17.00

Українська ЗОШ  I-III ст.

Новорічний  вечір для старшокласників «Новорічний калейдоскоп»

27.12.2019

17.00

Плугатарська ЗОШ  I-III ст.

Новорічний  вечір для старшокласників «Новорічні вечорниці»

27.12.2019

11.00

Новоселівський сільський клуб

«В гостях у казки» дитячий новорічний ранок

27.12.2019

12.00

Рябухівський сільський будинок культури

«І знову казка прийшла новорічна» дитячий ранок

 

28.12.2019

      

         10.00

 

Організації

 «Бажаєм щастя і добра»

Щедрівки-вітання

 

28.12.2019

 

 

 

17.00

 

Талалаївський РБК

 

«Мелодії новорічної ночі»

Новорічна концертна програма

 

28.12.2019

17.00

Харківська ЗОШ  I-III ст.

Новорічний вечір

28.12.2019

11.00

Староталалаївський        сільський будинок культури

«До нас прийшла гарненька зимонька біленька» новорічний ранок

28.12.2019

18.00

Юрківцівський сільський будинок культури

«Новий рік вже на порозі» святкова новорічна програма

28.12.2019

11.00

Чернецький сільський будинок культури

«Зимова казка» дитяче новорічне свято

28.12.2019

11.00

Обухівський сільський клуб

«Біла зимонька прийшла» дитячий новорічний ранок

28.12.2019

12.00

Слобідський  сільський клуб-бібліотека

«В новім щасті, в новій силі – з Новим роком, друзі милі» дитячий ранок

    30.12.2019

19.00

Чернецький сільський будинок культури

«Мелодії новорічної ночі» Новорічне свято

30.12.2019

19.00

Обухівський сільський клуб

«Новорічне диво» новорічний вечір

 

31.12.- 01.01.

  2019      2020

 

02.00-04.00

 

Талалаївський РБК

Фойє

Святкова новорічна дискотека для молоді

31.12.2020

18.00

Поповичківський сільський клуб

«Хай Новий рік, Різдво христове нам подарують дні казкові» святкова новорічна програма

31.12.2019

           19.00

Староталалаївський сільський будинок культури

«З Новим роком» новорічна концертна програма

31.12.2019

17.00

Український сільський клуб

«З новим роком» святкова новорічна програма

31.12.2019

19.00

Березівський сільський будинок культури

«Новорічний калейдоскоп» святкова новорічна програма

31.12.2019

19.00

Довгалівський сільський будинок культури

«Новорічний калейдоскоп» святкова новорічна програма

31.12.2019

20.00

Юркі сільський будинок культури вцівський

Святкова дискотека для молоді

31.12.2019

17.00

Новоселівський сільський клуб

«Старий рік у ноги, новий у пороги» новорічний вечір

31.12.2019

20.00

Обухівський сільський клуб

Розважальні ігри для молоді

31.12.2019

18.00

Рябухівський сільський будинок культури

«З Новим роком» новорічний вогник

02.01.2020

09.01.2020

14.00

Чернецький сільський будинок культури

Дитяча дискотека

02.01.

09.01.2020

14.00

Довгалвський сільський клуб

«Дивосвіт різдвяних свят» ігри та розваги для дітей

03.01.2020

10.00

Ценральна дитяча бібліотека

Конкурс малюнків «Біла зимонька прийшла – саньми свята привезла»

03.01.2020

10.01.2020

12.00

Березівський сільський бібліотека-клуб

Новорічні розваги

03.01.2020

10.00

Староталалаївська сільська бібліотека

Народознавча година «Хай рік Новий, Різдво Христове вам подарують дні чудові»

03.01.2020

10.00

Красноколядинська сільська бібліотека

Бібліотечні посиденьки «Хай Різдво у вашу хату  принесе добра багато»

 

04.01.2020

10.01.2020

 

14.00

Талалаївський РБК

Фойє

Дискотека для дітей

04.01.2020

11.00

Центральна дитяча бібліотека

Вікторина «Слухаємо казки про зиму»

04.01.2020- 11.01.2020

19.00

Староталалаївський  сільський бібліотека –клуб

Дискотека для молоді

04.01.2020

19:00

Поповичківський сільський клуб

«Зимові етюди» вечір відпочинку

04.01.2020

11.00

Юрківцівська сільська бібліотека

Бібліозустріч «Дивосвіт Різдвяних свят»

06.01.2020

11.00

Талалаївський РБК

Фойє

Вікторина «Як святкують Новий рік»

Конкурс колядок, щедрівок

06.01.2020

12.00

Юрківцівський сільський бібліотека-клуб

Розважально-ігрова програма «Зимові розваги»

06.01.2020

15.00

Староталалаївський  сільський бібліотека –клуб

«Таємниця різдвяного ворожіння  свято»

06.01.2020

15.00

Поповичківський сільський клуб

Святкова програма до різдвяних свят «Ой радуйся земле»

06.01.2020

16.00

Український сільський клуб

Народні обрядові гуляння «Добрий вечір тобі, пане господарю

 

06.01.2020

 

10.01.2020

14.00

Слобідський сільський біблітека-клуб

Ігри та розваги для дітей «А у нас канікули»

06.01.2020

17.00

Рябухівський  сільський бібліотека-клуб

Народні обрядові гуляння «Щедрівочка щедрувала»

07.01.2020-08.01.2020

18.00

Чернецький сільський бібліотека- клуб

Розважальні ігри для молоді

08.01.2020

 

12.00

Новоселівський сільський клуб

Ігри та розваги для дітей «Нудьгувати ніколи»

08.01.2020

10.00

Центральна дитяча бібліотека

Свята ніч на небосхил зійшла

09.01.2020

11.00

Центральна районна бібліотека

Засідання любительського об'єднання «Берегиня» «Христос народився- весь світ звеселився»

09.01.2020

11.00

Талалаївський РБК

Фойє

Конкурс караоке

«Співаємо про зиму»

10.01.2020

12.00

Староталалаївський  сільський будинок культури

Розважально-ігрова програма для дутей «Та й весела в нас зима»

10.01.2020

12.00

Український сільський клуб

Дитяча дискотека для молоді

13.01.2020

12.00

Поповичківський сільський клуб

Розважальна програма «Біла зимонька прийшла, саньми свята привезла»

13.01.2020

16.00

Чернецький сільський будинок культури

Народні обрядові гуляння «З'явилася новина»

13.10.2020

16.00

Обухівський сільський клуб

Святкові щедрування «Бо прийдуть до тебе три свята в оселю»

13.01.2020

19.00

Український сільський клуб

Розважально-ігрова програма для молоді «Свято новорічне нам несе зима»