back

Загальні збори громадян у с.Стара Талалаївка

12 лютого 2020

Сьогодні, 12 лютого,  відбулися загальні збори громадян у селі Стара Талалаївка, які традиційно розпочалися зі звіту голови Староталалаївської сільської ради  за 2019 рік Василя  Покришки.

У загальних зборах взяли участь голова районної державної адміністрації Анатолій Дупа, голова районної ради Юрій Дзюбан,  начальник Відділу у Талалаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Олександр Огій, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Карпенко, директор ТОВ «ТАС Агро Північ» Анатолій Коваль, директор ТОВ «Агрофірма Сильченкове» Андрій Юзюк, які дали відповіді на поставлені запитання. 

Очільник громади  розповів про те, що вже вдалося зробити в 2019 році й про те, що планується виконати в 2020.

Найважливіші питання, які піднімалися на заході, стосувалися змін у законодавстві про надання субсидій,  отримання пільг щодо пільгового перевезення громадян, земельні питання.

 

Підсумовуючи виступ, Василь Покришка висловив слова вдячності керівництву району, керівникам установ і сільськогосподарських підприємств, депутатам та всім хто долучається до розвитку громади, за співпрацю та надання допомоги.