back

Дорогі випускники!

31 липня 2020

Сьогодні у вас свято, якого немає у жодному календарі, свято найкращої пори в житті людини – свято юності! Сьогодні  у вас знаменний день, урочиста і зворушлива подія – шкільний випускний вечір.

Перед вами розгортаються двері у великий світ з масою можливостей. Настав час обирати професію, здобувати освіту. Адже ви – майбутнє держави, потужна молода генерація, на яку ми покладаємо великі надії.
 

Впевнена, що школа дала вам багато знань, навичок і доброго життєвого досвіду, який тепер ви будете удосконалювати самостійно. Сміливо долайте перешкоди, досягайте нових вершин, достойно приймайте виклики дорослого життя, у якому щодня доводиться робити вибір, відстоювати власні переконання та відповідати за прийняті рішення. Від щирого серця бажаю вам миру, Божого благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

 

Щиру подяку висловлюю вчителям за високе служіння обраній справі, за невтомний творчий пошук, доброту і щедрість їхніх душ; батькам — за повсякденні турботи, за віддане вам тепло своїх сердець. Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Бажаю вам насамперед мудрості, терпіння, міцного здоров'я і віри в своїх дітей.

 

В добру путь випускники -2020!  Хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники.

 

Щасливої та щедрої вам долі у житті!

 

Маргарита Зубова, голова районної державної адміністрації