back

Відвідали сім’ї з дітьми, які виховуються у закладах інституційного догляду та виховання

31 липня 2020

Сьогодні працівники служби у справах дітей районної державної адміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на чолі з заступником голови районної державної адміністрації Ларисою Шевченко черговий раз відвідали сім’ї з дітьми, які виховуються у закладах інституційного догляду та виховання.

На час карантину запроваджено моніторинг дітей, які повернулись до сімей із закладів інституційного догляду та виховання. На даний час в районі проживає 6 таких сімей, у яких виховується 8 дітей. Умови проживання дітей у зазначених сім’ях перебувають на постійному контролі.

Батькам роз’яснений Порядок зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 року №586. В ході бесіди з батьками було наголошено на тому, що діти мають змогу навчатися безпосередньо за місцем свого проживання, отримувати необхідні для них психолого-педагогічні, корекційно-розвиткові послуги та системний кваліфікований супровід, минаючи заклади інституційного догляду.

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації,

центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді