Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://taladm.cg.gov.ua/old

04 липня 2013

ПРОГНОЗ розвитку трудових відносин, виникнення трудових спорів у І півріччі 2017 року в Чернігівській області.doc

_____________________________________________________

До відома жителів району! Надаємо перелік назв вулиць та населених пунктів Талалаївського району, що були перейменовані протягом 2015-2016 років на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їх символіки».

Перейменування населених пунктів, вулиць Талалаївського району.doc

_____________________________________________________

П Р О Г Р А М А економічного і соціального розвитку Талалаївського району на 2016 рік

Текстова частина Програми 2016 рік.doc

_____________________________________________________

Перейменування вулиць та населених пунктів у Талалаївському районі

Шановні жителі Талалаївщини, долучайтеся до обговорення!

У Талалаївському районі планують перейменувати 2 населених пункти і 32 вулиці. Також потрібно демонтувати 1 пам’ятник, який потрапляє під дію Закону про засудження комуністичного та нацистського режимів.

Важливо знати, що після перейменування, мешканці вулиці не мають терміново змінювати документи.

Документи, які засвідчують право власності громадян або юридичних осіб на квартири та інші об’єкти нерухомого майна, і так залишаються чинними. При здійсненні продажу або іншого відчуження такого нерухомого майна, ці документи будуть замінюватися за загальною процедурою.

Що стосується реєстрації місця проживання або перебування особи (за старою термінологією – «прописки»), то чинним законодавством України узагалі не передбачено обов’язкової зміни «штампу» у паспорті у зв’язку з перейменуванням вулиці. Нова назва вулиці може з’явитися у паспорті, скажімо, тоді, коли людина змінила прізвище і через це йде міняти документи, або ж купила квартиру на тій самій вулиці за іншою адресою і їй потрібно змінювати місце реєстрації, тобто лише за певної потреби.

_____________________________________________________

Роз’яснення Мінрегіону щодо реалізації процедури прийняття в експлуатацію об`єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт

Розяснення Мінрегіону щодо прийняття в експлуатацію обєктів будівництва.doc

_____________________________________________________

До уваги підприємств та підприємців!

Представництво РГДА у США.doc

_____________________________________________________

Повідомлення для споживачів природного газу щодо зміни постачальника газу

Для споживачів газу.doc

_____________________________________________________

Громадська думка про правоутворення

Gromadska dumka № 8 (90).rar

_____________________________________________________

ЗАКОН УКРАЇНИ

"Про добровільне об'єднання територіальних громад"

Z-157.doc

_____________________________________________________

Щодо Форуму «Найкращі соціальні проекти України-2015»

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації інформує, що в цьому році планується проведення Форуму «Найкращі соціальні проекти України-2015», ініційованого громадською організацією «Центр соціального лідерства».

В цьому році планується проведення Форуму «Найкращі соціальні проекти України-2015», ініційованого ГО «Центр соціального лідерства».

За два роки Форум заручився підтримкою державних органів влади, Українського національного комітету Міжнародної торгової палати України ICC Ukraine, ВГО «Українська асоціація маркетингу», Європейської бізнес асоціації (ЕВА), Європейської асоціації соціального маркетингу (ESMA), Посольств Малайзії, Швеції, Канади, Японії, Австрії та Великобританії, а також провідних українських та міжнародних медіа.

У рамках проекту був виданий каталог «Найкращі соціальні проекти України», який зібрав 51 соціальний проект, реалізований на теренах України державними органами влади, представниками бізнесу та неприбуткових організацій; була створена мережа українських та міжнародних експертів - активістів соціальної сфери для обміну досвідом та надання практичних рекомендацій для побудови конструктивного діалогу у площині бізнес-влада-суспільство, об'єднано понад 6000 учасників, зацікавлених у просуванні Ідей соціального підприємництва та соціального маркетингу. Детальніше про Форум: http://www.forum.o2.ua/.

Цього року, у рамках реалізації проекту,_заплановано:

 Збір соціальних проектів та запуск он-лайн платформи «Найкращі соціальні проекти України» на базі http://www.forum.o2.ua/. Напрями реалізації проектів: охорона навколишнього середовища та сталий розвиток, наука, освіта та культура, соціальне підприємництво, охорона здоров'я та спорт, підтримка та розвиток громадської діяльності, корпоративна соціальна відповідальність, благодійність. Орієнтовна дата запуску Платформи: початок лютого 2015 року.

 Проведення Конкурсу на визначення «Найкращих соціальних проектів України - 2015». Переможці конкурсу отримають грошові винагороди на розвиток соціальних ініціатив (загальний призовий фонд становить 100 000 грн). Період голосування: лютий-жовтень 2015 року.

Мета Конкурсу – створити інформаційно-освітню платформу найкращих соціальних проектів і практик, що реалізуються державними підприємствами, бізнес-структурами та громадськими організаціями в Україні для налагодження ефективного партнерства, навчання та підтримки організацій, які спрямовані на вирішення актуальних соціальних проблем для досягнення соціального благополуччя. Завдання Конкурсу:

а) підтримати актуальні соціальні практики та проекти міжсекторальної взаємодії «влада – бізнес – наука – освіта – суспільство», що сприяють стійкому розвитку територій в Україні;

б) привернути увагу українських та світових «лідерів думок» до соціальних запитів та заохотити їх до використання практики наставництва, соціального консалтингу (та/або коучингу), благодійництва;

в) сприяти поширенню ефективного досвіду найкращих українських соціальних проектів в Україні та світі.

 Проведення Форуму «Найкращі соціальні проекти України», у рамках якого відбудеться церемонія нагородження. Орієнтовна дата: кінець жовтня-початок листопада 2015 року.

За додатковою інформацією звертатись до ГО «Центр соціального лідерства» за тел. (044) 591-28-48, (067) 479-14-30.

_____________________________________________________

Щодо конкурсного відбору на стажування

Доводимо до відома інформацію, що Секретаріат Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) Міністерства економічного розвитку і торгівлі України разом з німецьким Товариством міжнародного співробітництва GIZ, у рамках Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва “Українська ініціатива” та Програми Федерального міністерства економіки і енергетики з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна, 24-27 лютого 2015 року проводить чергові інтерв’ю серед кандидатів на стажування у Німеччині за адресою: м. Суми (місце проведення конкурсного відбору уточнюється).

Дана програма є інструментом встановлення зовнішньоекономічних зв'язків та шляхом стажувань у Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій у сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн.

У 2015 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямками:

– Економічна кооперація без галузевої специфіки та

– Економічна кооперація з галузевою специфікою *:

1. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості.

2. Економічна кооперація у сфері енергоефективності у будівництві і санації будівель і споруд.

3. Економічна кооперація у сфері поновлюваних джерел енергії.

4. Економічна кооперація у секторі охорони здоров'я.

5. Економічна кооперація в аграрному секторі.

Цільова аудиторія: керівники середньої і вищої ланки та менеджери зі складу кадрового резерву українських бізнес-структур, що планують зовнішньоекономічну діяльність.

Вимоги до кандидатів на стажування у Німеччині:

• наявність вищої освіти;

• досвід роботи в сфері економіки та підприємництва щонайменше 1 рік;

• добре знання англійської або німецької мови;

• вік не старший за 45 років.

Тривалість стажування: один місяць.

Умови фінансування: всі видатки, пов'язані з перебуванням стажерів за кордоном, беруть на себе організатори стажувань - Уряд Федеративної Республіки Німеччина, Федеральне міністерство економіки і енергетики.

Транспортні видатки учасників (з України до місця стажування) оплачуються самими стажерами або підприємствами, що направили їх на стажування.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті:

http://ukraine. managerprogramm.de у лінку Програма підготовки менеджерів та www. managerprogramm.de

Довідково:

кандидатам потрібно підготувати наступні документи:

- анкети на українській мові, три форми: анкета кандидата, інформація про підприємство, рекомендація керівника;

- анкету на англійській/німецькій/російській мові (в залежності від вибору мови стажування кандидатом);

- проектне завдання (методичні рекомендації щодо його розробки та вищезазначені анкети знаходяться на сайті www.inwent.org.ua);

- за можливістю – список німецьких фірм, з якими стажер хотів би встановити контакти під час стажування;

- за можливістю – матеріали (буклети, флайери, фотокартки, візитні картки, зразки продукції тощо) для презентації свого підприємства перед німецькими компаніями;

- копія диплому про вищу освіту;

- копія першої сторінки паспорту України;

- копія першої сторінки закордонного паспорту;

- рекомендацію регіональної робочої групи (РРГ), яка надається регіональною робочою групою.

Документи подаються до регіональної робочої групи МЦПК Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка,7 , к.33 e-mail: gue_prom@cg.ukrtel.net

Директор Департаменту

економічного розвитку

облдержадміністрації Л.П. Подоляк