<<<1 - 11 з 2507>>>


17 Квітня 2021 08:32

Привітання Новгород-Сіверського міського голови з Днем пожежної охорони

Вітаю з Днем пожежної охорони!

Люди, що здатні йти на ризик, не губляться, не панікують, а миттєво зосереджуються і чітко розуміють як приборкати полум’я. Далеко не кожному під силу виконати завдання пожежних. Саме тому цю професію обирають люди витривалі, з чималою силою волі, здатні без вагань допомогти іншим.

Наша громада утворилась нещодавно, я одразу вважала за потрібне підтримати пожежні команди у селах. За відповідною програмою виділили гроші на необхідне для гасіння пожеж обладнання. Вірю, що це допоможе врятувати не одну оселю, не одне життя.

В день свята щиро бажаю всім вогнеборцям берегти себе і повертатися з чергування живими та неушкодженими.

Новгород-Сіверський міський голова Людмила Ткаченко

16 Квітня 2021 17:06

В громаді стартує опитування у рамках співпраці з Програмою DOBRE

 

Протягом квітня-травня спеціалісти міської ради будуть проводити опитування в місті та селах громади. Питання стосуватимуться якості надання послуг.

Процес опитування пройде за допомогою ІТ-системи «DOBRE. Pytannya», яку розробив партнер Програми DOBRE – українська технологічна громадська організація Social Boost. Опитування відбуватиметься за допомогою планшетів. Сьогодні їх нам надіслали.  Ці ґаджети потрібні для реалізації компоненту «Удосконалення послуг місцевого самоврядування».

На кожен планшет встановлюється спеціальний додаток, що може збирати дані опитувань без підключення до мережі. Це актуально для місцевості без інтернет-покриття.

Після цього:

- із широким залученням громадськості будуть розроблені плани вдосконалення пріоритетних послуг (Service Delivery Improvement Plan (SDIP).

- за фінансової підтримки Програми DOBRE в громаді втілиться

16 Квітня 2021 15:03

Дані по коронавірусу в громаді

Інформація щодо кількості хворих на коронавірус в громаді

Станом на 16 квітня 2021 року:

- в інфекційному відділенні центральної міської лікарні наразі лікується 53 особи, які захворіли коронавірусом COVID-19;

 - на амбулаторному лікуванні (тобто вдома) перебуває 140 жителів громади;

 - одужало 10 осіб.

Стан захворюваності за тиждень дивіться в інфографіці.

16 Квітня 2021 14:06

Нарада щодо відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Пройшла друга нарада щодо відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Новгород-Сіверський міський голова Людмила Ткаченко обговорювала з представниками сфери культури сценарій свята: хто братиме участь у заходах, якими будуть музичний супровід і тематичні номери. Також мова йшла про перепоховання бійців Другої світової війни, що заплановане на 8 травня.

Нагадаємо: святкування відбудуться лише за умови покращення епідситуації, якщо ж рівень захворюваності не знизиться, тоді 9 травня в громаді відзначать онлайн (транслюватимуться концертні номери на сайті міської ради та в соцмережах).

16 Квітня 2021 09:35

Пройшло засідання комісії ТЕБ та НС

Сьогодні зранку в Новгород-Сіверській міській раді пройшло засідання ТЕБ та НС.

«Протягом останніх чотирьох днів не відвідують заняття понад 50% учнів молодших класів Новгород-Сіверської гімназії №1. Якщо говорити про першокласників, то там відсутність сягає 70%», – про це сказала в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Алла Жорова. Лікар-педіатр Алла Сич підтвердила, що останніми днями кількість хворих дітей саме з цього навчального закладу збільшилась, є ускладнення перебігу хвороби – пневмонія.

Присутні на засіданні прийняли рішення: від понеділка, тобто з 19.04.2021, перевести учнів молодших класів Новгород-Сіверської гімназії №1 на дистанційне навчання. По інших школах громади ситуація поки стабільна, тому молодша ланка продовжить навчання, як і зазвичай.

Друге питання порядку денного: аварійна будівля Мамекинського клубу. Староста

15 Квітня 2021 17:11

В громаді триває весняне прибирання

«Весняне прибирання, що запланували на 17 квітня, розпочали на декілька днів раніше. Об’єм роботи великий, на заваді може стати погода, тому прибирання триває вже тиждень, вистачить й на суботу» – розповідає Новгород-Сіверський міський голова Людмила Ткаченко. Сьогодні вона спілкувалася з працівниками, що були залучені до прибирання у центральному парку, з’ясовувала: скільки території вже прибрано, а де треба ще наполегливо працювати.

В парку вже другий день поспіль згрібають торішнє листя та гілля понад 50 працівників різних підприємств, установ та організацій міста. На весняну толоку залучили як техніку міської ради, так і приватних підприємців. Сьогодні працювали люди, спецтехніка: навантажувач, екскаватор. Словом, всі взялися до діла, аби до Великодніх свят, як і належить, місто причепурити.

Не залишайтеся осторонь! Це справа кожного!

15 Квітня 2021 15:44

Дані по коронавірусу в громаді

Інформація щодо кількості хворих на коронавірус в громаді

Станом на 15 квітня 2021 року:

в інфекційному відділенні центральної міської лікарні наразі лікується 54 особи, які захворіли коронавірусом COVID-19;

на амбулаторному лікуванні (тобто вдома) перебуває 147 жителів громади;

одужало 12 осіб.

Стан захворюваності в порівнянні дивіться в інфографіці.

15 Квітня 2021 15:08

Розпорядження Новгород-Сіверського міського голови щодо завершення опалювального сезону

 

Україна

НОВГОРОД – СІВЕРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

13 квітня 2021 року           м. Новгород - Сіверський                        № 67-ОД

Про закінчення опалювального сезону

Відповідно до законів України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про завершення опалювального періоду 2020/2021 року» від 12.04.2021 №486, Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 №234,  керуючись статтями 42 та 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в

15 Квітня 2021 14:19

Співпраця громади за програмою DOBRE/ USAID продовжується

Продовжується співпраця з Програмою DOBRE/ USAID в Академії Жіночого Лідерства. Відбулось онлайн-навчання, де досвідчені тренери надавали активним жінкам громади практичну інформацію щодо активізації участі жінок у прийнятті рішень в різних сферах життєдіяльності. По завершенню курсу випускниці напишуть проєкти, найкращі профінансують за Програмою DOBRE/ USAID

Навчання проводиться у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Новгород-Сіверська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернігівській област

15 Квітня 2021 14:17

Правила поводження зі сміттям

І знову про наболіле – сміття. Мабуть, у деяких жителів Новгорода-Сіверського культура поводження з відходами геть відсутня. Одні несуть сухе листя, гілки та залишки торішньої городини в контейнери. Інші вчиняють навпаки – замість того, аби віднести побутові відходи до найближчого контейнеру, кидають їх на купи гілок та листя. Наші працівники благоустрою не всесильні! Вони не мають прибирати ВАШЕ сміття біля кожного подвір’я, це ж стосується і ОСББ! До того ж, в громаді діють Правила благоустрою:

3.1.4. Утримання та благоустрій територій підприємств, установ, організацій та присадибних ділянок громадян, прибудинкових територій багатоквартирних та малоповерхових житлових будинків, належних до них будівель та споруд проводиться власником або балансоутримувачем цього будинку, або підприємством, установою, організацією, з якими балансоутримувачами укладені відповідні договори на утримання та благоустрій прибудинкових територій.

3.1.7. Власник присадибної ділянки забезпечує належне утримання території загального користування, прилеглої до його присадибної ділянки - по фасадній частині садиби до краю проїжджої частини.

Маєте мотлох, що роками накопичувався на подвір'ї? Укладайте договір про його вивезення з КП "Добробут" або ж винаймайте приватну техніку. БУДЬТЕ СВІДОМІ!

14 Квітня 2021 15:53

Відбудеться тренінг з гендерно орієнтованого бюджетування у рамках програми ДОБРЕ

Завтра 15 квітня відбудеться тренінг з гендерно орієнтованого бюджетування (ГОБ) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)»

Будуть розглядатися питання:

можливості громад у забезпеченні рівності жінок і чоловіків;

включення гендерних питань у місцеві програми, проєкти;

місцеві бюджети для врахування інтересів та потреб жителів громад;

гендерно-орієнтоване бюджетування (ГОБ) та його переваги для громади.

Тренінг проводиться у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Новгород-Сіверська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернігівській області.

Тренінг відбудеться за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/81178448073, ID зустрічі: 811 7844 8073, пароль: 775421.

<<<1 - 11 з 2507>>>