<<<1 - 11 з 107>>>


09 Квітня 2021 09:19-

Збитки державі становлять 80 млн грн: СБУ викрила оборудку із землями сільгосппризначення

 

 Служба безпеки України викрила протиправний механізм привласнення 5 тис. гектарів державних земель сільськогосподарського призначення. Процедуру відчуження «супроводжували» посадовці Держгеокадастру, які діяли на замовлення менеджменту великого агрохолдингу.

 Оперативники спецслужби встановили, що топменеджмент агрохолдингу залучив до оборудки

24 Березня 2021 15:40-

На Чернігівщині СБУ провела антитерористичні навчання на об’єкті критичної інфраструктури

 

  Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Чернігівській області провела спеціальні антитерористичні навчання на об’єкті критичної інфраструктури регіону.

 За легендою тренувань, група умовних «терористів» здійснила проникнення на територію підприємства, захопила у заручники

17 Березня 2021 10:20-

СБУ на Чернігівщині заблокувала незаконний видобуток корисних копалин на понад 19 млн грн

 

 Служба безпеки України блокувала незаконний видобуток корисних копалин у Чернігівській області на понад 19 мільйонів гривень.

 Оперативники спецслужби встановили, що керівник одного з державних торфодобувних підприємств видав незаконні накази для видобування торфу. Для такої діяльності на родовищі був відсутній спеціальний дозвіл на розробку надр. До того ж сама земельна ділянка не перебувала на балансі підприємства.

 За

23 Лютого 2021 09:48-

СБУ задокументувала масштабну схему розкрадання коштів Укрзалізниці на ремонті об’єкта критичної інфраструктури

 

 Служба безпеки України викрила масштабну протиправну схему розкрадання держкоштів АТ «Укрзалізниця». Гроші були виділені на утримання одного з об’єктів критичної інфраструктури залізничної галузі.

 Як встановили співробітники спецслужби, ділки організували оборудку під час відновлення залізничного мосту на ділянці міжнародного сполучення Гомель – Чернігів – Київ. Від належного утримання цього об’єкту залежить функціонування

22 Лютого 2021 09:16-

На Чернігівщині за матеріалами СБУ засуджено торгівця зброєю

 

  За матеріалами Служби безпеки України у Чернігівській області до кримінальної відповідальності притягнуто торгівця вогнепальною зброєю. Під час обшуків у зловмисника виявлено посвідчення «групи спеціального призначення органів держбезпеки «Вимпел», видане на території РФ.

  Встановлено, що місцевий приватний підприємець, який займався продажом спецодягу та амуніції, організував нелегальний збут вогнепальної зброї, боєприпасів

18 Лютого 2021 10:26-

На Чернігівщині СБУ викрила оборудку із землями Національної академії аграрних наук

  На Чернігівщині Служба безпеки України попередила незаконне відчуження земель державного підприємства Національної академії аграрних наук України.

 За даними досудового слідства, у 2017 році дослідне господарство подало до Головного управління Держгеокадастру в Чернігівській області документацію на реєстрацію земельної ділянки загальною площею 128 гектарів. Під час подальшої процедури переведення землі у постійне користування підприємству

18 Лютого 2021 08:13-

Викрили і припинили діяльність групи посадовців, які займались протиправною легалізацією іноземців

  Контррозвідники Служби безпеки України на Чернігівщині викрили і припинили діяльність групи посадовців, які займались протиправною легалізацією іноземців. «Клієнти» - вихідці з держав так званого «міграційного ризику» та країни-агресора.

  Оперативники спецслужби встановили, що до складу злочинної групи входили колишні та діючі чиновники обласного Управління Державної міграційної служби, органів юстиції та реєстрації місця проживання,

03 Лютого 2021 15:55-

Викритому СБУ проросійському пропагандисту повідомлено про підозру

 

  Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області завершили досудове розслідування стосовно іноземного громадянина, який поширював через Інтернет матеріали з пропагандою війни.

  Досудовим слідством встановлено, що громадянин однієї з пострадянських країн, який проживає в нашій державі, поширював через Інтернет матеріали, які містять заклики

26 Січня 2021 16:27-

На Чернігівщині СБУ викрила посадовців патрульної поліції на збуті амфетаміну та канабісу

 

  Служба безпеки України викрила поліцейського та  інспектора сектору реагування патрульної поліції одного з відділів Головного управління Національної поліції у Чернігівській області на збуті наркотиків і психотропів.

  За попередньою версією слідства, посадовці налагодили продаж амфетаміну та канабісу на території району. Для реалізації «товару» вони використовували зв’язки у кримінальних колах,

21 Січня 2021 10:08-

СБУ системно протидіє та нейтралізує загрози державній безпеці на кордонах країни

 

 

  Протягом 2020 року завдяки заходам підрозділів Служби безпеки України до держбюджету донараховано понад 2,5 мільярда гривень митних платежів. Вилучено предмети контрабанди і виявлено порушення митних правил на суму 510 мільйонів гривень.

  У минулому році за матеріалами СБУ також повідомлено про підозри: митники ‒ 53, прикордонники ‒ 31, контролюючі на кордоні – 10 осіб. Засуджено 12 працівників прикордонної служби та 4 митної.

13 Січня 2021 11:45

Вступайте до вищих навчальних закладів СБУ!

Кожен може обрати майбутню професію, але краще обрати справжнє покликання. Тож якщо ви вже вирішили, що мрієте служити Україні і захищати

<<<1 - 11 з 107>>>