ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ДРУГОГО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КУЛИКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ»

12 квітня 2018 року у приміщенні КЗ «Куликівський районний будинок культури» відбулося друге засідання комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Куликівський районний будинок культури», на якому була представлена презентація з розвитку закладу на один і п’ять років.

Керуючись Законом України «Про культуру» конкурсною комісією було прийняте рішення визнати переможцем конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Куликівський районний будинок культури»:

Приходько Світлану Володимирівну.СЕКТОР КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ РАЙОННОЇ ДАЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДРУГОГО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КУЛИКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ»

Відповідно до частин 3, 5 статті 215 Закону України «Про культуру», сектор культури і туризму районної державної адміністрації інформує про час та місце проведення засідань конкурсної комісії.

10.04.2018 року у приміщенні КЗ «Куликівський РБК» відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Куликівський районний будинок культури».

За рішенням комісії до участі в конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Куликівський районний будинок культури» допущена: Приходько Світлана Володимирівна.

Друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Куликівський районний будинок культури» відбудеться 12 квітня 2018 року о 09:00 в приміщенні КЗ «Куликівський РБК» (вул. Миру, 112, смт Куликівка). Під час засідання конкурсантом буде представлений план роботи закладу на один та п’ять років.

Відповідно до чинного законодавства, члени конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Куликівський районний будинок культури» та кандидати на посаду директора комунального закладу «Куликівський районний будинок культури» повідомлені про час та дату другого засідання секретарем комісії у телефонному режимі.

СЕКТОР КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ РАЙОННОЇ ДАЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КУЛИКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ».

Відповідно до частин 3, 5 статті 215 Закону України «Про культуру», сектор культури і туризму районної державної адміністрації інформує про час та місце проведення засідань конкурсної комісії.

Перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Куликівський районний будинок культури» відбудеться 10 квітня 2018 року о 10:00 в приміщенні КЗ «Куликівський РБК» (вул. Миру, 112, смт Куликівка.

Відповідно до чинного законодавства, члени конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Куликівський районний будинок культури» та кандидати на посаду директора комунального закладу «Куликівський районний будинок культури» повідомлені про час та дату першого засідання секретарем комісії у телефонному режимі.

ДОКУМЕНТИ НАДІСЛАНІ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КУЛИКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ»

Відповідно до частин 5, 6 статті 214 Закону України «Про культуру», сектор культури і туризму Куликівської районної державної адміністрації оприлюднює документи, подані для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Куликівський районний будинок культури» з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних».

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів (з 03.04.2017 по 09.04.2017 включно) можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну адресу: kulykivka.culture@gmail.com (з позначкою «пропозиції та зауваження щодо кандидатури»), які будуть передані конкурсній комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Куликівський районний будинок культури».

Наказ від 18 березня 2018 року №06 "Про створення конкурсної комісії"

ОГОЛОШЕННЯ

про початок прийому пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Куликівський районний будинок культури»

Відповідно до частин 4 та 6 статті 213 Закону України «Про культуру» сектор культури і туризму Куликівської районної державної адміністрації оголошує початок прийому пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Куликівський районний будинок культури».

Членами комісії можуть бути:

незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

є членом трудового колективу закладу, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Відбір кандидатур для включення до складу комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі в жеребкуванні громадська організація до 20 березня 2018 року подає сектору культури і туризму районної державної адміністрації:

лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу комісії;

заяву та анкету.

Для довідок звертатися за адресою: вул. Миру, буд. №114, смт Куликівка, Куликівський район, Чернігівська область, 16331, контактний телефон: (063) 684-04-95, Семироз Уляна Михайлівна, електронна адреса: kulykivka.culture@gmail.com.

Анкета

Заява

ПОЛОЖЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Куликівський районний будинок культури»

Інформація про умови праці та відомості про матеріально-технічну базу комунального закладу «Куликівський районний будинок культури»